ПОТРІБЕН ЮРИСТ-ЕКОЛОГІЧНИЙ ЮРИСТ?
ЗАПИТАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

НАШІ ПРАВИЛИ - СПЕЦІАЛІСТИ У МІСЬКОМУ ЗАКОНУ

Перевірено Очистити.

Перевірено Персональний і легкодоступний.

Перевірено Ваші інтереси насамперед.

Легко доступний

Легко доступний

Law & More доступний з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 22:00 та у вихідні дні з 09:00 до 17:00

Гарне і швидке спілкування

Гарне і швидке спілкування

Наші юристи вислухають вашу справу та розроблять відповідний план дій
Гарне і швидке спілкування

Особистий підхід

Наш метод роботи гарантує, що 100% наших клієнтів рекомендують нас і що ми оцінюємо в середньому 9.4

Екологічне право

Як компанія, ви можете зіткнутися з екологічним законодавством, якщо вам доведеться мати справу з викидом газів, утилізацією відходів або забрудненням ґрунту чи води. Можливо, вам також доведеться дотримуватися планів зонування та дозволів на довкілля. Що стосується публічно-правових актів, ви також можете думати про викид аміаку тваринницькими фермами. Уряд намагається запобігти забрудненню та захистити якість ґрунту, повітря та води за допомогою екологічного законодавства. Це законодавство закріплено, наприклад, в Законі про екологічне управління, Загальних положеннях Закону про екологічне право та з 2021 року в Законі про екологічне право. Забезпечення цих екологічних законів відбувається в голландському адміністративному, кримінальному та цивільному законодавстві. Інспекція Міністерства з питань житлового господарства, просторового планування та навколишнього природного середовища (ВРОМ) перевіряє та перевіряє компанії на предмет дотримання цих законів та правил.

швидке меню

Образ Тома Мевіса

Том Мевіс

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР / АДВОКАТ

tom.meevis@lawandmore.nl

Наш досвід в галузі енергетичного права

Сонячна енергія

Сонячна енергія

Ми зосереджуємось на енергетичному законі, який зосереджується на енергії вітру та сонця.

До енергетичного законодавства застосовуються як нідерландські, так і європейські закони. Дозвольте нам повідомити і проконсультувати вас.

Шукаєте фахівця з торгівлі викидами? Ми раді допомогти Вам далі!

Виробник енергії

Виробник енергії

Наші корпоративні юристи можуть оцінити угоди та надати консультації щодо них.

«Я хотів мати адвоката
який завжди готовий до мене,
навіть у вихідні дні "

Ви можете зв'язатися з Law & More для отримання додаткової інформації про:

  • Регулювання будівельної та промислової діяльності
  • Охорона природи та ландшафту
  • Просторове планування та провінційна політика
  • Екологічні дозволи та плани зонування
  • Екологічна відповідальність

Хочете отримати більше юридичної інформації з цього приводу? Ви можете зв’язатися з нами для отримання юридичної консультації та юридичної допомоги з усіх екологічних питань та проблем. Також можливо розпочати судовий процес для вашої компанії. Наші адвокати з охорони навколишнього середовища готові відповісти на ваші запитання.

Що говорять про нас клієнти

Наші юристи з енергетики готові допомогти вам:

Office Law & More

Екологічні правила для вашої компанії

Які закони про навколишнє середовище поширюються на вашу компанію та чи доводиться вам мати справу з Міністерством житлового господарства, просторового планування та навколишнього середовища, залежить від того, наскільки ваша компанія впливає на навколишнє середовище. У Нідерландах у цьому контексті визначено три категорії компаній:

Категорія А: компанії цієї категорії мають найменший вплив на навколишнє середовище. Компанії цієї категорії складаються, зокрема, з офісів, банків та дитячих садків і мають принаймні мінімальний вплив на екологічне законодавство. Такі компанії не повинні подавати екологічний дозвіл на свою діяльність, а також не повинні звітувати про Указ про діяльність.

Категорія В: компанії, які мають значний вплив на навколишнє середовище, ставляться до категорії В. Для їхньої підприємницької діяльності, таких як поліграфічні роботи та мийки та ремонту автомобілів, вони зобов’язані звітувати про указ про діяльність. Повідомлення може стосуватися застосування забрудненого ґрунту, зберігання та транспортування відходів або незвичного випадку. У ряді випадків також слід застосовувати обмежений екологічний дозвіл (OBM).

Категорія C: компанії цієї категорії, наприклад металообробні, мають великий вплив на навколишнє середовище. Ця категорія також підпадає під обов'язок надавати інформацію на основі Декрету про діяльність. Крім того, ці компанії також повинні подати заявку на отримання екологічного дозволу на свою господарську діяльність. Юристи екологічного права Російської Федерації Law & More може визначити, за якою категорією входить ваша компанія та яким зобов’язанням ви повинні відповідати. Ви також можете очікувати від нас допомоги у поданні заявки на отримання екологічного дозволу або в повідомленні про Декрет про діяльність.

Екологічне правоЕкологічний дозвіл

Підприємства категорії С повинні подати заяву на отримання екологічного дозволу. Без цього дозволу забороняється запускати, змінювати чи керувати установою. Перед наданням екологічного дозволу повинні бути виконані такі умови:

  • повинен бути Wm-заклад;
  • установа Wm повинна бути призначена в Законі про екологічні дозволи (загальні положення).

Згідно із Законом про охорону навколишнього середовища, вважається, що організація Wm існує, якщо організація стосується компанії (або якщо вона має розмір компанії), діяльність знаходиться в одному місці та триває принаймні шість місяців (або регулярно повертається до те саме місцеположення) та діяльність включена у Додаток I до Декларації про екологічне законодавство.

Екологічний дозвіл з обмеженим екологічним випробуванням (OBM)

Компанія повинна подати заявку на отримання OBM для двох видів діяльності:

  • діяльність, для якої компетентний орган повинен оцінити, чи відповідає діяльність місцевій ситуації;
  • діяльність, для якої оцінка впливу на навколишнє середовище є обов’язковою. Така оцінка зосереджується, зокрема, на можливих несприятливих впливах на навколишнє середовище.

Діяльність може включати створення компанії, але також внесення змін. Можливо також, що для однієї компанії потрібні два OBM. Коли ви подаєте заявку на отримання OBM для певної діяльності, компетентний орган, як правило, муніципалітет, перевірить відповідну діяльність, перш ніж ви зможете розпочати свою діяльність. Це призведе до отримання дозволу або відмови.

Закон про екологічне планування

Цей Закон вже прийнятий парламентом, і очікується, що він набере чинності в 2021 році. Основним внеском Закону про охорону навколишнього середовища є складання різних існуючих законів, щоб зробити законодавство про екологічне законодавство більш прозорим та зручним для користувачів. Юристи Law & More може проконсультувати вас щодо перехідного законодавства та можливих змін, які можуть стосуватися вашої компанії.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:
Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Містер. Максим Ходак, адвокат & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Law & More