Наша команда

Образ Тома Мевіса

Том Мевіс

Керуючий партнер / адвокат

У рамках Закону та Більше, Том займається загальною практикою. Він є переговорником і судовим депутатом офісу.

Максим Ходак

Максим Ходак

Партнер / адвокат

У рамках закону та більше Maxim зосереджується на обслуговуванні клієнтів з євразійських ринків у Нідерландах у галузі голландського корпоративного права, голландського комерційного права, міжнародного торговельного права, корпоративних фінансів та злиття та поглинання, налаштування та управління складними міжнародними проектами та податком / фінансами споруди.

У рамках Law & More, Ruby спеціалізується на контрактному праві, корпоративному праві та корпоративних юридичних послугах. Її також можна найняти як корпоративного юриста для вашої компанії.

В рамках Закону та Більше, Айлін працює в основному в галузі особистого та сімейного права, трудового права та міграційного права.

Й. (Яра) Кнупс

Яра Кнупс

Юрисконсульт

У рамках Law & More Yara підтримує команду, де це необхідно, і допомагає вирішувати різні юридичні питання та розробляти (процедурні) документи, як голландською, так і російською мовами.

Фото Макса Мендора

Макс Мендор

Менеджер з маркетингу

Макс - менеджер зі ЗМІ та маркетингу в Law & More, маючи широкий спектр технічних навичок та знань щодо організації та управління компаніями.