Дослідження показують, що 30% банкрутств у Нідерландах спричинені неоплаченими рахунками. Чи є у вашої компанії клієнт, який досі не заплатив? Або ви приватна особа і у вас є боржник, який все ще заборгував вам гроші? Після цього зверніться до юристів із питань стягнення заборгованості із закону та інших.

ЗБЕРІГАТЬ ВІДСТАВНІ ФАКТУРИ?
КОНТАКТИ ЗАКОН І БІЛЬШЕ

Закон про стягнення боргу

Дослідження показують, що 30% банкрутств у Нідерландах спричинені неоплаченими рахунками. Чи є у вашої компанії клієнт, який досі не заплатив? Або ви приватна особа і у вас є боржник, який все ще заборгував вам гроші? Після цього зверніться до юристів із питань стягнення заборгованості із закону та інших. Ми розуміємо, що несплачені рахунки-фактури дуже дратують і небажані, тому ми допомагаємо вам від початку до кінця процесу збору. Наші адвокати по стягненню боргу можуть пройти як процедуру позасудового стягнення, так і процедуру судового стягнення з вами. Law & More також знайоме із законом прихильності і може допомогти вам у разі банкрутства. Нарешті, для нас не має ніякої різниці, чи боржник проживає в Нідерландах, чи проживає за кордоном. Зважаючи на наш міжнародний досвід, ми кваліфіковані для більш складних, оспорюваних чи більших претензій.

Що стосується стягнення заборгованості, ви, мабуть, думаєте про агентство зі стягнення заборгованості або судового пристава, ніж про юриста зі стягнення боргу. Це тому, що всі три сторони здатні стягувати непогашені борги. Однак є кілька важливих кроків у процесі стягнення, які, як правило, може здійснити юрист зі стягнення боргу:

• Тільки адвокат із стягнення заборгованості уповноважений вести судові провадження за позовами понад 25.000,00 XNUMX євро.
• уповноважений накладати арешт на майно та доходи боржника
• Лише адвокат зі стягнення заборгованості має право подавати клопотання про банкрутство.
• Тільки юрист зі стягнення заборгованості має право вести справи щодо стягнення міжнародних боргів.
• кваліфікований для вирішення юридичних спорів. Адвокат по стягненню боргів більше підходить для надання індивідуальних рішень, а також для оцінки та спростування захисту.

Часто трапляється, що під час процесу стягнення все-таки потрібно перейти від колекторського агентства або судового пристава до юриста по справі про стягнення. У такій ситуації легше і організованіше опинитися в одній і тій же фірмі відразу, де ви вже відомі і файл вже створений для вас.

Максим Ходак

Максим Ходак

Партнер / адвокат

Телефонуйте + 31 40 369 06 83

Чотири кроки праворуч на колекцію

Зверніться до закону та більше зображення

Зверніться до закону та іншого

Ви маєте справу з клієнтом, який не платить? Зверніться до закону та іншого

Образне зображення

Повідомлення про дефолт

Ми просимо боржника сплатити за допомогою повідомлення про невиконання

Fane зображення Minnelijke

Сполучна фаза

Ми організовуємо переговори для того, щоб змусити боржника сплатити або здійснити платіж

Gerechelijke fase зображення

Судова фаза

Ми розпочинаємо судовий розгляд та забираємо майно, якщо це необхідно

"Я отримав
професійні консультації
протягом погодженого часу. "

Підхід агентства збору боргів

Для кожної процедури збору потрібно вжити ряд кроків. Перший крок - повідомити боржника про те, що він не виконує свого платіжного зобов’язання. Це тому, що ви повинні дати йому можливість сплатити протягом розумного періоду часу без додаткових витрат. Ви повинні надіслати боржнику письмове нагадування про це. Це нагадування називається повідомленням про дефолт. Період чотирнадцяти днів зазвичай вважається розумним періодом, протягом якого боржник вимагає сплатити вимогу. Звичайно, юристи Law & More можуть скласти повідомлення про дефолт для вас.

Якщо повідомлення про невиконання не було надіслано, суддя відхиляє будь-який позов про відшкодування збитків. Однак є ситуації, коли не потрібно надсилати повідомлення про невиконання, наприклад, дотримання угоди назавжди неможливо. Тим не менш, бажано завжди надсилати повідомлення про дефолт як запобіжну діяльність. Якщо запит на оплату не буде виконаний, ми можемо розпочати процес стягнення.

зразок1X1_

Фази процесу збирання

У процесі стягнення є два можливі етапи: дружня стадія, відома також як позасудова стадія, і судова стадія.

Сполучна фаза
Якщо відносини між сторонами хороші, доцільно спочатку пройти фазу миролюбства. На цій фазі ми намагаємось заохотити боржника до оплати за допомогою письмових нагадувань та телефонного зв’язку. Цілком можливо, що ці дискусії та переговори призведуть до платіжного режиму. Ми рекомендуємо встановити платіжну угоду. Наші юристи з питань стягнення боргу можуть подбати про це. Перевага мирового етапу полягає в тому, що відносини між сторонами часто не пошкоджуються і що за судові провадження не вимагається ніяких витрат.

Судова фаза
Якщо дружня стадія не може бути закінчена платежем боржника або платіжною угодою, може бути порушено судовий розгляд. Також можна пропустити дружній етап і негайно розпочати судовий розгляд. На юридичній фазі ми вимагаємо сплатити непогашені суми та витрати на стягнення перед судом. До початку судового провадження може бути захоплено майно боржника. Це називається захопленням консерваторії. Вкладення судового рішення має на меті забезпечити, щоб боржник не зміг перемістити майно до винесення рішення суду, щоб ви могли фактично відшкодувати свої витрати з боржника. Якщо суддя призначить вашу вимогу, запобіжне вкладення буде перетворене на примусове виконання. Це означає, що прикріплені активи можуть бути продані приставом публічно, якщо боржник все ще не платить. Доходи від цих активів будуть використані для оплати вашої вимоги. Юристи з питань стягнення заборгованості Law & More мають досвід роботи в галузі закону про запозичення та з радістю допоможуть вам під час судового розгляду.

Запобігання ризикам
Law & More також надає підтримку для запобігання ризикам, пов’язаним із платежами та несвоєчасними платежами. Наприклад, ми радимо клієнтам включити в свої загальні умови оплати умови, що дозволяє уникнути неясностей у разі несвоєчасного платежу. Хочете отримати більше інформації про це? Зверніться до юристів з питань стягнення заборгованості Law & More.

Ви хочете знати, що Law & More можуть зробити для вас як юридична фірма в Ейндховені?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:

Містер. Том Мейвіс, адвокат у галузі Law & More - [Електронна пошта захищена]
Містер. Максим Ходак, адвокат компанії & More - [Електронна пошта захищена]