Існує багато ситуацій, коли право відповідальності відіграє певну роль. Подумайте, наприклад, про ситуацію, в якій працівник зазнав нещасного випадку в контексті або під час виконання своєї роботи. У такому випадку роботодавець іноді може нести юридичну відповідальність перед працівником за завдану шкоду.

ПОТРІБНО ПРАВО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ?
ЗАПИТАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Закон про відповідальність

Існує багато ситуацій, коли право відповідальності відіграє певну роль. Подумайте, наприклад, про ситуацію, в якій працівник зазнав нещасного випадку в контексті або під час виконання своєї роботи. У такому випадку роботодавець іноді може нести юридичну відповідальність перед працівником за завдану шкоду. У деяких випадках виробники можуть нести відповідальність. Це той випадок, коли споживач зазнає шкоди і встановлено, що шкода була заподіяна дефектом товару. Також директор компанії може в певних випадках нести персональну відповідальність на додаток до компанії або замість неї.

Ви притягуєтесь до відповідальності чи хочете притягнути когось до відповідальності? Юристи з питань відповідальності «Право та Море» із задоволенням запропонують вам юридичну підтримку.

Приклади предметів, з якими ми можемо допомогти вам:

• відповідальність роботодавця;
• відповідальність за продукцію;
• відповідальність директора;
• сувора відповідальність;
• відповідальність за вини;
• Професійна відповідальність

Том Мейвіс - адвокат Ейндховена

Том Мевіс

Керуючий партнер / адвокат

Телефонуйте +31 40 369 06 80

Law & More також можуть зробити це за вас

Зображення насіннєвого екрану

Повідомлення про дефолт

Хіба ніхто не тримає своїх побачень? Ми можемо надіслати письмові нагадування та судові справи від вашого імені

Інтелектуальна власність

Угода про усиновлення

Складання угоди передбачає велику роботу. Тому заручись допомогою

Національний -національний образ

Контракт з найму

Чи хотіли б ви підтримку у складанні трудового договору? Заклик у законі та багато іншого

Опріеленст опстеленного зображення

Claims for damages

Are you dealing with a claim for damages and would you like legal assistance in the procedure?

«Юристи та інші адвокати
залучаються і
може співпереживати
проблема клієнта »

Відповідальність роботодавця

Якщо працівник зазнав нещасного випадку під час або у зв’язку з виконанням своєї роботи, роботодавець може нести юридичну відповідальність перед працівником за заподіяну шкоду. Це пояснюється тим, що роботодавець має особливий обов’язок догляду, коли робота виконується. Він несе відповідальність за шкоду, зазнану працівником під час виконання своєї роботи, якщо тільки він не може продемонструвати, що він виконав свій обов’язок по догляду. Якщо роботодавець може продемонструвати, що він вжив усіх розумних заходів для запобігання нещасного випадку, він не несе відповідальності. Крім того, у ситуаціях, коли працівник був навмисно або навмисно необачний, роботодавця не можна звинувачувати. Ми розглядаємо всі факти та обставини і будемо раді допомогти вам, якщо ви несете відповідальності як роботодавець або якщо хочете притягнути свого роботодавця до відповідальності за завдані збитки.

Відповідальність за товар

Купивши товар, ви очікуєте, що він буде надійним. Ви не сподіваєтесь, що його використання зашкодить вам. На жаль, це все ще може статися. Можна подумати про шкоду, заподіяну несправною машиною, продуктами харчування та іншими споживчими товарами.

Виробник несе юридичну відповідальність за шкоду, коли доведено, що шкоду завдав дефект у виробі. Товар вважається несправним, якщо він не забезпечує безпеку, яку ви очікуєте від нього. Якщо ви отримали шкоду внаслідок несправного товару, ми будемо раді запропонувати вам юридичну підтримку.

Відповідальність директора

В принципі, компанія несе відповідальність за виниклі борги. Однак директор компанії може в певних випадках нести персональну відповідальність на додаток до компанії або замість неї. Насправді директор зобов'язаний виконувати свої обов'язки належним чином. Якщо ви несете відповідальність як директор юридичної особи, наслідки можуть бути істотними. Law & More надає допомогу директорам, які стикаються із звинуваченням у відповідальності чи загрожують їм. Ми також допомагаємо сторонам, які хочуть притягнути до відповідальності директора.

Закон про відповідальністьВідповідальність за вина

Цей вид відповідальності ґрунтується на вині чи необережності. Якщо ви завдали шкоди, ми будемо раді допомогти вам притягнути до відповідальності особу, яка спричинила цю шкоду. Ви також можете звернутися до нас за юридичною підтримкою, якщо хтось інший притягне до відповідальності за заподіяння шкоди.

Професійна відповідальність

Коли професіонал, який працює за наймом, наприклад, лікар, бухгалтер чи нотаріус, допустив професійну помилку, він може притягуватися до юридичної відповідальності перед клієнтами або пацієнтами. Але в яких випадках трапляється така професійна проступка? Це складне питання. Відповідь залежить від усіх фактів та обставин справи.

Якщо ви є самозайнятим професіоналом і несете відповідальність за професійну помилку, ми будемо раді допомогти вам.

Ви хочете знати, що Law & More можуть зробити для вас як юридична фірма в Ейндховені?
Тоді зв'яжіться з нами за телефоном + 31 40 369 06 83 або надішліть нам електронний лист:

Містер. Том Мейвіс, адвокат у галузі Law & More - [Електронна пошта захищена]
Містер. Максим Ходак, адвокат компанії & More - [Електронна пошта захищена]