Є багато ситуацій, коли кримінальне право відіграє свою роль у нашому житті. Ось чому ми часто стикаємося з ним випадково. Наприклад, ви можете придумати ситуацію, в якій ви випили занадто багато, і вирішили їхати. Якщо вас затримають після перевірки алкоголю, у вас є проблеми. У такому випадку вас можуть оштрафувати або навіть отримати повістку.

ПОТРІБНО КРИМІНАЛЬНА ПРАВА?
КОНТАКТИ ЗАКОН І БІЛЬШЕ

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Кримінальний юрист

Є багато ситуацій, коли кримінальне право відіграє свою роль у нашому житті. Ось чому ми часто стикаємося з ним випадково. Наприклад, ви можете придумати ситуацію, в якій ви випили занадто багато, і вирішили їхати. Якщо вас затримають після перевірки алкоголю, у вас є проблеми. У такому випадку вас можуть оштрафувати або навіть отримати повістку. Інша поширена ситуація полягає в тому, що через незнання або необережність пасажирські сумки містять заборонені предмети, які приймаються з відпустки, товари чи кошти, які вказані неправильно. Незалежно від причини, наслідки цих діянь можуть бути серйозними, а кримінальні штрафи можуть піднятися до суми 8,200 євро.

Як підприємець або директор компанії, ви також можете зіткнутися з кримінальним законом у результаті своєї ділової позиції. Це може бути так, після перевірки компетентними органами ваша компанія підозрюється в шахрайстві або незвичних угодах. Також участь у діловому світі може несвідомо призвести до економічного порушення чи порушення екологічного законодавства, яке може стосуватися вашого бізнесу. Такі дії можуть мати серйозні наслідки для вашої компанії та призвести до дуже великих штрафів. Чи опинилися ви в такій ситуації чи вам потрібна додаткова інформація? Будь ласка, не соромтеся звертатися до кримінальних юристів Law & More.

Том Мевіс

Том Мевіс

Керуючий партнер / адвокат

Телефонуйте + 31 40 369 06 83

Експертиза юристів кримінального права Law & More

трафік

Кримінальне законодавство про дорожній рух

Вас звинувачують у керуванні автомобілем під впливом алкоголю чи наркотиків? Попросіть нашу юридичну допомогу.

Шахрайство

Шахрайство

Вас звинувачують у шахрайстві? Ми можемо вам порадити

Корпоративне кримінальне право

Корпоративне кримінальне право

Ви ризикуєте питаннями корпоративного кримінального права? Ми можемо вам допомогти

Шахрайство

Шахрайство

Вас обманювали? Початок судового провадження

«Ефективна робота
зробив це доступним для мого
невелика компанія. Буду рішуче
рекомендувати закон та багато іншого
до будь-якої компанії в Росії
Нідерланди."

Жертва кримінального закону

Також може статися, що ви зіткнулися з кримінальним законом з точки зору "жертви". У ці дні ми робимо більше покупок через Інтернет. Зазвичай все йде добре, і ви отримуєте те, що замовили. На жаль, іноді це піде не так: ви заплатили багато грошей за певні речі, такі як телефон або ноутбук, але продавець ніколи не доставляв товар і не збирається цього робити. Зрештою, якщо ви хочете повідомити, де ваші речі, продавця ніде не знайдено. У такому випадку ви можете стати жертвою злочинних афери.

За обставин, коли ви випадково стикаєтеся з кримінальним законом, доцільно звернутися до юриста-експерта юристів та юристів. Кожна подія в контексті кримінального права може бути кардинальною, і дії у кримінальному провадженні можуть швидко слідувати один за одним. У компанії Law & More ми розуміємо, що кримінально-правові дії можуть мати великий вплив на ваше життя, і саме тому ми орієнтуємося на вирішення проблеми клієнта швидко та ефективно. Юристи адвокатів у галузі Law & More із задоволенням пропонують вам юридичну підтримку в таких сферах:

• кримінальне законодавство про дорожній рух;
• шахрайство;
• корпоративне кримінальне право;
• Шахрайство.

Кримінальне законодавство про дорожній рух

Як водій транспортного засобу ви повинні утримуватися від небезпечної поведінки. Така поведінка часто трапляється, коли в трафіку спостерігається вживання алкоголю. Люди регулярно сідають за кермо автомобіля після того, як вони випили занадто багато. Вас заарештовують після алкогольної перевірки чи отримуєте штраф або повістку? Тоді розумно забезпечити себе юристом-експертом. Зрештою, керування автомобілем під впливом алкоголю карається суворими штрафами, які можуть тривати до трьох місяців тюремного ув'язнення або штрафом у розмірі 8,300 XNUMX євро, і ви навіть можете отримати припинення водіння. Однак можливо, що під час допитів чи під час перевірки алкоголю правила міліції та судових органів порушують. Можливо, навіть те, що алкогольний тест не дає вагомих доказів, і він може вирішити питання про відмову. У деяких випадках штраф або припинення водіння не застосовуються. Law & More має експертів-юристів у галузі кримінально-правового законодавства, які радо надають вам поради чи допоможуть у розгляді справи. Ви можете знайти більше інформації про небезпечну поведінку в дорожньому руху та водінні в нетверезому стані на нашому веб-сайт про трафік.

Шахрайство

Подорожуючи до Нідерландів, ви проходите митницю. На той час вам заборонено перевозити заборонені товари. Якщо це не так, або якщо митники виявляють заборонені товари внаслідок вашого незнання чи неуважності, може настати кримінальна санкція. Країна походження або ваше громадянство не впливає на цю справу. Найбільш вірогідна і поширена санкція - штраф. Якщо ви отримали штраф, а ви не погоджуєтесь, ви можете заперечити проти цього в Голландській службі прокуратури протягом двох тижнів. Якщо ви сплатите штраф негайно, ви також зробите підтвердження боргу. Ось чому важливо спочатку проконсультуватися з юристом щодо вашої ситуації. Наша команда юристів отримує експертні знання та може консультувати та направляти вас у будь-якому провадженні. Вам потрібна допомога чи у вас є якісь інші запитання? Будь ласка, зверніться до закону та іншого. Ви можете знайти більше інформації про ризики та наслідки вживання заборонених товарів у нашому блозі: "Голландська митниця".

Кримінально-правовий образКорпоративне кримінальне право

В даний час компанії все більше стикаються з кримінальним законодавством. Наприклад, може статися так, що ваша компанія підозрюється у поданні невірних податкових декларацій або в порушенні екологічних норм. Такі питання є складними і можуть призвести до далекосяжних наслідків, як особистих, так і ділових. У такій ситуації важливо швидко проконсультуватися з юристом. Експертний юрист не лише вкаже на ваші обов'язки, такі як обов'язок щодо надання інформації у податкових органах, але й забезпечить не порушені права, які ви (як компанія), такі як право мовчати. Чи маєте ви справу з кримінальним законодавством як компанія та чи хочете поради або юридичної допомоги у вашій ситуації? Ви можете розраховувати на закон та багато іншого. Наші фахівці мають професійний підхід і знають, як вони можуть вам допомогти далі.

Шахрайство

За певних обставин ви можете почуватися шахрайством, наприклад, купивши товари в Інтернеті, заплативши за нього багато грошей і ніколи не отримавши їх, без юридичних характеристик злочинної афери. Щоб можна було сказати, що афера є злочинною в юридичному розумінні, повинні бути неправди чи брехня, які продавець використовує, щоб щось продати. Шахрайство юридично описується як переміщення іншої людини, щоб доставити гроші та товари, без наміру нічого доставити взамін. Цікаво, що ми можемо зробити для вас? Зверніться до наших юристів. Юристи Law & More мають особистий підхід і можуть оцінити вашу ситуацію та варіанти.

Ви хочете знати, що Law & More можуть зробити для вас як юридична фірма в Ейндховені?
Тоді зв'яжіться з нами за телефоном + 31 40 369 06 83 електронної пошти stuar een naar:

Містер. Том Мейвіс, адвокат у галузі Law & More - [Електронна пошта захищена]
Містер. Максим Ходак, адвокат компанії & More - [Електронна пошта захищена]

Контакт-помаранчевий