ПОТРІБНИЙ АДВОКАТ З РОЗВОДУ?
ЗАПИТАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

НАШІ ПРАВИЛИ - СПЕЦІАЛІСТИ У МІСЬКОМУ ЗАКОНУ

Перевірено Очистити.

Перевірено Персональний і легкодоступний.

Перевірено Ваші інтереси насамперед.

Легко доступний

Легко доступний

Law & More доступний з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 22:00 та у вихідні дні з 09:00 до 17:00

Гарне і швидке спілкування

Гарне і швидке спілкування

Наші юристи вислухають вашу справу та розроблять відповідний план дій
Особистий підхід

Особистий підхід

Наш метод роботи гарантує, що 100% наших клієнтів рекомендують нас і що ми оцінюємо в середньому 9.4

Розлучення

Розлучення є головною подією для всіх.
Ось чому наші адвокати з питань розлучень допоможуть вам з особистими порадами.

швидке меню

Перший крок до розлучення - це найняти адвоката з розлучень. Розлучення оголошує суддя, і лише адвокат може подати до суду клопотання про розлучення. Існують різні юридичні аспекти процесу розлучення, які вирішує суд. Прикладами цих правових аспектів є:

 • Як поділяються ваші спільні активи?
 • Чи має Ваш колишній партнер право на частину Вашої пенсії?
 • Які податкові наслідки вашого розлучення?
 • Чи має ваш партнер право на подружжя?
 • Якщо так, то скільки це аліменти?
 • А якщо у вас є діти, як з ними влаштований контакт?

Айлін Селамет

Айлін Селамет

АДВОКАТ

aylin.selamet@lawandmore.nl

Вам потрібен юрист з розлучень?

Аліменти

Кожен бізнес унікальний. Тому ви отримаєте юридичну консультацію, яка безпосередньо стосується вашого бізнесу.

У нас індивідуальний підхід і ми разом з вами працюємо над відповідним рішенням.

Ми сідаємо з вами, щоб розробити стратегію.

Живіть окремо

Живіть окремо

Наші корпоративні юристи можуть оцінити угоди та надати консультації щодо них.

Ти збираєшся розлучитися?

Якщо так, то, безсумнівно, перед вами постане багато проблем. Від організації аліментів на подружжя та дітей до нефінансових питань, таких як створення плану опіки, розлучення може мати значний вплив як емоційно, так і юридично.

Щоб підготувати вас, ми зібрали інформацію про проблеми, пов’язані з врегулюванням розлучення, у нашому новому документі. Завантажте наведений нижче файл безкоштовно та отримайте інформацію, яка допоможе вам легко пройти процес розлучення.

"Law & More Юристи
беруть участь і можуть співчувати
з проблемою клієнта»

Покроковий план від наших адвокатів з питань розлучень

Звернувшись до нашої фірми, один з наших досвідчених юристів поговорить з вами безпосередньо. Law & More відрізняється від інших юридичних фірм тим, що наша фірма не має секретарського офісу, що забезпечує короткі лінії зв'язку з нашими клієнтами. Коли ви зв’язуєтеся з нашими юристами по телефону у зв’язку з розлученням, вони спочатку зададуть вам ряд питань. Тоді ми запросимо вас до нашого офісу в Eindhoven, щоб ми могли познайомитися з вами. При бажанні зустріч також може відбутися по телефону або відеоконференції.

Вступна зустріч

 • Під час цієї першої зустрічі ви можете розповісти свою історію, і ми розглянемо передумови вашої ситуації. Наші спеціалізовані адвокати з розлучень також зададуть необхідні запитання.
 • Потім ми обговорюємо з вами конкретні кроки, які необхідно вжити у вашій ситуації, і чітко окреслюємо це.
 • Крім того, під час цієї зустрічі ми вкажемо, як виглядає шлюборозлучний процес, на що ви можете розраховувати, скільки часу зазвичай триватиме, які документи нам знадобляться тощо.
 • Таким чином, ви матимете гарну ідею і знатимете, що вас чекає. Перші півгодини цієї зустрічі безкоштовні. Якщо під час зустрічі ви вирішите, що бажаєте отримати допомогу від одного з наших досвідчених адвокатів із розлучення, ми зафіксуємо деякі ваші дані, щоб укласти договір заручину.

Що говорять про нас клієнти

Наші адвокати з питань розлучення готові допомогти вам:

Office Law & More

Договір переуступки

Після першої зустрічі ви негайно отримаєте від нас угоду про передачу по електронній пошті. У цій угоді зазначено, наприклад, що ми будемо консультувати та допомагати вам під час розлучення. Ми також надішлемо вам загальні умови, що стосуються наших послуг. Ви можете підписати цифрову угоду про переуступку.

після

Отримавши підписану угоду про переуступку, наші досвідчені адвокати з питань розлучень негайно почнуть працювати над вашою справою. В Law & More, ви будете в курсі всіх кроків, які робить для вас ваш адвокат із розлучень. Природно, що всі кроки спочатку будуть узгоджені з вами.

На практиці часто першим кроком є ​​відправлення листа партнеру з повідомленням про розлучення. Якщо він або вона вже має адвоката з питань розлучень, лист адресований його адвокату.

У цьому листі ми вказуємо, що ви хочете розлучитися зі своїм партнером і що йому або їй рекомендується звернутися до адвоката, якщо він цього ще не зробив. Якщо у вашого партнера вже є адвокат, і ми звертаємося з листом до його або її адвоката, ми, як правило, надішлемо лист із зазначенням ваших побажань щодо, наприклад, дітей, будинку, вмісту тощо.

Потім адвокат вашого партнера може відповісти на цей лист і висловити побажання вашого партнера. У деяких випадках призначена чотиристороння зустріч, під час якої ми намагаємось домовитись разом.

Якщо неможливо домовитись з вашим партнером, ми також можемо подати заяву про розлучення безпосередньо до суду. Таким чином процедура починається.

Що я повинен взяти з собою до адвоката з розлучень?

Вам потрібен юрист з розлучень?

Для того, щоб розпочати процедуру розлучення якомога швидше після вступної зустрічі, необхідний ряд документів. У наведеному нижче списку вказано необхідні документи. Не всі документи необхідні для всіх розлучень. Адвокат з розлучень в конкретному випадку вкаже, які документи потрібні для оформлення розлучення. В принципі потрібні такі документи:

 • Шлюбна книжка або договір про спільне проживання.
 • Документ із шлюбним або партнерським договором. Це не застосовується, якщо ви перебуваєте в шлюбі у спільному майні.
 • Іпотечний договір та пов’язана з ним кореспонденція або договір оренди будинку.
 • Огляд банківських рахунків, ощадних, інвестиційних рахунків.
 • Річні звіти, платіжні листи та виплати.
 • Три останні декларації з податку на прибуток.
 • Якщо у вас є компанія, останні три річні звіти.
 • Медичний страховий поліс.
 • Огляд страхування: на яке ім'я страхування?
 • Інформація про нараховані пенсії. Де була нарахована пенсія під час шлюбу? Хто були клієнтами?
 • Якщо є заборгованість: зібрати підтверджуючі документи та суму та термін заборгованості.

Якщо ви хочете, щоб розлучення розпочалося швидко, розумно збирати ці документи заздалегідь. Тоді ваш адвокат може приступити до роботи над вашою справою відразу після вступної зустрічі!

Розлучення і діти

Коли залучаються діти, важливо враховувати їх потреби. Ми гарантуємо, що ці потреби враховуються якомога більше. Наші адвокати з питань розлучень можуть скласти з вами план батьківства, в якому встановлено розподіл турботи про ваших дітей після розлучення. Ми також можемо розрахувати для вас розмір аліментів на виплату або отримання.

Ви вже розлучилися і чи конфліктуєте, наприклад, з дотриманням вимог партнера чи аліментів? Або у вас є підстави вважати, що ваш колишній партнер тепер має достатньо фінансових ресурсів, щоб доглядати за собою? Також у цих випадках наші адвокати з питань розлучень можуть надати вам правову допомогу.

Часті питання розлучення

Law & More працює на основі погодинної ставки. Наша погодинна ставка становить 195 євро без урахування ПДВ у розмірі 21%. Перші півгодинні консультації не є обов’язковими. Law & More не працює на основі державної допомоги.

Що таке робочий метод Law & More? Юристи в Law & More беруть участь у ваших проблемах. Ми розглядаємо вашу ситуацію, а потім вивчаємо вашу правову позицію. Разом з вами ми шукаємо стійке вирішення вашої суперечки чи проблеми.
Якщо ви згодні, ви можете найняти спільного адвоката. У такому випадку суд може оголосити розлучення за наказом протягом декількох тижнів. Якщо ви не згодні, кожен із вас повинен буде отримати власного адвоката. У такому випадку розлучення може зайняти місяці.
Якщо ви обираєте спільне розлучення, немає необхідності в судовому засіданні. Одностороннє розлучення вирішується в судовому засіданні.
Що таке медіація? Під час медіації ви намагаєтеся знайти рішення разом з іншою стороною під наглядом медіатора. Поки є готовність обох сторін шукати рішення, посередництво має шанси на успіх.
Як працює процес медіації? Процес медіації складається з: вступної співбесіди та кількох сесій для досягнення згоди. У разі досягнення згоди, укладені угоди оформлюються в письмовій формі.
Ви розлучилися з дати, коли указ про оголошення розлучення буде внесений до реєстрів актів цивільного стану муніципалітету, де ви одружилися.
Ми з колишнім партнером не можемо домовитися про поділ майна подружжя, що нам тепер робити? Ви можете попросити суд визначити (спосіб) поділу майна подружжя між вами та вашим колишнім партнером.
Що робити зі спільним майном? Якщо ви перебуваєте в шлюбі у спільному майні, ви можете розділити ці речі навпіл або забрати їх у іншої особи з огляду на їх вартість.
Відправною точкою є те, що ви можете продовжувати жити у спільному домі за умови фінансової спроможності сплатити половину будь-якої надлишкової вартості колишньому партнеру та звільнити колишнього партнера від солідарної відповідальності за іпотечними позиками.
Ви можете домовитись про фінансове врегулювання відносин поза судом. Якщо у вас є спільні діти, над якими ви обоє здійснюєте владні повноваження, ви зобов'язані складати закон про батьківство.
Які витрати на розлучення? Витрати на адвоката залежать від часу, витраченого на вашу справу. Судові витрати становлять 309 євро (судовий збір). Плата судового виконавця за розірвання позовної заяви про розлучення становить приблизно 100 євро.
Нормативно-правове регулювання (вирівнювання пенсій) означає, що ви маєте право на виплату 50% пенсії за віком, накопиченої вашим колишнім партнером під час шлюбу. Якщо обидва партнери погоджуються, ви можете перетворити свої права на пенсію за віком та пенсію партнера у своє власне незалежне право на пенсію за віком (конвертацію) або вибрати інший поділ.
Що таке угода про розлучення? Договір про розлучення – це угода між колишніми партнерами, в якій ви можете укласти угоди при розлученні. Наприклад, ви можете укласти фінансові домовленості, домовленості про дітей та аліменти. Якщо угода про розірвання шлюбу є частиною судового рішення, вона має юридичну силу.
Якщо угода про розлучення є частиною судового наказу, угода про розірвання шлюбу передбачає право виконання. Тоді це має юридичну силу.
Що входить, а що не входить до складу побутової техніки? Все в будинку, сарай, сад і гараж є частиною вмісту. Це також стосується автомобіля чи інших транспортних засобів. Вони часто згадуються окремо в завіті. Те, що не належить до вмісту, - це підключені товари, вбудована техніка на кухні та, наприклад, підлога.
Що станеться, якщо я одружусь у спільному власності? Коли ви перебуваєте у шлюбі у спільному майні, в принципі всі активи та борги вас і вашого партнера об’єднуються. У разі розлучення всі активи та борги в принципі розподіляються між вами порівну. Іноді буває, що певні речі виключаються, наприклад, подарунок чи спадщина. Але будьте обережні: з 2018 року стандартом є шлюб у обмеженій спільності власності. Це означає, що майно, накопичене до шлюбу, не входить до складу громади. Спільною власністю стає лише майно, яке подружні партнери накопичують під час шлюбу. Таким чином, виключається все, чим особа володіла приватно до шлюбу. Все, що виникає після шлюбу в частині майна та/або боргів, стає власністю обох сторін. Крім того, подарунки та спадщини залишаються особистою власністю, також під час шлюбу. Винятком може бути будинок, якщо він був придбаний спільно до шлюбу.
Що станеться, якщо я одружився за шлюбним договором? Коли ви одружилися, ви вирішили розділити свої активи та борги. Якщо ви хочете розлучитися, візьміть до уваги будь-які умови врегулювання чи інші узгоджені домовленості.

Положення про врегулювання - це угоди про врегулювання або розподіл певного доходу та цінностей. Існує дві форми розрахунків: 1) Застереження про періодичний розрахунок: наприкінці кожного року залишок збереженого залишку на рахунку (ах) ділиться справедливо. Вибір зроблено, щоб приватні активи були окремими. Розрахунок відбувається після того, як із спільно створеного капіталу вираховуються постійні витрати. 2) Застереження про остаточне врегулювання: У разі розлучення шлюбу також можна скористатися пунктом остаточного врегулювання. Потім ви та ваш партнер поділяєте спільні активи так само, як якщо б ви одружились у власність. Ви можете вибрати, які активи не входять до складу поділу.

Що таке пов’язані активи? Які товари залишаються поза межами спільноти власності? Деякі активи автоматично не характеризуються як спільна власність вас і вашого партнера. Ці пункти, можливо, не потрібно включати під час розлучення. З 1 січня 2018 року спадщини чи подарунки також залишаються поза межами спільної власності. До 1 січня 2018 року до договору дарування чи заповіту необхідно було включати застереження про виключення.
Що станеться, якщо ви разом живете в орендованому житлі? Суддя вирішує, кому дозволено продовжувати жити в будинку після розлучення, якщо ви обидва бажаєте жити там. Після цього необхідно змінити договір з житловим товариством або орендодавцем, причому особа, якій надано право там проживати, буде одноосібним наймачем. Ця особа також несе відповідальність за оплату оренди та інших витрат.

Часті запитання щодо аліментів

Розгляд справи про аліменти розпочинається з подання клопотання. Потім суд надасть іншій стороні можливість подати захист. Якщо це буде зроблено, провадження буде заслухано. Потім суд винесе письмове рішення.
Чи маю я право на аліменти подружжя? Ви маєте право на аліменти подружжя, якщо ви перебували у шлюбі або вступили в зареєстроване партнерство і не можете утримувати себе самостійно.
Ви можете повідомити свого колишнього партнера про невиконання зобов’язань та встановити термін, протягом якого аліменти повинні бути сплачені. Якщо ваш колишній партнер все ще не сплачує аліменти у встановлений строк, то це випадок за замовчуванням. Якщо угоди про утримання включені до замовлення, ви маєте право на виконання. Потім ви можете стягнути аліменти з колишнього партнера поза судом. Якщо це не так, ви можете вимагати дотримання в суді.
Які податкові наслідки має сплата аліментів? Партнерські аліменти підлягають оподаткуванню для платника і вважаються оподатковуваним доходом для одержувача. Аліменти на дитину не обкладаються податком і не оподатковуються.

Часті запитання щодо дітей, які розлучаються

Ви можете попросити суд встановити проживання ваших дітей разом з вами. Суд прийме таке рішення, яке, як вважається, відповідає інтересам Ваших дітей, враховуючи всі обставини справи.
Якщо у вас є неповнолітні діти, над якими ви маєте спільне піклування, ви зобов'язані скласти план батьківства. Потрібно укласти домовленості щодо основного місця проживання дітей, розподілу допомоги, способу прийняття рішень стосовно дітей, обміну інформацією стосовно дітей та розподілу витрат на дітей (аліменти на дітей).
Як щодо батьківського права після розлучення? Після розлучення обидва батьки зберігають батьківські повноваження, якщо суд не вирішить, що спільні батьківські повноваження повинні бути припинені.
Коли я маю право на аліменти? Ви маєте право на аліменти, якщо ви самі не маєте достатнього доходу, щоб покривати витрати на дітей.
Ви можете домовитись про розмір підтримки дитини / партнера. Ви можете записати ці угоди в угоду. Якщо суд фіксує ці угоди в указі про розірвання шлюбу, вони мають юридичну силу. Якщо ви не можете досягти згоди, ви можете попросити суд визначити розмір аліментів. Роблячи це, суддя враховуватиме різні фактори, такі як дохід, фінансові можливості, бюджет дитини та порядок відвідування.
Ці речі є власністю самих дітей. Вони можуть самі вирішити, що з ними відбувається і з ким із батьків їм піти. Якщо діти занадто маленькі, щоб вирішити це, вам і вашому партнеру слід домовитись.

Якщо ви не знайшли відповіді на своє запитання у нашому списку найпоширеніших питань, звертайтесь безпосередньо до одного з наших досвідчених юристів. Вони можуть відповісти на ваші запитання і із задоволенням думатимуть разом з вами!

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:
Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More