Розлучення є головною подією для всіх. Ось чому наші адвокати з питань розлучень допоможуть вам з особистими порадами. Перший крок до розлучення - це найняти адвоката з розлучень. Розлучення оголошує суддя, і лише адвокат може подати до суду клопотання про розлучення. Існують різні юридичні аспекти процесу розлучення, які вирішує суд. Прикладами цих правових аспектів є ...

ПОТРІБНА ДОПОМОГА З ВАШИМ РОЗДІЛЕННЯМ?
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ ЗВ'ЯЗОК З НАШИМИ ПРАВАМИ РОЗДІЛЕННЯ

Юрист розлучень

Розлучення є головною подією для всіх.
Ось чому наші адвокати з питань розлучень допоможуть вам з особистими порадами.

швидке меню

Перший крок до розлучення - це найняти адвоката з розлучень. Розлучення оголошує суддя, і лише адвокат може подати до суду клопотання про розлучення. Існують різні юридичні аспекти процесу розлучення, які вирішує суд. Прикладами цих правових аспектів є:

• Як поділяються ваші спільні активи?
• Чи має право ваш колишній партнер отримувати частину пенсії?
• Які податкові наслідки вашого розлучення?
• Чи має ваш партнер право на підтримку подружжя?
• Якщо так, то скільки складають ці аліменти?
• А якщо у вас є діти, як організований контакт з ними?

Айлін Селамет

Айлін Селамет

Адвокат

 Телефонуйте + 31 40 369 06 83

чому обирають Law & More?

Легко доступний

Легко доступний

Law & More доступний з понеділка по п’ятницю
з 08:00 до 22:00 та у вихідні дні з 09:00 до 17:00

Гарне і швидке спілкування

Гарне і швидке спілкування

Наші юристи слухають вашу справу і виходять
з відповідним планом дій

Особистий підхід

Особистий підхід

Наш метод роботи гарантує, що 100% наших клієнтів рекомендують нас і що ми оцінюємо в середньому 9.4

"Law & More Юристи

залучаються і

може співпереживати

проблема клієнта"

Покроковий план від наших адвокатів з питань розлучень

Звернувшись до нашої фірми, один з наших досвідчених юристів поговорить з вами безпосередньо. Law & More відрізняється від інших юридичних фірм, оскільки наша фірма не має секретаріату, який гарантує, що ми маємо короткі лінії зв'язку з нашими клієнтами. Коли ви зв’язуєтесь із нашими юристами по телефону у зв'язку з розлученням, вони спочатку зададуть вам ряд питань. Потім ми запросимо вас до нашого офісу в Ейндговені, щоб ми могли з вами познайомитися. За бажанням зустріч також може відбутися за телефоном або відеоконференцією.

Вступна зустріч

• Під час цієї першої зустрічі ви можете розповісти свою історію, і ми розглянемо тло вашої ситуації. Наші спеціалізовані адвокати з питань розлучень також зададуть необхідні питання.
• Потім ми обговорюємо з вами конкретні кроки, які потрібно вжити у вашій ситуації, і чітко намічаємо це.
• Крім того, під час цієї зустрічі ми вкажемо, як виглядає процедура розлучення, що ви можете очікувати, скільки часу триватиме процедура, які документи нам знадобляться тощо.
• Таким чином, ви матимете гарну ідею і будете знати, що намітиться. Перші півгодини цієї зустрічі безкоштовні. Якщо під час зустрічі ви вирішите, що хотіли б, щоб вам допомагав один із наших досвідчених адвокатів з питань розлучень, ми запишемо деякі ваші дані, щоб скласти договір про заручини.

Вам потрібен юрист з розлучень?

Аліменти

Аліменти

Розлучення має великий вплив на дітей. Тому ми надаємо велику цінність інтересам ваших дітей

Попросити розлучення

Попросити розлучення

У нас є особистий підхід, і ми разом з вами працюємо над відповідним рішенням

Аліменти партнера

Аліменти партнера

Ви збираєтесь платити або отримувати аліменти? А скільки? Ми керуємось та допомагаємо вам у цьому

Живіть окремо

Живіть окремо

Ви хочете жити окремо? Ми допомагаємо вам

Договір переуступки

Після першої зустрічі ви негайно отримаєте від нас угоду про передачу по електронній пошті. У цій угоді зазначено, наприклад, що ми будемо консультувати та допомагати вам під час розлучення. Ми також надішлемо вам загальні умови, що стосуються наших послуг. Ви можете підписати цифрову угоду про переуступку.

після

Отримавши підписану угоду про переуступку, наші досвідчені адвокати з питань розлучень негайно почнуть працювати над вашою справою. В Law & More, ви будете в курсі всіх кроків, які робить для вас ваш адвокат із розлучень. Природно, що всі кроки спочатку будуть узгоджені з вами.

На практиці часто першим кроком є ​​відправлення листа партнеру з повідомленням про розлучення. Якщо він або вона вже має адвоката з питань розлучень, лист адресований його адвокату.

У цьому листі ми вказуємо, що ви хочете розлучитися зі своїм партнером і що йому або їй рекомендується звернутися до адвоката, якщо він цього ще не зробив. Якщо у вашого партнера вже є адвокат, і ми звертаємося з листом до його або її адвоката, ми, як правило, надішлемо лист із зазначенням ваших побажань щодо, наприклад, дітей, будинку, вмісту тощо.

Потім адвокат вашого партнера може відповісти на цей лист і висловити побажання вашого партнера. У деяких випадках призначена чотиристороння зустріч, під час якої ми намагаємось домовитись разом.

Якщо неможливо домовитись з вашим партнером, ми також можемо подати заяву про розлучення безпосередньо до суду. Таким чином процедура починається.

• Ви індивідуальна людина?
• Вам потрібна юридична консультація?
• Ви хочете чітко зрозуміти свою правову позицію?

Зв'яжіться з нами безпосередньо за допомогою кнопки.
Ми передзвонимо вам якнайшвидше.

Вам потрібен юрист з розлучень?

Що я повинен взяти з собою до адвоката з розлучень?

Для того, щоб розпочати процедуру розлучення якомога швидше після вступної зустрічі, необхідний ряд документів. У наведеному нижче списку вказано необхідні документи. Не всі документи необхідні для всіх розлучень. Адвокат з розлучень в конкретному випадку вкаже, які документи потрібні для оформлення розлучення. В принципі потрібні такі документи:

• Шлюбний буклет або угода про спільне проживання.
• Документ із передбрачною або партнерською угодою. Це не застосовується, якщо ви одружені у власності.
• Іпотечний акт та відповідна кореспонденція або договір оренди будинку.
• Огляд банківських рахунків, ощадних рахунків, інвестиційних рахунків.
• Річні звіти, довідки про виплати та виплати.
• Останні три декларації з податку на прибуток.
• Якщо у вас є компанія, останні три річні звіти.
• Поліс медичного страхування.
• Огляд страхування: на яке ім'я страхування?
• Інформація про нараховані пенсії. Де була накопичена пенсія під час шлюбу? Хто були клієнтами?
• Якщо є борги: зберіть підтверджуючі документи та суму та тривалість боргів.

Наші адвокати з розлучень підтримують вас

Якщо ви хочете, щоб розлучення розпочалося швидко, розумно збирати ці документи заздалегідь. Тоді ваш адвокат може приступити до роботи над вашою справою відразу після вступної зустрічі!

Розлучення і діти

Коли залучаються діти, важливо враховувати їх потреби. Ми гарантуємо, що ці потреби враховуються якомога більше. Наші адвокати з питань розлучень можуть скласти з вами план батьківства, в якому встановлено розподіл турботи про ваших дітей після розлучення. Ми також можемо розрахувати для вас розмір аліментів на виплату або отримання.

Ви вже розлучилися і чи конфліктуєте, наприклад, з дотриманням вимог партнера чи аліментів? Або у вас є підстави вважати, що ваш колишній партнер тепер має достатньо фінансових ресурсів, щоб доглядати за собою? Також у цих випадках наші адвокати з питань розлучень можуть надати вам правову допомогу.

Часті питання розлучення

Law & More працює на основі погодинної ставки. Наша погодинна ставка становить 195 євро без урахування ПДВ у розмірі 21%. Перші півгодинні консультації не є обов’язковими. Law & More не працює на основі державної допомоги.

Адвокати в Law & More беруть участь у ваших проблемах. Ми розглядаємо вашу ситуацію, а потім вивчаємо вашу правову позицію. Разом з вами ми шукаємо стійке вирішення вашої суперечки чи проблеми.

Якщо ви згодні, ви можете найняти спільного адвоката. У такому випадку суд може оголосити розлучення за наказом протягом декількох тижнів. Якщо ви не згодні, кожен із вас повинен буде отримати власного адвоката. У такому випадку розлучення може зайняти місяці.

Якщо ви обираєте спільне розлучення, немає необхідності в судовому засіданні. Одностороннє розлучення вирішується в судовому засіданні.

Під час медіації ви намагаєтесь досягти рішення разом з іншою стороною під наглядом посередника. Поки обидві сторони мають бажання шукати рішення, медіація має шанс на успіх.

Процес посередництва складається з: вступної співбесіди та кількох сесій для досягнення згоди. Якщо досягнуто згоди, укладені угоди викладаються в письмовій формі.

Ви розлучилися з дати, коли указ про оголошення розлучення буде внесений до реєстрів актів цивільного стану муніципалітету, де ви одружилися.

Ви можете попросити суд визначити (спосіб) поділу майна подружньої спільноти між вами та вашим колишнім партнером.

Якщо ви одружені у спільноті майна, ви можете поділити ці речі навпіл або взяти їх у іншої особи для оцінки їх вартості.

Відправною точкою є те, що ви можете продовжувати жити у спільному домі за умови фінансової спроможності сплатити половину будь-якої надлишкової вартості колишньому партнеру та звільнити колишнього партнера від солідарної відповідальності за іпотечними позиками.

Ви можете домовитись про фінансове врегулювання відносин поза судом. Якщо у вас є спільні діти, над якими ви обоє здійснюєте владні повноваження, ви зобов'язані складати закон про батьківство.

Витрати адвоката залежать від часу, який витрачається на вашу справу. Судові витрати складають 309 євро (судовий збір). Винагорода виконавця за обслуговування клопотання про розлучення становить приблизно 100 євро.

Нормативно-правове регулювання (вирівнювання пенсій) означає, що ви маєте право на виплату 50% пенсії за віком, накопиченої вашим колишнім партнером під час шлюбу. Якщо обидва партнери погоджуються, ви можете перетворити свої права на пенсію за віком та пенсію партнера у своє власне незалежне право на пенсію за віком (конвертацію) або вибрати інший поділ.

Угода про розлучення - це угода між колишніми партнерами, в якій ви можете складати угоди, коли ви розлучаєтесь. Наприклад, ви можете укласти фінансові домовленості, домовленості щодо дітей та аліменти. Якщо угода про розірвання шлюбу є частиною судового наказу, вона має юридичну силу.

Якщо угода про розлучення є частиною судового наказу, угода про розірвання шлюбу передбачає право виконання. Тоді це має юридичну силу.

Все в будинку, сараї, саду та гаражі є частиною вмісту. Це також стосується автомобіля чи інших транспортних засобів. Вони часто згадуються окремо в завіті. Що не належить до вмісту - це пов’язані товари, вбудована побутова техніка на кухні і, наприклад, застелені підлоги.

Коли ви одружуєтесь у спільноті майна, в принципі всі активи та борги вас та вашого партнера об’єднуються. У разі розлучення всі активи та борги в принципі розподіляються між вами порівну. Іноді може бути виключено певні речі, наприклад, подарунок чи спадщину.

Але будьте обережні: з 2018 року стандартним є шлюб у обмеженій власності. Це означає, що активи, накопичені до шлюбу, не включаються до спільноти. Спільною власністю стають лише ті активи, які накопичуються за час шлюбу подружні партнери. Отже, виключається все, чим особа належала приватно до шлюбу. Все, що виникає після шлюбу з точки зору володіння та / або боргів, стає власністю обох сторін. Крім того, подарунки та спадщина залишаються особистою власністю, також під час шлюбу. Будинок може бути винятком з цього, якщо він був придбаний спільно до шлюбу.

Одружившись, ви вирішили розділити свої активи та борги. Якщо ви хочете розлучитися, враховуйте будь-які положення про врегулювання або інші узгоджені домовленості.

Положення про врегулювання - це угоди про врегулювання або розподіл певного доходу та цінностей. Існує дві форми розрахунків: 1) Застереження про періодичний розрахунок: наприкінці кожного року залишок збереженого залишку на рахунку (ах) ділиться справедливо. Вибір зроблено, щоб приватні активи були окремими. Розрахунок відбувається після того, як із спільно створеного капіталу вираховуються постійні витрати. 2) Застереження про остаточне врегулювання: У разі розлучення шлюбу також можна скористатися пунктом остаточного врегулювання. Потім ви та ваш партнер поділяєте спільні активи так само, як якщо б ви одружились у власність. Ви можете вибрати, які активи не входять до складу поділу.

Деякі активи автоматично не характеризуються як спільна власність вас та вашого партнера. Ці предмети, можливо, не доведеться включати під час розлучення. Спадщини або подарунки також залишаються поза межами майнової спільноти з 1 січня 2018 р. До 1 січня 2018 р. У договорі дарування чи заповіту потрібно було включити пункт про виключення.

Суддя вирішує, кому дозволено продовжувати жити в будинку після розлучення, якщо ви обидва хочете продовжувати там жити. Потім договір із житловим товариством або орендодавцем повинен бути змінений, а особа, якій надано право проживання там, є єдиним орендарем. Потім ця особа також несе відповідальність за сплату орендної плати та інші витрати.

Адвокат розлучень
Адвокат розлучень

Часті запитання щодо аліментів

Розгляд справи про аліменти розпочинається з подання клопотання. Потім суд надасть іншій стороні можливість подати захист. Якщо це буде зроблено, провадження буде заслухано. Потім суд винесе письмове рішення.

Ви маєте право на підтримку подружжя, якщо ви одружилися або уклали зареєстроване партнерство і не можете самостійно утримуватися.

Ви можете повідомити свого колишнього партнера про невиконання зобов’язань та встановити термін, протягом якого аліменти повинні бути сплачені. Якщо ваш колишній партнер все ще не сплачує аліменти у встановлений строк, то це випадок за замовчуванням. Якщо угоди про утримання включені до замовлення, ви маєте право на виконання. Потім ви можете стягнути аліменти з колишнього партнера поза судом. Якщо це не так, ви можете вимагати дотримання в суді.

Аліменти партнера є податковими для платника та вважаються оподатковуваним доходом для одержувача. Аліменти на дітей не підлягають оподаткуванню та оподаткуванню.

Часті запитання щодо дітей, які розлучаються

Ви можете попросити суд встановити проживання ваших дітей разом з вами. Суд прийме таке рішення, яке, як вважається, відповідає інтересам Ваших дітей, враховуючи всі обставини справи.

Якщо у вас є неповнолітні діти, над якими ви маєте спільне піклування, ви зобов'язані скласти план батьківства. Потрібно укласти домовленості щодо основного місця проживання дітей, розподілу допомоги, способу прийняття рішень стосовно дітей, обміну інформацією стосовно дітей та розподілу витрат на дітей (аліменти на дітей).

Після розлучення обоє батьків зберігають батьківські повноваження, якщо суд не вирішить, що спільні батьківські повноваження повинні бути припинені.

Ви маєте право на аліменти на дитину, якщо ви самі не маєте достатнього доходу для покриття витрат на своїх дітей.

Ви можете домовитись про розмір підтримки дитини / партнера. Ви можете записати ці угоди в угоду. Якщо суд фіксує ці угоди в указі про розірвання шлюбу, вони мають юридичну силу. Якщо ви не можете досягти згоди, ви можете попросити суд визначити розмір аліментів. Роблячи це, суддя враховуватиме різні фактори, такі як дохід, фінансові можливості, бюджет дитини та порядок відвідування.

Ці речі є власністю самих дітей. Вони можуть самі вирішити, що з ними відбувається і з ким із батьків їм піти. Якщо діти занадто маленькі, щоб вирішити це, вам і вашому партнеру слід домовитись.

Якщо ви не знайшли відповіді на своє запитання у нашому списку найпоширеніших питань, звертайтесь безпосередньо до одного з наших досвідчених юристів. Вони можуть відповісти на ваші запитання і із задоволенням думатимуть разом з вами!

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Ейндховені?
Тоді зв'яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть нам електронний лист:

Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - [захищено електронною поштою]
Містер. Максим Ходак, адвокат & More - [захищено електронною поштою]

Law & More B.V.