ПОТРІБЕН АДМІНІСТРАТИВНИЙ ЮРИСТ?
ЗАПИТАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

НАШІ ПРАВИЛИ - СПЕЦІАЛІСТИ У МІСЬКОМУ ЗАКОНУ

Перевірено Очистити.

Перевірено Персональний і легкодоступний.

Перевірено Ваші інтереси насамперед.

Легко доступний

Легко доступний

Law & More доступний з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 22:00 та у вихідні дні з 09:00 до 17:00

Гарне і швидке спілкування

Гарне і швидке спілкування

Наші юристи вислухають вашу справу та розроблять відповідний план дій
Особистий підхід

Особистий підхід

Наш метод роботи гарантує, що 100% наших клієнтів рекомендують нас і що ми оцінюємо в середньому 9.4

Адміністративний юрист

Адміністративне законодавство стосується прав та обов'язків громадян та бізнесу щодо уряду. Але адміністративне законодавство також регулює, як уряд приймає рішення і що ви можете робити, якщо ви не згодні з таким рішенням. Урядові рішення займають центральне місце в адміністративному праві. Ці рішення можуть мати далекосяжні наслідки для вас. Ось чому важливо негайно вжити заходів, якщо ви не згодні з рішенням уряду, яке має певні наслідки для вас. Наприклад: ваш дозвіл буде анульовано або проти вас буде вжито виконавчих заходів. Це ситуації, проти яких ви можете заперечити. Звичайно, існує ймовірність того, що ваше заперечення буде відхилено. Ви також маєте право подати апеляційний закон та відхилити своє заперечення. Це можна зробити, подавши повідомлення про апеляцію. Адміністративні адвокати Law & More може порадити та підтримати вас у цьому процесі.

швидке меню

Образ Тома Мевіса

Том Мевіс

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР / АДВОКАТ

tom.meevis@lawandmore.nl

Юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam

Корпоративний юрист

"Law & More Юристи
беруть участь і можуть співчувати
з проблемою клієнта»

Закон про загальне адміністративне право

Закон про загальне адміністративне право (Awb) часто формує правову базу в більшості справ адміністративного права. Закон про загальне адміністративне право (Awb) визначає, як уряд повинен готувати рішення, публікувати політику та які санкції доступні для примусового виконання.

Дозволи

Ви можете вступити в контакт з адміністративним законодавством, якщо вам потрібен дозвіл. Це може бути, наприклад, екологічний дозвіл або дозвіл на алкогольні напої та гостинність. На практиці регулярно трапляється, що заявки на отримання дозволів неправильно відмовляються. Громадяни можуть заперечити. Ці рішення щодо дозволів є юридичними рішеннями. Приймаючи рішення, уряд зв'язаний правилами, що стосуються змісту та способу прийняття рішень. Доцільно отримати юридичну допомогу, якщо ви заперечуєте проти відхилення заявки на отримання дозволу. Тому що ці правила складаються на основі правових норм, які застосовуються в адміністративному праві. Залучаючи адвоката, ви можете бути впевнені, що процедура буде проходити правильно у разі заперечення та у разі оскарження.

У деяких випадках неможливо подати заперечення. Наприклад, під час розгляду можна подати висновок після проекту рішення. Думка - це реакція, яку Ви, як зацікавлену сторону, можете надіслати до компетентного органу у відповідь на проект рішення. Орган може брати до уваги висловлені думки, коли буде прийнято остаточне рішення. Тому доцільно звернутися до юридичної консультації, перш ніж надсилати свою думку стосовно проекту рішення.

Що говорять про нас клієнти

Наші юристи з адміністративних питань готові допомогти Вам:

Office Law & More

Субсидії

Надання субсидій означає, що ви маєте право на фінансові ресурси адміністративного органу з метою фінансування певної діяльності. Надання субсидій завжди має юридичну основу. Окрім встановлення правил, субсидії є інструментом, яким користуються уряди. Таким чином уряд стимулює бажану поведінку. Субсидії часто піддаються умовам. Ці умови може перевірити уряд, щоб перевірити, чи вони виконуються.

Багато організацій залежать від субсидій. Однак на практиці часто трапляється, що субсидії відкликаються урядом. Можна подумати про ситуацію, яку уряд скорочує. Правовий захист також доступний від рішення про скасування. Заперечуючи проти відкликання субсидії, ви можете в деяких випадках забезпечити збереження вашого права на субсидію. Ви сумніваєтесь у тому, що субсидія була законно знята чи у вас є інші питання щодо державних субсидій? Тоді не соромтеся звертатися до адміністративних юристів Росії Law & More. Ми будемо раді проконсультувати вас з питань щодо державних субсидій.

Адміністративне правоАдміністративний нагляд

Можливо, вам доведеться мати справу з урядом, коли в вашому регіоні порушуються правила, і уряд просить вас втрутитися або, наприклад, уряд приходить, щоб перевірити, чи дотримуєтесь ви дозвольних умов чи інших накладених умов. Це називається правоохоронними органами. Для цього уряд може розмістити наглядових органів. Наглядові органи мають доступ до кожної компанії та їм дозволяється запитувати всю необхідну інформацію, а також перевіряти та брати з собою адміністрацію. Це не вимагає наявності серйозних підозр у порушенні правил. Якщо ви не співпрацюєте в такому випадку, ви караєтесь.

Якщо уряд заявить, що мало місце порушення, вам буде надана можливість реагувати на будь-яке призначене примусове виконання. Це може бути, наприклад, наказ про сплату штрафу, наказ про адміністративне стягнення або адміністративний штраф. Дозволи також можуть бути відкликані в цілях примусового виконання.

Наказ про стягнення штрафу означає, що уряд хоче змусити вас зробити чи певний вчинок чи утриматися від цього, і в цьому випадку ви зобов'язані грошовою сумою, якщо не співпрацюєте. Порядок адміністративного стягнення йде навіть далі. З адміністративним розпорядженням втручається уряд, а згодом витрати на втручання стягуються з вас. Це може бути, наприклад, коли йдеться про знесення незаконної будівлі, прибирання наслідків екологічного порушення або закриття бізнесу без дозволу.

Крім того, у деяких ситуаціях уряд може обрати штраф замість кримінального законодавства через адміністративне право. Прикладом цього є адміністративний штраф. Адміністративний штраф може бути дуже високим. Якщо вам наклали адміністративний штраф і ви не погоджуєтесь з ним, ви можете звернутися до суду.

Внаслідок певного правопорушення уряд може прийняти рішення про анулювання вашого дозволу. Цей захід може застосовуватися як покарання, але також як примусове виконання, щоб запобігти повторенню певного діяння.

Відповідальність уряду

Іноді рішення чи дії уряду можуть завдати шкоди. У деяких випадках уряд несе відповідальність за цю шкоду, і ви можете вимагати відшкодування збитків. Існує кілька способів, яким ви, як підприємець чи приватна особа, можете вимагати відшкодування збитків уряду.

Незаконні дії уряду

Якщо уряд діяв протиправно, ви можете притягнути уряд до відповідальності за завдані вами збитки. На практиці це називається незаконним актом уряду. Так відбувається, наприклад, якщо уряд закриває вашу компанію, а суддя згодом вирішить, що цього не було дозволено. Як підприємець, ви можете вимагати фінансових втрат, які ви понесли внаслідок тимчасового закриття урядом.

Законний акт уряду

У деяких випадках ви також можете зазнати шкоди, якщо уряд прийняв законне рішення. Це може бути, наприклад, коли уряд вносить зміни до плану зонування, що дасть можливість певних будівельних проектів. Ця зміна може призвести до втрати доходу від вашого бізнесу або зменшення вартості вашого будинку. У такому випадку ми говоримо про компенсацію шкоди плану або відшкодування збитків.

Наші адміністративні юристи із задоволенням проконсультують Вас про можливості отримання компенсації в результаті уряду.

Заперечення та апеляціяЗаперечення та апеляція

Перш ніж заперечення проти рішення уряду можуть бути подані до адміністративного суду, спочатку доведеться провести процедуру заперечення. Це означає, що ви повинні письмово вказати протягом шести тижнів, що ви не згодні з рішенням та причини, з якими ви не погоджуєтесь. Заперечення мають бути зроблені в письмовій формі. Використання електронної пошти можливо лише в тому випадку, якщо уряд це прямо вказав. Заперечення по телефону не розглядається як офіційне заперечення.

Після подання повідомлення про заперечення вам часто дають можливість пояснити своє заперечення усно. Якщо ви виявитесь правильними і заперечення визнано обґрунтованим, оскаржуване рішення буде скасовано, а інше рішення замінить його. Якщо ви не будете визнані правильними, заперечення буде оголошено необґрунтованим.

Апеляція на рішення про заперечення також може бути подана до суду. Апеляція також повинна бути подана у письмовій формі протягом шести тижнів. У деяких випадках це також можна зробити цифровим шляхом. Згодом суд направляє урядове відомство повідомлення про звернення із проханням надіслати всі документи, що стосуються справи, та відповісти на неї у своїй заяві захисту.

В подальшому буде призначено слухання. Тоді суд вирішить лише спірне рішення про заперечення. Тому, якщо суддя погодиться з вами, він лише скасує рішення щодо вашого заперечення. Тому процедура ще не закінчена. Уряду доведеться прийняти нове рішення щодо заперечення.

ПослугиСтроки в адміністративному праві

Після рішення уряду у вас є шість тижнів, щоб подати заперечення чи апеляцію. Якщо вчасно не заперечувати, шанс зробити щось проти рішення пройде. Якщо проти рішення не буде подано жодного заперечення чи оскарження, йому буде надано формальну юридичну силу. Потім воно вважається законним, як з точки зору його створення, так і за змістом. Тому позовна давність для подання заперечення чи апеляції фактично становить шість тижнів. Тому ви повинні забезпечити своєчасну юридичну допомогу. Якщо ви не згодні з рішенням, ви повинні надіслати повідомлення про заперечення чи апеляцію протягом 6 тижнів. Адміністративні юристи Росії Law & More може порадити вас у цьому процесі.

Послуги

Ми можемо судити для вас у всіх сферах адміністративного права. Подумайте, наприклад, про подання повідомлення про заперечення до муніципальної виконавчої влади проти накладення наказу зі сплатою штрафу або про судовий процес у суді щодо ненадання екологічного дозволу на переобладнання будівлі. Консультаційна практика є важливою частиною нашої роботи. У багатьох випадках, за допомогою правильної поради, ви можете запобігти переслідуванням проти уряду.

Ми можемо, серед іншого, проконсультувати та допомогти вам з:

  • оформлення субсидій;
  • пільга, яка була припинена, та відкликання цієї пільги;
  • накладення адміністративного стягнення;
  • відхилення Вашої заяви на екологічний дозвіл;
  • подання заперечень на анулювання дозволів.

Провадження в адміністративному праві часто є справжньою працею адвоката, хоча допомога адвоката не є обов'язковою. Ви не згодні з рішенням уряду, яке має для вас далекосяжні наслідки? Потім зверніться до адміністративних юристів Law & More безпосередньо. Ми можемо вам допомогти!

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:
Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More