ПОТРІБЕН ЮРИСТ З ТОРГІВЛІ ВИКОДАМИ?
ЗАПИТАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

НАШІ ПРАВИЛИ - СПЕЦІАЛІСТИ У МІСЬКОМУ ЗАКОНУ

Перевірено Очистити.

Перевірено Персональний і легкодоступний.

Перевірено Ваші інтереси насамперед.

Легко доступний

Легко доступний

Law & More доступний з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 22:00 та у вихідні дні з 09:00 до 17:00

Гарне і швидке спілкування

Гарне і швидке спілкування

Наші юристи вислухають вашу справу та розроблять відповідний план дій
Гарне і швидке спілкування

Особистий підхід

Наш метод роботи гарантує, що 100% наших клієнтів рекомендують нас і що ми оцінюємо в середньому 9.4

Торгівля викидами (енергетичний закон)

Багато великих заводів та енергетичних компаній виділяють парникові гази, такі як CO2. Відповідно до Кіотського протоколу та Кліматичної конвенції, торгівля викидами використовується для зменшення викидів таких парникових газів у промисловості та енергетичному секторі. Торгівля викидами в Нідерландах регулюється європейською системою торгівлі викидами - ЄС ETS. В рамках ЄСВС ЄС встановлено обмеження прав на викиди, що дорівнює загальній дозволеній емісії CO2. Цей ліміт походить від цілей скорочення, яких хоче досягти ЄС, і гарантує, що викиди всіх компаній, що здійснюють торгівлю викидами, не перевищуватимуть встановлену мету.

швидке меню

Норми викидів

Компанія, яка бере участь у схемі торгівлі викидами, отримує щорічну кількість безкоштовних викидів. Це частково розраховується на основі попередніх рівнів виробництва та орієнтирів щодо ефективності викидів CO2 у виробничому процесі компанії. Норма викидів надає кожній компанії право викидати певну кількість парникових газів і становить 1 т викидів CO2. Чи відповідає ваша компанія на розподіл прав на викиди? Тоді важливо правильно розрахувати, скільки CO2 викидає ваша компанія щороку, щоб отримати потрібну кількість прав на викиди. Це тому, що щороку кожна компанія повинна здати таку кількість прав на викиди, як і в тоннах парникових газів.

Образ Тома Мевіса

Том Мевіс

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР / АДВОКАТ

tom.meevis@lawandmore.nl

Наш досвід в галузі енергетичного права

Сонячна енергія

Сонячна енергія

Ми зосереджуємось на енергетичному законі, який зосереджується на енергії вітру та сонця.

До екологічного законодавства застосовуються як нідерландські, так і європейські закони. Дозвольте нам повідомити і проконсультувати вас.

Ви купуєте, доставляєте чи генеруєте енергію? Law & More надає юридичну допомогу.

Виробник енергії

Виробник енергії

Наші корпоративні юристи можуть оцінити угоди та надати консультації щодо них.

«Я хотів мати адвоката
який завжди готовий до мене,
навіть у вихідні дні "

Торгівля викидами

Компанії, які викидають більше парникових газів, ніж мають квоти на викиди, здають ризик отримати штраф. Це стосується вашої компанії? Якщо так, ви можете придбати додаткові норми викидів, щоб уникнути штрафу. Ви можете не тільки купувати додаткові надбавки до викидів у, наприклад, торговців правами на викиди, такі як банки, інвестори чи торгові агентства, але ви також можете їх отримати на аукціоні. Однак може статися так, що ваша компанія викидає менше парникових газів і тому зберігає норми викидів. У цьому випадку ви можете почати торгувати цими квотами на викиди. Перш ніж ви зможете торгувати квотами на викиди, потрібно відкрити рахунок у Реєстрі ЄС, де розташовані квоти. Це тому, що ЄС та / або ООН хочуть зареєструвати та перевірити кожну транзакцію.

Що говорять про нас клієнти

Наші юристи з енергетики готові допомогти вам:

Office Law & More

Дозвіл на викиди

Дозвіл на викиди

Перш ніж ви зможете взяти участь у схемі торгівлі викидами, ваша компанія повинна мати дійсний дозвіл. Зрештою, компаніям у Нідерландах заборонено просто викидати парникові гази і, якщо вони підпадають під дію Закону про управління навколишнім середовищем, повинні подати заявку на отримання дозволу на викиди у Голландський орган з викидів (NEa). Для того, щоб отримати право на дозвіл на викиди, ваша компанія повинна скласти план моніторингу та затвердити його НЕа. Якщо ваш план моніторингу затверджено та надано дозвіл на викиди, то необхідно оновити план моніторингу, щоб документ завжди відображав реальну ситуацію. Ви також зобов'язані подавати щорічний перевірений звіт про викиди до NEa та вносити дані звітності про викиди до Реєстру торгівлі викидами CO2.

Чи займається ваш бізнес торгівлею викидами та у вас є якісь питання чи проблеми щодо цього? Або ви хочете допомогти у заявці на дозвіл на викиди? В обох випадках ви прийшли в потрібне місце. Наші спеціалісти зосереджуються на торгівлі викидами і знають, як вони можуть вам допомогти.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:
Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Містер. Максим Ходак, адвокат & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Law & More