В принципі, закон про енергію важливий, коли енергія купується, постачається або виробляється. Тому постачальники енергії, а також компанії та приватні особи відіграють певну роль у цьому. Юристи Law & More уважно стежать за всіма розробками в енергетичному праві, включаючи нові напрацювання в галузі вироблення сталої енергії.

ШУКАЄТЬСЯ ЕНЕРГІЙНОГО ПРАВА?
ПОВЕРНІТЬСЯ ЗВ'ЯЗАТИСЯ З ПРАВОМ І БІЛЬШЕ

Енергетичний закон

В принципі, закон про енергію важливий, коли енергія купується, постачається або виробляється. Тому постачальники енергії, а також компанії та приватні особи відіграють певну роль у цьому. Юристи Law & More уважно стежать за всіма розробками в енергетичному праві, включаючи нові напрацювання в галузі вироблення сталої енергії. Наші експерти мають широку спрямованість, оскільки вони зосереджені на всіх формах енергії. Так, нафта, природний газ, електроенергія, біомаса та вітрова та сонячна енергія. Через таку широку спрямованість нашими клієнтами є постачальники та виробники, а також споживачі, інвестори та постачальники матеріалів та послуг. Нарешті, ми також працюємо у сфері комунальних поставок на промислові майданчики, охоплюючи такі продукти, як пара та демінералізована вода. Отже, чи потрібен вам фахівець у галузі енергетичного права? Law & More пропонує вам наступні послуги з Ейндховена та Амстердаму:

• Складання контрактів на тепло та енергію;
• надання консультацій щодо придбання та продажу енергії;
• надання консультацій щодо дотримання законодавства про енергетику та енергетичних угод;
• надання консультацій щодо розроблення сталої енергетичної політики;
• Складання планів з енергоефективності;
• звернення за дозволами та винятками;
• надання консультацій щодо торгівлі викидами та торгівлі сертифікатами.

Том Мевіс

Том Мевіс

Керуючий партнер / адвокат

Телефонуйте + 31 40 369 06 83

Наш досвід в галузі енергетичного права

Зображення енергії Зона

Сонячна енергія

Ми зосереджуємось на енергетичному законі, який фокусується на вітровій та сонячній енергії

Екологічне право

Екологічне право

До екологічного права поширюються і голландські, і європейські закони. Повідомте нас та порадимо

Зображення Emmisierecht / emmisiehandel

Права на викиди / торгівлю емісією

Шукаєте фахівця з торгівлі викидами? Ми раді допомогти Вам далі!

Образ виробника енергії

Виробник енергії

Ви маєте справу з підошвою енергії? Наші експерти із задоволенням допоможуть вам

"Я хотів
мати юриста, який
завжди готовий до мене,
навіть у вихідні дні »

Нове енергетичне законодавство

Енергетичний закон відіграє важливу роль у сучасному суспільстві, оскільки ми вже не можемо обійтися без електрики, світла та тепла. Більшість енергії все ще виробляється викопними видами палива, такими як нафта і газ, але ці види палива погані для навколишнього середовища і, крім того, вони витрачаються. Щоб переконатися, що у нас не вистачає енергії та покращити навколишнє середовище, ми зараз будемо використовувати альтернативні джерела енергії, такі як вода, вітер, сонячне світло та біогаз. Ці джерела енергії - це майбутнє, оскільки вони не шкідливі для навколишнього середовища, а також є невичерпними.

З метою забезпечення подальшої енергетичної та кліматичної політики в майбутньому Нідерланди уклали Енергетичну угоду для сталого зростання. Мета цієї угоди полягає в тому, щоб Нідерланди до 2050 року повністю працювали над сталою енергією. Енергетична угода містить різні цілі для компаній, які вимагають від них економії енергії. Крім того, уряд Нідерландів уклав довгострокові угоди з великою кількістю секторів для контролю за підвищенням енергоефективності. Компанії, які є частиною цих угод, матимуть ряд переваг: вони виграють від економії витрат, багаторазових нововведень та стійкого іміджу. Але також є кілька зобов’язань, пов'язаних з багаторічними угодами. Ці угоди є складними, і складається велика кількість правил. Чи впливає ваша компанія також на нові правила? Правильна юридична підтримка важлива, щоб ви знали, де ви стоїте. Будь ласка, зв'яжіться з Law & More, і ми будемо раді допомогти вам.

енергетичний закон-образ-новий

Законодавство у сфері постачальників енергії

Вам доводиться мати справу з купівлею чи продажем енергії? Тоді ви знаєте, що можна купувати електроенергію як без рецепта, так і через біржу. Оскільки за безрецептурним методом одна із сторін може збанкрутувати, юридична підтримка є дуже важливою. Важливо також, щоб були укладені чіткі домовленості, щоб інша сторона виконувала свої зобов’язання і постачальник не зазнавав жодних втрат. Law & More пропонує підтримку в цих заходах, щоб ви не стикалися з жодними сюрпризами.

У багатьох випадках постачання електроенергії та газу відбувається через електричну чи газову мережу. Особи або компанії, які постачають енергію іншим споживачам, зобов'язані призначити оператора мережі. Однак з цього правила є винятки: якщо, наприклад, ви використовуєте закриту систему розподілу або пряму лінію, обов'язок щодо призначення оператора мережі не поширюється. Закрита система дистрибуції - це ділова мережа, яка географічно обмежена і може мати лише певну кількість клієнтів. Власники закритої системи розповсюдження можуть подати заяву про звільнення від обов'язку щодо призначення оператора мережі. Пряма лінія існує, коли електрична лінія або газопровід підключають виробника енергії безпосередньо до споживача енергії. Пряма лінія не є частиною мережі, тому в цьому випадку не існує обов'язку призначати оператора мережі.

Якщо ви є частиною постачальника енергії, вам важливо визначити, чи є закрита розподільна система або пряма лінія. Це відбувається тому, що різні права та обов'язки відіграють роль в обох формах постачання. Однак є й інші аспекти, які потрібно враховувати. Наприклад, постачальникам енергоносіїв може знадобитися ліцензія на постачання газу та електроенергії дрібним споживачам. Крім того, постачальники енергії також повинні враховувати норми Закону про тепло, що, в свою чергу, впливає на укладення теплових договорів.

Чи є у вас питання чи невпевненість щодо закону про енергетику для постачальників енергії? Потім зателефонуйте до експертів з питань права та іншого. Ми пропонуємо юридичну підтримку компаніям та споживачам, які займаються газом та електрикою. Незалежно від того, чи подаєте ви заяву на отримання ліцензії, складаєте енергетичний договір або берете участь в енергетичній виставці, наші фахівці до ваших послуг.

Торгівля викидами та торгівля сертифікатами

Як компанія, чи маєте ви справу з торгівлею викидами або торгівлею сертифікатами? Ви повинні підрахувати, скільки СО2 викидаєте щороку, щоб отримати відповідну кількість прав на викиди. Якщо ви викидаєте більше, тому що купівля вашого товару збільшена, вам знадобляться додаткові права на викиди. Якщо вам потрібна більша кількість електроенергії, ви можете брати участь у торгівлі сертифікатами. В обох випадках вам допоможуть адвокати Law & More. Наші спеціалісти зосереджуються на торгівлі викидами та торгівлі сертифікатами та знають, як допомогти вам, якщо у вас виникнуть проблеми з цим. Отже, у вас є питання щодо прав на викиди? Ви хочете подати заявку на дозвіл на викиди? Або вам потрібна порада щодо торгівлі викидами або торгівлі сертифікатами? Зверніться до юристів юристів та юристів.

Ви хочете знати, що Law & More можуть зробити для вас як юридична фірма в Ейндховені?
Тоді зв'яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 електронної пошти stuur een naar:

Містер. Том Мейвіс, адвокат у галузі Law & More - [Електронна пошта захищена]
Містер. Максим Ходак, адвокат компанії & More - [Електронна пошта захищена]