Серед наших клієнтів - голландські та міжнародні бізнес-сім'ї, які досягли значного успіху у відповідній галузі. Такі сім'ї часто вже створювали та створювали, або планують це зробити, голландський одинокий чи багатосімейний офіс, щоб структурувати свою діяльність та інвестиції чітко та керовано.

ЧАСТИНА ПІДПРИЄМСТВА СІМ'Я?
ЗАПИТАННЯ ПРАВОВОЇ ПІДТРИМКИ

Консультативні послуги з питань сім'ї

Серед наших клієнтів - голландські та міжнародні бізнес-сім'ї, які досягли значного успіху у відповідній галузі. Такі сім'ї часто вже створювали та створювали, або планують це зробити, голландський одинокий чи багатосімейний офіс, щоб структурувати свою діяльність та інвестиції чітко та керовано.

Law & More допомагає клієнтам та сімейним офісам з урахуванням юридичних послуг. Ми поєднуємо наші знання та досвід як адвокатів приватних клієнтів у Голландії та податкових консультантів у галузі голландського податкового та майнового планування, голландського податкового дотримання податків, питань голландської нерухомості та спадкоємства бізнесу. Така допомога надається через співпрацю з фахівцями з управління інвестиціями, фінансового планування та бухгалтерського обліку, які часто вже допомагають конкретній родині. Наш досвід варіюється від питань, що стосуються структури сімейного офісу, управління сім’єю, правонаступництва та вирішення суперечок у Нідерландах.

Ми співпрацюємо з професіоналами у суміжних галузях, з якими ми об'єднуємо свої зусилля у наданні взаємопов'язаного підходу до різноманітних юридичних та неправових питань, з якими стикаються голландські та міжнародні бізнес-сім'ї та їхні офіси.

Ми допомагаємо клієнтам у створенні сімейних офісів у Нідерландах. Крім того, ми працюємо з міжнародними сімейними офісами над складними проектами з реструктуризації для сімейних садиб та підприємств. Нарешті ми переглядаємо діяльність та структуру створених сімейних офісів, які шукають поради щодо розширення та вдосконалення спектру наданих послуг.

Максим Ходак

Максим Ходак

Партнер / адвокат

 Телефонуйте + 31 40 369 06 83

Послуги Law & More

Корпоративне право

Корпоративний юрист

Кожна компанія унікальна. Тому ви отримаєте юридичну консультацію, яка безпосередньо стосується вашої компанії

Повідомлення про дефолт

Тимчасовий юрист

Потрібен юрист тимчасово? Надати достатню юридичну підтримку завдяки Law & More

Адвокат

Імміграційний юрист

Ми займаємось питаннями про прийом, проживання, депортацію та іноземців

Угода акціонерів

Бізнес юрист

Кожен підприємець повинен мати справу з законодавством про товариство. Добре підготуйтеся до цього.

"Law & More Юристи
залучаються і
може співпереживати
проблема клієнта ”

Ніталійний менталітет

Нам подобається креативне мислення і виходимо за рамки правових аспектів ситуації. Вся справа в тому, щоб дістати до основи проблеми та вирішити її у визначеному питанні. Через нашу нісенітницю та багаторічний досвід наш клієнт може розраховувати на особисту та ефективну юридичну підтримку.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Ейндховені?
Тоді зв'яжіться з нами за телефоном + 31 40 369 06 83 або надішліть нам електронний лист:

Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - [захищено електронною поштою]
Містер. Максим Ходак, адвокат & More - [захищено електронною поштою]

Law & More B.V.