ПОТРІБНО КОРПОРАТИВНА ПРАВА?
ЗАПИТАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

НАШІ ПРАВИЛИ - СПЕЦІАЛІСТИ У МІСЬКОМУ ЗАКОНУ

Перевірено Очистити.

Перевірено Персональний і легкодоступний.

Перевірено Ваші інтереси насамперед.

Легко доступний

Легко доступний

Law & More доступний з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 22:00 та у вихідні дні з 09:00 до 17:00

Гарне і швидке спілкування

Гарне і швидке спілкування

Наші юристи вислухають вашу справу та розроблять відповідний план дій
Гарне і швидке спілкування

Особистий підхід

Наш метод роботи гарантує, що 100% наших клієнтів рекомендують нас і що ми оцінюємо в середньому 9.4

Корпоративне право

Як підприємець, у вас є багато справ. Це вже починається зі створення вашої компанії: як ви будете структурувати свою компанію та яка правова форма підходить? Необхідно враховувати питання власності на акції, відповідальності та прийняття рішень. Також слід укладати належні договори. У вас вже є створена компанія? І в цьому випадку вам, безперечно, доведеться мати справу з корпоративним правом. Адже юридичні аспекти завжди відіграють важливу роль у компанії. Багато що може змінитися у вашій компанії з роками. Наприклад, обставини для або всередині вашої компанії можуть вимагати іншої юридичної форми для вашої компанії. Крім того, вам може знадобитися вирішувати суперечки між акціонерами або партнерами у вашій компанії. Крім того, регулярно відбуваються злиття або поглинання з іншими компаніями. Яку правову форму ви обираєте і як найкраще вирішувати суперечки на юридичному рівні? Наприклад, чи слід розривати контракти чи укладати нові контракти?

Швидке меню

Рубі ван Керсберген

Рубі ван Керсберген

АДВОКАТ

ruby.van.kersbergen@lawandmore.nl

Наші корпоративні юристи готові до вас

Law and More

Кожна компанія унікальна. Тому ви отримаєте юридичну консультацію, яка має безпосереднє відношення до вашої компанії.

Law and More

Повідомлення про дефолт

Якщо до цього дійде, ми також можемо подати за вас позов. Зв'яжіться з нами за умовами.

Law and More

Комплексна юридична оцінка

Ми сідаємо з вами, щоб розробити стратегію.

Law and More

Угода акціонерів

Чи хотіли б ви створити окремі правила для своїх акціонерів на додаток до свого статуту? Зверніться до нас за юридичною допомогою.

"Law & More Юристи
беруть участь і можуть співчувати
з проблемою клієнта»

З усіма вашими запитаннями в галузі корпоративного права, ви потрапили в потрібне місце з корпоративним юристом з Law & More. У Law & More ми розуміємо, що як підприємець ви хочете займатися підприємництвом та розвиваючи ідеї, а не вирішуючи юридичні питання. Корпоративний юрист від Law & More може займатися юридичними справами у вашій компанії, щоб ви могли зосередитися на тому, що вам подобається: вести власний бізнес. Law & MoreАдвокати Росії є експертами в галузі корпоративного права і можуть надати вам юридичні консультації з моменту реєстрації до моменту ліквідації вашої компанії. Ми переводимо закон у практичні терміни, щоб ви дійсно скористалися нашими порадами. При необхідності наші адвокати також будуть раді допомогти вам та вашій компанії у будь -якому провадженні. Коротко, Law & More може юридично допомогти вам у таких питаннях:

 • створення компанії;
 • фінансування;
 • співробітництво між компаніями;
 • злиття та поглинання;
 • вести переговори та вести судові спори між акціонерами та/або партнерами.

Ви займаєтесь корпоративним правом? Будь ласка контакт Law & More, наші адвокати з радістю вам допоможуть!

Що говорять про нас клієнти

Наші корпоративні юристи готові допомогти вам:

Office Law & More

Покроковий план адвоката з питань корпоративного права

Адвокати з корпоративного права за адресою Law & More скористайтеся наступним методом:

Цікаво про що Law & More що можна зробити для вас та вашої компанії? Будь ласка зв'яжіться Law & More. Ви можете ознайомитись та надіслати своє запитання нашим юристам по телефону або електронною поштою. За бажанням вони призначать вам зустріч у Law & More офіс

Під час зустрічі в офісі ми з вами більше познайомимось, обговоримо історію вашого питання та можливі рішення у юридичних питаннях вашої компанії. Юристи Росії Law & More також вкажіть, що вони можуть зробити для вас конкретно, і які ваші можливі подальші кроки.

Коли ви доручаєте Law & More для захисту ваших інтересів наші юристи складуть договір на надання послуг. Ця угода описує домовленості, які вони раніше обговорювали з вами. Ваше призначення, як правило, виконуватиме адвокат, з яким ви мали контакт.

Спосіб розгляду вашої справи залежить від вашого юридичного питання, яке може стосуватися, наприклад, надання консультацій, оцінки договору або ведення судового процесу. При Law & Moreми розуміємо, що кожен клієнт та його чи її бізнес різні. Тому ми використовуємо особистий підхід. Наші адвокати завжди прагнуть швидко вирішити будь -яке юридичне питання.

починаючи бізнес

Якщо ви хочете розпочати власний бізнес, ви повинні вибрати юридичну форму для своєї компанії. Ви можете обрати правову форму з юридичною особою або без неї. Цей вибір визначає правову структуру вашої компанії.

Юрист із корпоративного права допомагає визначити юридичну форму

Якщо ви обираєте юридичну форму з правосуб’єктністю, ваша компанія може брати участь незалежно в юридичних операціях, як і фізична особа. Після цього ваша компанія може укладати угоди як такі, мати активи та борги та нести відповідальність.

Прикладами юридичних осіб, що мають юридичну особу, є:

 • приватна компанія з обмеженою відповідальністю (BV)
 • акціонерне товариство (НВ)
 • фундамент
 • союз
 • кооператив

BV та NV часто використовуються для компанії з комерційною метою. Якщо ваша компанія має більш ідеалістичну мету, це може бути варіантом створення фонду та зв’язування з ним компанії. У BV або NV необхідно залучити акціонерів. Однак також можливо, що ви самі станете (єдиним) акціонером компанії. Детальніше про вищезгадані правові форми ви також можете прочитати у нашому блозі "Яку правову форму я обираю для своєї компанії?".

Коли існують відносини з акціонерами, дуже важливо, щоб ці відносини були належним чином зареєстровані. Розумно мати а договір акціонерів складений для цього. Law & MoreРосійські юристи можуть допомогти вам скласти або оцінити угоду акціонерів.

Адвокат з корпоративного права допомагає в реєстрації компанії

Однак також можна обрати правову форму без юридичної особи, таку як повне товариство або товариство. З цими правовими формами важливо, щоб між партнерами або партнерами були укладені хороші угоди, які, наприклад, закладені у партнерській угоді. Вибір правової форми має прямий вплив на такі питання, як фінансування та відповідальність. Якщо ви обираєте юридичну форму без статусу юридичної особи, ваша компанія не може самостійно брати участь у юридичних операціях, і ви, наприклад, несете відповідальність своїм приватним майном за борги, які має ваша компанія.

Прикладами юридичних форм, що не мають юридичної особи, є:

 • одноосібне підприємство
 • повне товариство (VOF)
 • товариство з обмеженою відповідальністю (CV)
 • партнерство

Що саме мають на увазі ці юридичні особи та які переваги та недоліки, ви можете прочитати у нашому блозі «Яку правову форму я обираю для своєї компанії?».

Law & MoreРосійські юристи можуть допомогти вам вибрати правильну юридичну форму. Law & MoreРосійські юристи працюватимуть з вами, щоб визначити, яка юридична форма найбільш підходить для вашої компанії. Після того, як бажана правова структура чітко намічена, компанія має бути створена та зареєстрована в Торгово -промисловій палаті. Law & More координує цей процес за вас.

Договірне право в рамках корпоративного права

Після того, як компанія буде створена та створена, ви можете приступати до здійснення своєї підприємницької діяльності. Однак ви помітите, що тут також важливу роль відіграють правові аспекти. Наприклад, перед тим, як вступати у відносини з клієнтами, вам може знадобитися надати конфіденційну інформацію. У цьому випадку доцільно укласти угоду про нерозголошення. Тоді важливо записати всі угоди з клієнтами або постачальниками в угоду. Створення загальних умов може сприяти цьому. Адвокати з корпоративного права за адресою Law & More може скласти та оцінити договори та загальні умови для вас, щоб ви не зіткнулися з будь -якими сюрпризами.

Навіть якщо все у правовій сфері належним чином організовано у вашій компанії, на жаль, все ще існує ймовірність того, що контрагент не хоче співпрацювати або не виконує його угоди. Щоб не пошкодити відносини з клієнтами чи постачальниками, рекомендується спочатку прийти до мирного рішення. А. Law & More адвокати можуть допомогти вам у цьому процесі. Однак, якщо вирішити спір неможливо, можливо, доведеться вжити судових заходів. Law & More має великий досвід ведення судових процесів у сфері корпоративного права та робить усе можливе для досягнення оптимального для вас результату.

У сфері договорів у контексті корпоративного права можна звернутися Law & More з питаннями про:

 • складання та оцінка договорів;
 • розірвання договорів;
 • складання письмового повідомлення про невиконання зобов'язань у разі невиконання умов договору;
 • вирішення спорів, що виникають при укладенні договору;
 • узгодження змісту контрактів.

Злиття та поглинання

Злиття

Чи плануєте ви об’єднати свою компанію з іншою компанією, наприклад, тому що хочете розширити свою компанію? Тоді є три способи об’єднання компаній:

 • злиття компанії
 • злиття акцій
 • законне злиття

Яке злиття найбільше підходить для вашої компанії, залежить від вашої конкретної ситуації. Адвокат з корпоративного права або адвокат із корпоративного права від Law & More можу порадити вам з цього приводу.

Поглинання

Звичайно, також можливо, що інша компанія зацікавлена ​​у вашій компанії, і вам запропонують продати вашу компанію іншій компанії. Чи позитивно ви ставитесь до поглинання та розглядаєте можливість передачі бізнесу? Ми можемо допомогти вам у переговорах, а також надати консультацію заздалегідь. Якщо ні, це може бути ворожим поглинанням. Ми говоримо про вороже поглинання, якщо компанія не співпрацює у продажу своїх акцій, а інша компанія, тобто набувач, звертається до самих акціонерів. Ми знаємо, як ваша компанія може бути захищена від цього, і тому можемо також надати вам юридичну допомогу у цій справі.

Due diligence

Крім того, Law & More може допомогти вам, якщо ви маєте намір придбати компанію. Коли ви купуєте іншу компанію як компанію, важливо пройти належну перевірку. Вам потрібна вся необхідна інформація для прийняття обґрунтованого рішення про злиття або поглинання. Чи хотіли б ви дізнатися більше про це? Law & Moreдо ваших послуг корпоративні юристи.

Співпрацюйте з іншою компанією

Як компанія, чи маєте Ви намір співпрацювати з іншими компаніями, щоб зберегти свої позиції на ринку? Або ви плануєте вийти на новий ринок? Якщо ви хочете створити стратегічний альянс, ми можемо проконсультувати вас щодо ризиків та переваг. Крім того, ми можемо разом з вами подивитися, які форми співпраці підходять. Чи хотіли б ви дізнатися більше про це? Будь ласка контакт адвокати з питань корпоративного права Law & More.

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Корпоративне право - це галузь права, яка розглядає право юридичних осіб і є частиною голландського приватного права. Корпоративне право також поділяється на право юридичної особи та право компаній. Право компаній є набагато більш обмеженим, ніж право юридичних осіб, і поширюється лише на такі юридичні форми: приватні товариства з обмеженою відповідальністю (БВ) та акціонерні товариства (НВ). Право юридичної особи стосується всіх юридичних форм, включаючи BV та NV Law & MoreРосійські юристи можуть допомогти вам вибрати правильну юридичну форму. Law & MoreРосійські юристи працюватимуть з вами, щоб визначити, яка юридична форма найбільш підходить для вашої компанії. В додаток, Law & More може допомогти вам із:

 • створення компанії;
 • фінансування;
 • співробітництво між компаніями;
 • злиття та поглинання;
 • вести переговори та вести судові спори між акціонерами та/або партнерами;
 • складання та оцінка договорів та загальних умов.

Ви підприємець, який зіткнувся з юридичною проблемою і хотів би, щоб вона була вирішена? Тоді розумно залучити адвоката з корпоративного права. Будь -яке юридичне питання може мати серйозний фінансовий, матеріальний або нематеріальний вплив на вашу компанію. При Law & More, ми розуміємо, що будь -яке юридичне питання - це забагато. Ось чому Law & More пропонує Вам, на додаток до обширних та конкретних юридичних знань, швидке обслуговування та особистий підхід. Наприклад, наші юристи є експертами в галузі корпоративного права. А коли йдеться про компанії, Law & More представляє підприємців у різних галузях, таких як промисловість, транспорт, сільське господарство, охорона здоров'я та роздрібна торгівля.

Хотіли б ви знати що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Eindhoven? Будь ласка зв'яжіться Law & More, наші юристи з радістю вам допоможуть. Ви можете записатися на прийом:

 • за телефоном: 040-3690680 або 020-3697121
 • електронною поштою: info@lawandmore.nl
 • чЕРЕЗ Law & More сторінки: https://lawandmore.eu/appointment/

У межах приватної компанії з обмеженою відповідальністю (BV) та акціонерного товариства з обмеженою відповідальністю (NV) найбільша влада належить акціонерам (AvA) компанії. Це означає, що важливі рішення, принаймні всередині компанії, зазвичай приймаються акціонерами (AvA). Як підприємець ви не можете використовувати спори між акціонерами у вашій компанії. Ми розуміємо, що о Law & More. Ось чому ми коротко пояснюємо ряд способів вирішення та вирішення спорів між акціонерами:

• Медіація. Вступ до дискусії з акціонерами у вашій компанії зазвичай є першим кроком. Можливо, розбіжності в думках між акціонерами можна вирішити простим способом, щоб ви могли швидко відновити звичайний бізнес у своїй компанії. Звичайно, це також можливо під керівництвом незалежного та неупередженого посередника. Медіація часто проходить швидше і дешевше, ніж розпочати судовий процес. Ви також можете знайти більше інформації про посередництво на нашій сторінці: https://lawandmore.eu/mediation/

• Вирішення юридичних спорів. Цілком можливо, що статут вашої компанії або угода акціонерів як така вже передбачають врегулювання у разі спорів між акціонерами. У такому разі розумно впровадити таку процедуру врегулювання спору. Якщо статут або угода акціонерів не містять схеми врегулювання суперечок, ви все одно можете слідувати статутній схемі врегулювання спорів. Тут розрізняють можливість вигнання або розлучення. В обох варіантах ви повинні переконати суддю докази необхідності виключення або розлучення. Чи хотіли б ви знати, що означають ці варіанти, і чи можна використовувати їх у вашому випадку? Будь ласка зв'яжіться Law & More. Наші юристи із задоволенням нададуть Вам консультації.

• Процедура опитування. Мета цієї процедури, якої дотримуються в Підприємницькій палаті при ст Amsterdam Апеляційний суд, має відновити добрі відносини всередині компанії, в тому числі між акціонерами. До Відділу підприємств може бути запропоновано розслідувати компанію та вимагати негайного вжиття заходів, наприклад (тимчасового) призупинення виконання рішень. Розслідування та його результати фіксуються у протоколі. Якщо буде встановлено, що була безгосподарність, відділ підприємств матиме далекосяжні повноваження, тож у такому випадку ви можете навіть вимагати ліквідації компанії.

Хочете знати найкращий спосіб вирішення спору між акціонерами у вашій компанії? Будь ласка, зверніться до корпоративних юристів Law & More. Наші юристи із задоволенням проконсультують Вас і при необхідності також проведуть Вашу компанію в процесі посередництва.

Ви підприємець або приватна особа, яка стикається з юридичною проблемою і хотіла б, щоб її вирішили? Тоді розумно зателефонувати до адвоката. Зрештою, незалежно від того, чи є ви підприємцем чи фізичною особою, будь-яка юридична проблема може мати значний фінансовий, матеріальний або нематеріальний вплив на ваш бізнес чи ваше життя. В Law & More, ми розуміємо, що кожна юридична проблема - це занадто багато. Тому, на відміну від більшості юридичних фірм, Law & More пропонує вам щось додаткове. Оскільки більшість юридичних фірм знають лише обмежену частину нашого законодавства і регулярно виконують роботу, Law & More пропонує Вам, крім великих та конкретних юридичних знань, швидке обслуговування та особистий підхід. Наприклад, наші юристи є експертами в галузі сімейного права, трудового права, корпоративного права, права інтелектуальної власності, права нерухомості та дотримання вимог. А коли справа стосується бізнесу, Law & More діє для підприємців у різних галузях промисловості, транспорту, сільського господарства, охорони здоров'я та роздрібної торгівлі.

Ви хочете знати, що Law & More як юридична фірма в Eindhoven може зробити для вас? Тоді зв'яжіться Law & More, наші юристи будуть раді допомогти вам. Ви можете домовитись про зустріч

• телефоном: +31403690680  or +31203697121
• електронною поштою: info@lawandmore.nl
• через сторінку Law & More: https://lawandmore.eu/appointment/

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:
Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More