Як підприємець, у вас є багато справ. Це вже починається зі створення вашої компанії: як ви будете структурувати свою компанію та яка правова форма підходить? Необхідно враховувати питання власності на акції, відповідальності та прийняття рішень. Також слід укладати належні договори. У вас вже є створена компанія?

ЮРИСТОР КОРПОРАТИВНОГО ПРАВА
З ЕФЕКТИВНИМ ПІДХОДОМ - LAW & MORE

ВИБІРТЕ КОРПОРАТИВНЕ ПРАВО ЮРИСТИ LAW & MORE

перевірити ясно

перевірити Особистий і легкодоступний

перевірити Насамперед ваші інтереси

ЮРИДОР КОРПОРАТИВНОГО ПРАВА З ЕФЕКТИВНИМ ПІДХОДОМ - LAW & MORE

ВИБІРТЕ КОРПОРАТИВНЕ ПРАВО ЮРИСТИ LAW & MORE

перевірити ясно

перевірити Особистий і легкодоступний

перевірити Насамперед ваші інтереси

Адвокат з корпоративного права

Як підприємець, у вас є багато справ. Це вже починається зі створення вашої компанії: як ви будете структурувати свою компанію та яка правова форма підходить? Необхідно враховувати питання власності на акції, відповідальності та прийняття рішень. Також слід укладати належні договори. У вас вже є створена компанія? І в цьому випадку вам, безперечно, доведеться мати справу з корпоративним правом. Адже юридичні аспекти завжди відіграють важливу роль у компанії. Багато що може змінитися у вашій компанії з роками. Наприклад, обставини для або всередині вашої компанії можуть вимагати іншої юридичної форми для вашої компанії. Крім того, вам може знадобитися вирішувати суперечки між акціонерами або партнерами у вашій компанії. Крім того, регулярно відбуваються злиття або поглинання з іншими компаніями. Яку правову форму ви обираєте і як найкраще вирішувати суперечки на юридичному рівні? Наприклад, чи слід розривати контракти чи укладати нові контракти?

Швидке меню

З усіма вашими запитаннями в галузі корпоративного права, ви потрапили в потрібне місце з корпоративним юристом з Law & More. У Law & More ми розуміємо, що як підприємець ви хочете займатися підприємництвом та розвиваючи ідеї, а не вирішуючи юридичні питання. Корпоративний юрист від Law & More може займатися юридичними справами у вашій компанії, щоб ви могли зосередитися на тому, що вам подобається: вести власний бізнес. Law & MoreАдвокати Росії є експертами в галузі корпоративного права і можуть надати вам юридичні консультації з моменту реєстрації до моменту ліквідації вашої компанії. Ми переводимо закон у практичні терміни, щоб ви дійсно скористалися нашими порадами. При необхідності наші адвокати також будуть раді допомогти вам та вашій компанії у будь -якому провадженні. Коротко, Law & More може юридично допомогти вам у таких питаннях:

• створення компанії;
• фінансування;
• співпраця між компаніями;
• злиття та поглинання;
• вести переговори та судитися у спорах між акціонерами та/або партнерами.

Ви займаєтесь корпоративним правом? Будь ласка контакт Law & More, наші адвокати з радістю вам допоможуть!

Рубі ван Керсберген

Рубі ван Керсберген

Адвокат

 Телефонуйте +31 40 369 06 80

чому обирають Law & More?

Легко доступний

Легко доступний

Law & More доступний з понеділка по п’ятницю
з 08:00 до 22:00 та у вихідні дні з 09:00 до 17:00

Гарне і швидке спілкування

Гарне і швидке спілкування

Наші юристи слухають вашу справу і виходять
з відповідним планом дій

Особистий підхід

Особистий підхід

Наш метод роботи гарантує, що 100% наших клієнтів рекомендують нас і що ми оцінюємо в середньому 9.4

"Law & More бере участь

і може співпереживати

з проблемами свого клієнта "

Покроковий план адвоката з питань корпоративного права

Адвокати з корпоративного права за адресою Law & More скористайтеся наступним методом:

1. Знайомство. Цікаво про що Law & More що можна зробити для вас та вашої компанії? Будь ласка зв'яжіться Law & More. Ви можете ознайомитись та надіслати своє запитання нашим юристам по телефону або електронною поштою. За бажанням вони призначать вам зустріч у Law & More офіс

2. Обговоріть покроковий план. Під час зустрічі в офісі ми з вами більше познайомимось, обговоримо історію вашого питання та можливі рішення у юридичних питаннях вашої компанії. Юристи Росії Law & More також вкажіть, що вони можуть зробити для вас конкретно, і які ваші можливі подальші кроки.

3. Виконайте покроковий план. Коли ви доручаєте Law & More для захисту ваших інтересів наші юристи складуть договір на надання послуг. Ця угода описує домовленості, які вони раніше обговорювали з вами. Ваше призначення, як правило, виконуватиме адвокат, з яким ви мали контакт.

4. Робота з кейсом. Спосіб розгляду вашої справи залежить від вашого юридичного питання, яке може стосуватися, наприклад, надання консультацій, оцінки договору або ведення судового процесу. При Law & Moreми розуміємо, що кожен клієнт та його чи її бізнес різні. Тому ми використовуємо особистий підхід. Наші адвокати завжди прагнуть швидко вирішити будь -яке юридичне питання.

Адвокат з корпоративного права

починаючи бізнес

Якщо ви хочете розпочати власний бізнес, ви повинні вибрати юридичну форму для своєї компанії. Ви можете обрати правову форму з юридичною особою або без неї. Цей вибір визначає правову структуру вашої компанії.

Юрист із корпоративного права допомагає визначити юридичну форму

Якщо ви обираєте юридичну форму з правосуб’єктністю, ваша компанія може брати участь незалежно в юридичних операціях, як і фізична особа. Після цього ваша компанія може укладати угоди як такі, мати активи та борги та нести відповідальність.

Прикладами юридичних осіб, що мають юридичну особу, є:

• приватна компанія з обмеженою відповідальністю (BV)
• акціонерне товариство (NV)
• фундамент
• профспілка
• кооператив

BV та NV часто використовуються для компанії з комерційною метою. Якщо ваша компанія має більш ідеалістичну мету, це може бути варіантом створення фонду та зв’язування з ним компанії. У BV або NV необхідно залучити акціонерів. Однак також можливо, що ви самі станете (єдиним) акціонером компанії. Детальніше про вищезгадані правові форми ви також можете прочитати у нашому блозі "Яку правову форму я обираю для своєї компанії?".

Коли існують відносини з акціонерами, дуже важливо, щоб ці відносини були належним чином зареєстровані. Розумно мати а договір акціонерів складений для цього. Law & MoreРосійські юристи можуть допомогти вам скласти або оцінити угоду акціонерів.

Адвокат з корпоративного права допомагає в реєстрації компанії

Однак також можна обрати правову форму без юридичної особи, таку як повне товариство або товариство. З цими правовими формами важливо, щоб між партнерами або партнерами були укладені хороші угоди, які, наприклад, закладені у партнерській угоді. Вибір правової форми має прямий вплив на такі питання, як фінансування та відповідальність. Якщо ви обираєте юридичну форму без статусу юридичної особи, ваша компанія не може самостійно брати участь у юридичних операціях, і ви, наприклад, несете відповідальність своїм приватним майном за борги, які має ваша компанія.

Прикладами юридичних форм, що не мають юридичної особи, є:

• ФОП
• повне товариство (VOF)
• товариство з обмеженою відповідальністю (CV)
• партнерство

Що саме мають на увазі ці юридичні особи та які переваги та недоліки, ви можете прочитати у нашому блозі «Яку правову форму я обираю для своєї компанії?».

Law & MoreРосійські юристи можуть допомогти вам вибрати правильну юридичну форму. Law & MoreРосійські юристи працюватимуть з вами, щоб визначити, яка юридична форма найбільш підходить для вашої компанії. Після того, як бажана правова структура чітко намічена, компанія має бути створена та зареєстрована в Торгово -промисловій палаті. Law & More координує цей процес за вас.

Наші корпоративні юристи готові до вас

Корпоративний юрист

Корпоративний юрист

Кожна компанія унікальна. Тому ви отримаєте юридичну консультацію, яка безпосередньо стосується вашої компанії

Повідомлення про дефолт

Повідомлення про дефолт

Хтось не дотримується їх домовленостей? Ми можемо надсилати нагадування та судові справи

Комплексна юридична оцінка

Комплексна юридична оцінка

Хороше розслідування належної ретельності забезпечує впевненість. Ми допомагаємо вам

Угода акціонерів

Угода акціонерів

Чи хотіли б ви внести окремі правила для своїх акціонерів на додаток до статуту? Попросіть юридичну допомогу

Корпоративний юрист

Договірне право в рамках корпоративного права

Після того, як компанія буде створена та створена, ви можете приступати до здійснення своєї підприємницької діяльності. Однак ви помітите, що тут також важливу роль відіграють правові аспекти. Наприклад, перед тим, як вступати у відносини з клієнтами, вам може знадобитися надати конфіденційну інформацію. У цьому випадку доцільно укласти угоду про нерозголошення. Тоді важливо записати всі угоди з клієнтами або постачальниками в угоду. Створення загальних умов може сприяти цьому. Адвокати з корпоративного права за адресою Law & More може скласти та оцінити договори та загальні умови для вас, щоб ви не зіткнулися з будь -якими сюрпризами.

Навіть якщо все у правовій сфері належним чином організовано у вашій компанії, на жаль, все ще існує ймовірність того, що контрагент не хоче співпрацювати або не виконує його угоди. Щоб не пошкодити відносини з клієнтами чи постачальниками, рекомендується спочатку прийти до мирного рішення. А. Law & More адвокати можуть допомогти вам у цьому процесі. Однак, якщо вирішити спір неможливо, можливо, доведеться вжити судових заходів. Law & More має великий досвід ведення судових процесів у сфері корпоративного права та робить усе можливе для досягнення оптимального для вас результату.

У сфері договорів у контексті корпоративного права можна звернутися Law & More з питаннями про:

• складання та оцінка договорів;
• припинення договорів;
• складання письмового повідомлення про невиконання зобов’язань у разі невиконання умов контракту;
• вирішення спорів, що випливають з укладення договору;
• узгодження змісту контрактів.

Адвокат з корпоративного права

Злиття та поглинання

Злиття

Чи плануєте ви об’єднати свою компанію з іншою компанією, наприклад, тому що хочете розширити свою компанію? Тоді є три способи об’єднання компаній:

• злиття компанії
• злиття акцій
• юридичне злиття

Яке злиття найбільше підходить для вашої компанії, залежить від вашої конкретної ситуації. Адвокат з корпоративного права або адвокат із корпоративного права від Law & More можу порадити вам з цього приводу.

Поглинання

Звичайно, також можливо, що інша компанія зацікавлена ​​у вашій компанії, і вам запропонують продати вашу компанію іншій компанії. Чи позитивно ви ставитесь до поглинання та розглядаєте можливість передачі бізнесу? Ми можемо допомогти вам у переговорах, а також надати консультацію заздалегідь. Якщо ні, це може бути ворожим поглинанням. Ми говоримо про вороже поглинання, якщо компанія не співпрацює у продажу своїх акцій, а інша компанія, тобто набувач, звертається до самих акціонерів. Ми знаємо, як ваша компанія може бути захищена від цього, і тому можемо також надати вам юридичну допомогу у цій справі.

Due diligence

Крім того, Law & More може допомогти вам, якщо ви маєте намір придбати компанію. Коли ви купуєте іншу компанію як компанію, важливо пройти належну перевірку. Вам потрібна вся необхідна інформація для прийняття обґрунтованого рішення про злиття або поглинання. Чи хотіли б ви дізнатися більше про це? Law & Moreдо ваших послуг корпоративні юристи.

Співпрацюйте з іншою компанією

Як компанія, чи маєте Ви намір співпрацювати з іншими компаніями, щоб зберегти свої позиції на ринку? Або ви плануєте вийти на новий ринок? Якщо ви хочете створити стратегічний альянс, ми можемо проконсультувати вас щодо ризиків та переваг. Крім того, ми можемо разом з вами подивитися, які форми співпраці підходять. Чи хотіли б ви дізнатися більше про це? Будь ласка контакт адвокати з питань корпоративного права Law & More.

FAQ

Корпоративне право - це галузь права, яка розглядає право юридичних осіб і є частиною голландського приватного права. Корпоративне право також поділяється на право юридичної особи та право компаній. Право компаній є набагато більш обмеженим, ніж право юридичних осіб, і поширюється лише на такі юридичні форми: приватні товариства з обмеженою відповідальністю (БВ) та акціонерні товариства (НВ). Право юридичної особи стосується всіх юридичних форм, включаючи BV та NV Law & MoreРосійські юристи можуть допомогти вам вибрати правильну юридичну форму. Law & MoreРосійські юристи працюватимуть з вами, щоб визначити, яка юридична форма найбільш підходить для вашої компанії. В додаток, Law & More може допомогти вам із:

• створення компанії;
• фінансування;
• співпраця між компаніями;
• злиття та поглинання;
• вести переговори та судитися у спорах між акціонерами та/або партнерами;
• складання та оцінка контрактів та загальних умов.

Ви підприємець, який зіткнувся з юридичною проблемою і хотів би, щоб вона була вирішена? Тоді розумно залучити адвоката з корпоративного права. Будь -яке юридичне питання може мати серйозний фінансовий, матеріальний або нематеріальний вплив на вашу компанію. При Law & More, ми розуміємо, що будь -яке юридичне питання - це забагато. Ось чому Law & More пропонує Вам, на додаток до обширних та конкретних юридичних знань, швидке обслуговування та особистий підхід. Наприклад, наші юристи є експертами в галузі корпоративного права. А коли йдеться про компанії, Law & More представляє підприємців у різних галузях, таких як промисловість, транспорт, сільське господарство, охорона здоров'я та роздрібна торгівля.

Хотіли б ви знати що Law & More що я можу зробити для вас як юридичної компанії в Ейндговені? Будь ласка зв'яжіться Law & More, наші юристи з радістю вам допоможуть. Ви можете записатися на прийом:

• за телефонами: 040-3690680 або 020-3697121
• електронною поштою: [захищено електронною поштою]
• через Law & More сторінки: https://lawandmore.eu/appointment/

Зазвичай угода має лише наслідки для сторін. Треті сторони, які не є сторонами цієї угоди, в принципі не можуть витягати з неї будь -яких прав та обов'язків. За певних обставин угоди та умови, узгоджені в них, також можуть мати наслідки для третіх сторін, які також називаються ефектами третіх сторін. До дії третьої сторони пункту угоди застосовуються дві вимоги:

1. договір містить пункт про те, що третя сторона може вимагати виконання від однієї зі сторін договору або іншим чином посилатися на контракт проти однієї з них та
2. третя сторона прийняла цей пункт за допомогою заяви на адресу однієї з двох інших залучених сторін.

Коли вищезазначені вимоги виконуються, сторони угоди можуть посилатися на положення, узгоджені в ній, проти цієї третьої сторони або навпаки. Дія угод третіх сторін-це доктрина, тісно пов'язана з корпоративним правом. Адже договірне право є значною частиною корпоративного права. У вас є запитання щодо сторонніх ефектів? Будь ласка зв'яжіться Law & More. Наші юристи з корпоративного права з радістю вам допоможуть.

У межах приватної компанії з обмеженою відповідальністю (BV) та акціонерного товариства з обмеженою відповідальністю (NV) найбільша влада належить акціонерам (AvA) компанії. Це означає, що важливі рішення, принаймні всередині компанії, зазвичай приймаються акціонерами (AvA). Як підприємець ви не можете використовувати спори між акціонерами у вашій компанії. Ми розуміємо, що о Law & More. Ось чому ми коротко пояснюємо ряд способів вирішення та вирішення спорів між акціонерами:

Медіація. Вступ до дискусії з акціонерами у вашій компанії зазвичай є першим кроком. Можливо, розбіжності в думках між акціонерами можна вирішити простим способом, щоб ви могли швидко відновити звичайний бізнес у своїй компанії. Звичайно, це також можливо під керівництвом незалежного та неупередженого посередника. Медіація часто проходить швидше і дешевше, ніж розпочати судовий процес. Ви також можете знайти більше інформації про посередництво на нашій сторінці: https://lawandmore.eu/mediation/

Вирішення юридичних спорів. Цілком можливо, що статут вашої компанії або угода акціонерів як така вже передбачають врегулювання у разі спорів між акціонерами. У такому разі розумно впровадити таку процедуру врегулювання спору. Якщо статут або угода акціонерів не містять схеми врегулювання суперечок, ви все одно можете слідувати статутній схемі врегулювання спорів. Тут розрізняють можливість вигнання або розлучення. В обох варіантах ви повинні переконати суддю докази необхідності виключення або розлучення. Чи хотіли б ви знати, що означають ці варіанти, і чи можна використовувати їх у вашому випадку? Будь ласка зв'яжіться Law & More. Наші юристи із задоволенням нададуть Вам консультації.

Процедура опитування. Метою цієї процедури, якої дотримуються у Палаті підприємств Апеляційного суду Амстердама, є відновлення добрих відносин усередині компанії, в тому числі між акціонерами. Розділ "Підприємства" може бути попрошений провести розслідування щодо компанії та вимагати негайного вжиття заходів, наприклад (тимчасове) призупинення прийняття рішень. Розслідування та його результати фіксуються у звіті. Якщо буде встановлено, що було неправомірне управління, Розділ підприємств матиме далекосяжні повноваження, так що в такому випадку ви навіть зможете подати запит на ліквідацію компанії.

Хочете знати найкращий спосіб вирішення спору між акціонерами у вашій компанії? Будь ласка, зверніться до корпоративних юристів Law & More. Наші юристи із задоволенням проконсультують Вас і при необхідності також проведуть Вашу компанію в процесі посередництва.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Ейндховені?
Тоді зв'яжіться з нами за телефоном + 31 40 369 06 83 або надішліть нам електронний лист:

Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - [захищено електронною поштою]
Містер. Максим Ходак, адвокат & More - [захищено електронною поштою]

Law & More B.V.