ПОТРІБНИЙ БІЗНЕС-ЮРИСТ?
ЗАПИТАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

НАШІ ПРАВИЛИ - СПЕЦІАЛІСТИ У МІСЬКОМУ ЗАКОНУ

Перевірено Очистити.

Перевірено Персональний і легкодоступний.

Перевірено Ваші інтереси насамперед.

Легко доступний

Легко доступний

Law & More доступний з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 22:00 та у вихідні дні з 09:00 до 17:00

Гарне і швидке спілкування

Гарне і швидке спілкування

Наші юристи вислухають вашу справу та розроблять відповідний план дій
Особистий підхід

Особистий підхід

Наш метод роботи гарантує, що 100% наших клієнтів рекомендують нас і що ми оцінюємо в середньому 9.4

Юрист з питань бізнесу

Ви хочете створити підприємство? Або ти вже підприємець? Якщо так, то вам, безсумнівно, доведеться мати справу з комерційним законодавством. Вже на момент створення підприємства вам доведеться впоратися з питанням, яка форма компанії найбільш підходить. Також повинні бути розроблені всі види угод. З роками багато що може змінитися і всередині компанії. Форма компанії більше не підходить. Конфлікти можуть виникати між акціонерами або між асоційованими особами. А може, ваше підприємство вже не має достатньої кількості ліквідних активів. Law & More є спеціалістом у галузі голландського комерційного права. З моменту заснування до моменту ліквідації компанії ми можемо надати вам юридичну та фіскальну консультацію.

швидке меню

Право юридичних осіб

Ми в Law & More може допомогти вам у виборі правильної форми компанії. Можна розрізняти форми з правосуб'єктністю та форми без правосуб'єктності. Якщо підприємство має правосуб'єктність, воно може брати участь у правових операціях так само, як і фізичні особи. У такому випадку ваша компанія здатна укладати угоди, мати майно та борги і може нести відповідальність.

Образ Тома Мевіса

Том Мевіс

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР / АДВОКАТ

tom.meevis@lawandmore.nl

Наші корпоративні юристи готові до вас

Law and More

Індивідуальна юридична підтримка

Кожен бізнес унікальний. Тому ви отримаєте юридичну консультацію, яка безпосередньо стосується вашого бізнесу.

Law and More

Ми можемо судитися за вас

Якщо до цього дійде, ми також можемо подати за вас позов. Зв'яжіться з нами за умовами.

Law and More

Ми ваш спаринг-партнер

Ми сідаємо з вами, щоб розробити стратегію.

Law and More

Оцінка угод

Наші корпоративні юристи можуть оцінити угоди та надати консультації щодо них.

"Law & More Юристи
беруть участь і можуть співчувати
з проблемою клієнта»

Управління корпорацією

Коли ви хочете заснувати корпорацію, вам потрібно вибрати форму компанії. Яка юридична форма підходить, залежить від різних факторів, таких як вимоги щодо статусу, юридичної особи, солідарної відповідальності та, можливо, передачі акцій. А що робити, якщо один із партнерів загального товариства (VOF) захоче покинути компанію? А як щодо Flex-BV? Ці суб'єкти регулюються законодавством про товариство. Багато речей можна домовитись заздалегідь за контрактом. Ось чому перед створенням компанії бажано залучити послуги корпоративного юриста.

Співпраця

Ви, як компанія, маєте намір співпрацювати з іншими компаніями з метою збереження позиції на ринку? Або, навпаки, з планом виходу на новий ринок? Якщо ви хочете скласти стратегічний альянс, ми можемо проконсультувати вас про ризики та вигоди. Крім того, ми разом можемо з’ясувати, які форми співпраці підходять.

Що говорять про нас клієнти

Наші бізнес-юристи готові допомогти вам:

Office Law & More

підприємницьке правоЗлиттів і поглинань

Чи плануєте ви об'єднати свою компанію з іншою, оскільки, наприклад, ви хочете стимулювати зростання? Тоді існують три типи злиття: злиття компанії, злиття акцій та юридичне злиття. Що найбільше підходить для вашої компанії, залежить від конкретної ситуації. Law & More адвокати можуть проконсультувати вас з цього приводу.

Іноді інша компанія може зацікавити вашу. Він може запропонувати вам продати йому свій бізнес. Якщо ви прагнете прийняти цей запит, то ми можемо заздалегідь надати вам поради. Ми також можемо домовитись за вас.

Якщо компанія не хоче, щоб їх акції були продані, а церемоній звертався до акціонерів, ми говоримо про вороже придбання. Ми знаємо, як захистити вашу компанію в подібних ситуаціях і можемо допомогти вам юридичною порадою.

Крім того, важливо провести ретельну перевірку, особливо якщо ви як компанія купуєте іншу компанію. Ви хочете, щоб вся інформація, необхідна для продуманого вибору щодо злиття чи поглинання.

Корпоративні юристи Росії Law & More надасть вам глибоку юридичну консультацію щодо вашої компанії. Ми перекладаємо закон на практичні терміни, щоб ви справді отримали користь від наших порад. Коротко, Law & More може надати вам юридичну допомогу з таких питань:

  • створення компанії
  • фінансування
  • співробітництво між компаніями
  • злиття та поглинання
  • ведення переговорів та судових розглядів, коли йдеться про конфлікти між акціонерами та/або партнерами
  • відповідальність директорів

Ніталійний менталітет

Нам подобається креативне мислення і виходимо за рамки правових аспектів ситуації. Вся справа в тому, щоб дістати до основи проблеми та вирішити її у визначеному питанні. Через нашу нісенітницю та багаторічний досвід наш клієнт може розраховувати на особисту та ефективну юридичну підтримку.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:
Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More