ПОТРІБНИЙ АДВОКАТ З АПЕЛЯЦІЙ?
ЗАПИТАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

НАШІ ПРАВИЛИ - СПЕЦІАЛІСТИ У МІСЬКОМУ ЗАКОНУ

Перевірено Очистити.

Перевірено Персональний і легкодоступний.

Перевірено Ваші інтереси насамперед.

Легко доступний

Легко доступний

Law & More доступний з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 22:00 та у вихідні дні з 09:00 до 17:00

Гарне і швидке спілкування

Гарне і швидке спілкування

Наші юристи вислухають вашу справу та розроблять відповідний план дій
Особистий підхід

Особистий підхід

Наш метод роботи гарантує, що 100% наших клієнтів рекомендують нас і що ми оцінюємо в середньому 9.4

Апеляційний адвокат

Як правило, одна або обидві сторони не погоджуються з вироком у своїй справі. Ви не згодні з вироком суду? Тоді є можливість оскаржити цей вирок до апеляційного суду. Однак цей варіант не застосовується до цивільних справ з фінансовими відсотками менше 1,750 євро. Чи натомість ви згодні з вироком суду? Тоді ви все ще можете брати участь у провадженні в суді. Зрештою, ваш контрагент, звичайно, також може прийняти рішення про оскарження.

швидке меню

Можливість оскарження регламентована у Розділі 7 Цивільного процесуального кодексу Голландії. Ця можливість ґрунтується на принципі розгляду справи у двох випадках: спочатку зазвичай в суді, а потім в апеляційному суді. Вважається, що розгляд справи у двох випадках підвищує якість правосуддя, а також довіру громадян до здійснення правосуддя. Звернення має дві важливі функції:

• Функція управління. У апеляційному порядку зверніться до суду з проханням переглянути вашу справу ще раз і повністю. Отже, суд перевіряє, чи правильно суддя встановив факти, правильно застосував закон і чи правильно він судив. Якщо ні, рішення суду першої інстанції буде скасовано судом.
• Поселити можливість. Можливо, що ви вибрали неправильну правову базу в першій інстанції, не сформулювали свою заяву достатньо або не надали занадто мало доказів для своєї заяви. Отже, принцип апеляційного проживання застосовується в апеляційному суді. Не тільки всі факти можуть бути повторно подані до суду для розгляду, але ви як сторона, що звертається з апеляцією, також матимете можливість виправити помилки, які ви зробили в першій інстанції. Існує також можливість оскарження збільшення вашої претензії.

Образ Тома Мевіса

Том Мевіс

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР / АДВОКАТ

tom.meevis@lawandmore.nl

Юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam

Корпоративний юрист

"Law & More Юристи
беруть участь і можуть співчувати
з проблемою клієнта»

Строк оскарження

Якщо ви обираєте процедуру оскарження в суді, ви повинні подати апеляцію протягом певного періоду. Тривалість цього періоду залежить від типу справи. Якщо рішення стосується рішення суду цивільний суд, у вас є три місяці з дня прийняття рішення, щоб подати апеляційну скаргу. Чи доводилося вам мати справу зі зведеними провадженнями у першій інстанції? У цьому випадку для звернення до суду застосовується лише чотири тижні. Зробив кримінальний суд розглянути та судити вашу справу? У такому випадку у вас є лише два тижні після прийняття рішення про апеляцію до суду.

Оскільки умови апеляції слугують юридичній визначеності, цих строків також слід суворо дотримуватися. Отже, термін оскарження є строгим строком. Чи не буде подано апеляцію протягом цього періоду? Тоді ви запізнюєтесь і тому неприпустимі. Лише у виняткових випадках апеляція може бути подана після закінчення строку подання апеляції. Це може бути, наприклад, якщо причиною пізнього оскарження є вина самого судді, оскільки він надто пізно направив наказ сторонам.

Що говорять про нас клієнти

Наші апеляційні юристи готові допомогти вам:

Office Law & More

Апеляціяпроцедура

В контексті апеляційної скарги основним принципом є те, що положення щодо першої інстанції також застосовуються до процедури оскарження. Таким чином, апеляція розпочинається із: повістка в суд у тій самій формі та з тими ж вимогами, що і вимога першої інстанції. Однак мотивувати оскарження поки що не потрібно. Ці підстави мають бути наведені лише у заяві скарг, з якою вони є подання повістки в суд.

Підставою для оскарження є всі підстави, на які заявник повинен висунути аргументацію, що оскаржуваний вирок суду першої інстанції повинен бути скасований. Ті частини вироку, щодо яких не було висунуто жодних підстав, залишаться в силі і більше не будуть обговорюватися під час оскарження. Таким чином, дебати про апеляцію та, таким чином, юридичну базу обмежуються. Тому важливо висловити мотивоване заперечення проти вироку, винесеного у першій інстанції. Важливо знати в цьому контексті, що так званий загальний підґрунтя, який має на меті довести спор до повного обсягу вироку, не може і не зможе досягти успіху. Іншими словами: підстави для апеляції повинні містити конкретні заперечення, щоб зрозуміло іншій стороні в контексті захисту, які саме заперечення є.

Випливає заява скарги заява захисту. Зі свого боку, відповідач в апеляційному порядку може також висувати підстави проти оскаржуваного вироку та відповісти на скаргу заявника. Заява скарги та заява захисту зазвичай закінчують обмін позиціями в апеляційному порядку. Після обміну письмовими документами в принципі забороняється висувати нові підстави навіть для збільшення претензії. Отже, передбачається, що суддя більше не може звертати увагу на підстави для апеляції, висунуті після заяви про апеляцію чи захист. Те саме стосується збільшення вимоги. Однак, як виняток, підстава все ще є прийнятною на пізнішому етапі, якщо друга сторона дала свій дозвіл, скарга випливає із суті спору або нова обставина виникла після подання письмових документів.

В якості початкової точки завжди письмовий раунд у першій інстанції слухання перед судом. У апеляційному зверненні є виняток із цього принципу: слухання в суді є необов’язковим і тому не є загальним. Тому більшість справ зазвичай вирішуються у письмовій формі судом. Однак обидві сторони можуть вимагати розгляду справи у суді. Якщо сторона хоче слухання перед апеляційним судом, суд повинен буде це дозволити, якщо не існують особливі обставини. У цій мірі зберігається судова практика щодо права на виправдання.

Останнім кроком у судовому розгляді апеляційного провадження є рішення суду. У цьому рішенні апеляційний суд вкаже, чи правильним був попередній вирок суду. На практиці може пройти до шести місяців і більше, щоб сторони винесли остаточне рішення апеляційного суду. У разі задоволення підстав апелянта суд скасує оскаржуваний вердикт та врегулює справу самостійно. В іншому випадку апеляційний суд логічно підтримає оскаржуваний вирок.

Оскарження в адміністративному суді

Чи не погоджуєтесь ви з рішенням адміністративного суду? Тоді ви також можете оскаржити. Однак, коли ви маєте справу з адміністративним правом, важливо пам’ятати, що в такому випадку вам спочатку доведеться мати справу з іншими умовами. Зазвичай проходить шість тижнів з моменту оприлюднення вироку адміністративного судді, протягом якого можна подати апеляційну скаргу. Вам також доведеться мати справу з іншими випадками, до яких ви можете звернутися в контексті звернення. До якого суду потрібно звернутися, залежить від типу справи:

• Закон про соціальне забезпечення та державних службовців. Справи про соціальне забезпечення та законодавство про державних службовців розглядає в апеляції Центральна апеляційна рада (CRvB). • Господарське адміністративне право та дисциплінарне правосуддя. Питання в контексті, серед іншого, Закону про конкуренцію, Закону про пошту, Закону про товари та Закону про телекомунікації розглядаються в апеляції Апеляційною радою для бізнесу (CBb). • Імміграційне право та інші питання. Інші справи, включаючи імміграційні справи, розглядаються під час оскарження Управлінням адміністративної юрисдикції Державної Ради (ABRvS).

Після зверненняПісля звернення

Зазвичай сторони дотримуються рішення апеляційного суду, і тому їх справа вирішується в апеляційному порядку. Однак, чи не погоджуєтесь ви з апеляційним рішенням суду? Тоді є можливість подати касацію до Верховного суду Нідерландів до трьох місяців після рішення апеляційного суду. Цей варіант не застосовується до рішень ABRvS, CRvB та CBb. Адже заяви цих органів містять остаточні рішення. Тому неможливо оскаржити ці рішення.

Якщо можливість касаційної скарги існує, слід зазначити, що немає можливості для фактичної оцінки спору. Підстави для касації також дуже обмежені. Зрештою, касація може бути запроваджена лише за умови, що нижчі суди неправильно застосували закон. Це процедура, яка може зайняти роки і пов'язана з високими витратами. Тому важливо все вийти з процедури оскарження. Law & More рада допомогти вам у цьому. Зрештою, апеляція є складною процедурою в будь-якій юрисдикції, яка часто включає основні інтереси. Law & More Адвокати є експертами як у кримінальному, адміністративному, так і в цивільному законодавстві та раді допомогти вам у апеляційному процесі. Чи є у вас інші запитання? Будь ласка зв'яжіться Law & More.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:
Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More