Наша команда

Образ Тома Мевіса

Том Мевіс

Керуючий партнер / адвокат

В Law & More, Том займається загальною практикою. Він є переговорником і судовим депутатом офісу.

Максим Ходак

Максим Ходак

Партнер / адвокат

В Law & More Максим фокусується на обслуговуванні клієнтів з євразійських ринків у Нідерландах у галузі голландського корпоративного права, голландського комерційного права, міжнародного торговельного права, корпоративних фінансів та злиття та поглинання, на створенні та управлінні складними міжнародними проектами та податковими / фінансовими структурами.

В Law & More, Рубі спеціалізується на контрактному праві, корпоративному праві та корпоративних юридичних послугах. Її також можна найняти як корпоративного юриста для вашої компанії.

Айлін Селамет

Айлін Селамет

Адвокат

В Law & More, Айлін в основному працює в галузі особистого та сімейного права, трудового права та міграційного права.

Фото Sevinc Hoeben-Azizova

Севінц Хобен-Азізова

Юрисконсульт

В Law & More, Sevinc підтримує команду там, де це необхідно, і займається різними юридичними питаннями та складанням (процедурних) документів. Крім голландської та англійської, Севінч також володіє російською, турецькою та азербайджанською мовами.

Дунія ель Аттарі

Дунія ель Аттарі

Юрисконсульт

Дуня підтримує команду там, де це необхідно, і готує (юридичні) документи. Вона вивчає магістерську програму «Європейське господарське право» в Університеті Радбуда в Неймегені.

Фото Макса Мендора

Макс Мендор

Менеджер з маркетингу

Завдяки широкому спектру технічних навичок та знань з організації та управління компаніями, Макс є менеджером із питань ЗМІ та маркетингу в Law & More.

Law & More B.V.