Ви хочете створити підприємство? Або ти вже підприємець? Якщо так, то вам, безсумнівно, доведеться мати справу з комерційним законодавством. Вже на момент створення підприємства вам доведеться впоратися з питанням, яка форма компанії найбільш підходить. Також мають бути розроблені всі види угод. З роками багато що може змінитися і всередині компанії. Форма компанії більше не підходить. Конфлікти можуть виникати між акціонерами або між асоційованими особами.

ПОТРІБНО КОРПОРАТИВНА ПРАВА?
ЗАПИТАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Господарське право / Корпоративне право

Ви хочете створити підприємство? Або ти вже підприємець? Якщо так, то вам, безсумнівно, доведеться мати справу з комерційним законодавством. Вже на момент створення підприємства вам доведеться впоратися з питанням, яка форма компанії найбільш підходить. Також мають бути розроблені всі види угод. З роками багато що може змінитися і всередині компанії. Форма компанії більше не підходить. Конфлікти можуть виникати між акціонерами або між асоційованими особами. А може, ваше підприємство вже не має достатньої кількості ліквідних активів. Law & More - фахівець у галузі голландського комерційного права. З моменту заснування до моменту ліквідації компанії ми можемо надати вам юридичну та фіскальну консультацію.

Право юридичних осіб

Ми в компанії Law & More можемо допомогти вам у виборі правильної форми компанії. Можна розрізняти форми з правосуб'єктністю та форми без правосуб'єктності. Якщо підприємство має правосуб'єктність, воно може брати участь у правових операціях так само, як і фізичні особи. У такому випадку ваша компанія здатна укладати угоди, мати майно та борги та може нести відповідальність.

Том Мейвіс - адвокат Ейндховена

Том Мевіс

Керуючий партнер / адвокат

Телефонуйте +31 40 369 06 80

«Юристи та інші адвокати
залучаються і
може співпереживати
проблема клієнта »

Управління корпорацією

Коли ви хочете заснувати корпорацію, вам потрібно вибрати форму компанії. Яка юридична форма підходить, залежить від різних факторів, таких як вимоги щодо статусу, юридичної особи, солідарної відповідальності та, можливо, передачі акцій. А що робити, якщо один із партнерів загального товариства (VOF) захоче покинути компанію? А як щодо Flex-BV? Ці суб'єкти регулюються законодавством про товариство. Багато речей можна домовитись заздалегідь за контрактом. Ось чому перед створенням компанії бажано залучити послуги корпоративного юриста.

Співпраця

Ви, як компанія, маєте намір співпрацювати з іншими компаніями з метою збереження позиції на ринку? Або, навпаки, з планом виходу на новий ринок? Якщо ви хочете скласти стратегічний альянс, ми можемо проконсультувати вас про ризики та вигоди. Крім того, ми разом можемо з’ясувати, які форми співпраці підходять.

підприємницьке право

Злиттів і поглинань

Чи плануєте ви об'єднати свою компанію з іншою, оскільки, наприклад, ви хочете стимулювати зростання? Тоді існують три типи злиття: злиття компанії, злиття акцій та юридичне злиття. Що найбільше підходить для вашої компанії, залежить від конкретної ситуації. Адвокати з юристів та юристів можуть проконсультувати вас з цього приводу.

Іноді інша компанія може зацікавити вашу. Він може запропонувати вам продати йому свій бізнес. Якщо ви прагнете прийняти цей запит, то ми можемо заздалегідь надати вам поради. Ми також можемо домовитись за вас.

Якщо компанія не хоче, щоб їх акції були продані, а церемоній звертався до акціонерів, ми говоримо про вороже придбання. Ми знаємо, як захистити вашу компанію в подібних ситуаціях і можемо допомогти вам юридичною порадою.

Крім того, важливо провести ретельну перевірку, особливо якщо ви як компанія купуєте іншу компанію. Ви хочете, щоб вся інформація, необхідна для продуманого вибору щодо злиття чи поглинання.

Корпоративні юристи юридичних та інших компаній нададуть вам глибоку юридичну консультацію щодо вашої компанії. Ми перекладаємо закон на практичні терміни, щоб ви справді отримали користь від наших порад. Коротше кажучи, Law and More може надати вам юридичну допомогу з наступних питань:

• створення компанії
• фінанси
• співпраця між компаніями
• злиттів і поглинань
• ведення переговорів та судових дебатів, коли мова йде про конфлікти між акціонерами та / або асоційованими особами
• відповідальність директорів

Ніталійний менталітет

Нам подобається креативне мислення і виходимо за рамки правових аспектів ситуації. Вся справа в тому, щоб дістати до основи проблеми та вирішити її у визначеному питанні. Через нашу нісенітницю та багаторічний досвід наш клієнт може розраховувати на особисту та ефективну юридичну підтримку.

Ви хочете знати, що Law & More можуть зробити для вас як юридична фірма в Ейндховені?
Тоді зв'яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 електронної пошти stuur een naar:

Містер. Том Мейвіс, адвокат у галузі Law & More - [Електронна пошта захищена]
Містер. Максим Ходак, адвокат компанії & More - [Електронна пошта захищена]