Коли хтось вирішує почати благодійну діяльність, одним із перших важливих кроків є вибір відповідної юридичної форми. Голландське законодавство знає різні організації, які можуть слугувати правовою формою благодійної організації: голландський фонд та голландська асоціація. Голландський фонд найчастіше вибирають для заснування благодійної організації. Особливістю голландського фонду є те, що він не має членів. В основному, голландський фонд повинен мати лише один орган: рада директорів.

ФІЛАНТРОПІЯ & БЛАГОДІЙНІ ФОНДИ
ЗАПИТАННЯ ПРАВОВОЇ ПІДТРИМКИ

Фонди благодійності та благодійності

Коли хтось вирішує почати благодійну діяльність, одним із перших важливих кроків є вибір відповідної юридичної форми. Голландське законодавство знає різні організації, які можуть слугувати правовою формою благодійної організації: голландський фонд та голландська асоціація.

Голландський фонд найчастіше вибирають для заснування благодійної організації. Особливістю голландського фонду є те, що він не має членів. В основному, голландський фонд повинен мати лише один орган: рада директорів. Голландський фонд спрямований на досягнення конкретної мети, про яку йдеться у статутних документах. Цієї мети можна досягти, отримавши пожертви, ведення бізнесу або подання заявок на гранти. Крім того, фонду заборонено розподіляти прибуток засновникам, особам, що входять до складу його органів, та іншим особам. Остання група ("інша особа"), однак, може отримувати виплати до тих пір, поки ці виплати здійснюються з альтруїстичною або соціальною метою, тобто фонд є юридичною формою, яка добре підходить для формування благодійної організації. Фонд має донорів або добровольців. В принципі ці особи не мають жодного права голосу. Крім того, фонд може володіти нерухомим майном, робити борги, брати на себе зобов’язання та відкривати банківські рахунки. Фонд також може вести комерційну діяльність.

На відміну від фонду, асоціація має членів, об'єднаних у Загальні збори. Ці Загальні збори мають значну кількість повноважень, оскільки вони, серед інших, відповідають за призначення та усунення директорів. Крім того, Статут може бути змінений лише Загальними зборами. Асоціація не може розподіляти прибуток між своїми членами. Як і фундація, асоціація може виконувати юридичні дії, такі як придбання майна. Останнє, однак, заборонено, якщо асоціація може розглядатися як неформальна асоціація.

Між фондом та асоціацією можуть існувати розбіжності у потенційній відповідальності директорів.

Що може Law & More зробити, щоб допомогти вам?

Law & More має досвід керівництва та надання допомоги діючим голландським та міжнародним благодійним фондам або приватним клієнтам з філантропічними побажаннями та цілями.

Ми радимо створити, створити та зареєструвати голландські благодійні та некомерційні фонди. Наша допомога поширюється на всі аспекти голландських податків, законодавства, управління та вирішення суперечок.

Образ Тома Мевіса

Том Мевіс

Керуючий партнер / адвокат

 Телефонуйте +31 40 369 06 80

Послуги Law & More

Корпоративне право

Корпоративний юрист

Кожна компанія унікальна. Тому ви отримаєте юридичну консультацію, яка безпосередньо стосується вашої компанії

Повідомлення про дефолт

Тимчасовий юрист

Потрібен юрист тимчасово? Надати достатню юридичну підтримку завдяки Law & More

Адвокат

Імміграційний юрист

Ми займаємось питаннями про прийом, проживання, депортацію та іноземців

Угода акціонерів

Бізнес юрист

Кожен підприємець повинен мати справу з законодавством про товариство. Добре підготуйтеся до цього.

"Law & More Юристи
залучаються і
може співпереживати
проблема клієнта ”

Ніталійний менталітет

Нам подобається креативне мислення і виходимо за рамки правових аспектів ситуації. Вся справа в тому, щоб дістати до основи проблеми та вирішити її у визначеному питанні. Через нашу нісенітницю та багаторічний досвід наш клієнт може розраховувати на особисту та ефективну юридичну підтримку.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Ейндховені?
Тоді зв'яжіться з нами за телефоном + 31 40 369 06 83 або надішліть нам електронний лист:

Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - [захищено електронною поштою]
Містер. Максим Ходак, адвокат & More - [захищено електронною поштою]

Law & More B.V.