ПОТРІБНИЙ КРИМІНАЛЬНИЙ АДВОКАТ?
ЗАПИТАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

НАШІ ПРАВИЛИ - СПЕЦІАЛІСТИ У МІСЬКОМУ ЗАКОНУ

Перевірено Очистити.

Перевірено Персональний і легкодоступний.

Перевірено Ваші інтереси насамперед.

Легко доступний

Легко доступний

Law & More доступний з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 22:00 та у вихідні дні з 09:00 до 17:00

Гарне і швидке спілкування

Гарне і швидке спілкування

Наші юристи вислухають вашу справу та розроблять відповідний план дій
Особистий підхід

Особистий підхід

Наш метод роботи гарантує, що 100% наших клієнтів рекомендують нас і що ми оцінюємо в середньому 9.4

Кримінальне право

Кримінальний закон означає, що кримінальний суд розгляне, чи вчинив хтось кримінальне правопорушення, і має бути призначено покарання. Підозрюваний може бути засуджений лише за кримінальне правопорушення. Це може бути проступок, незначне правопорушення, наприклад проїзд на червоне світло, або тяжкий злочин. Проступки – це більш серйозні злочини, такі як напад або шахрайство.

Існує багато ситуацій, у яких кримінальне право відіграє роль. Тому можливо, що ви зіткнетеся з ним випадково або випадково. Наприклад, ви можете не усвідомлювати цього після приємної вечірки, але сідаєте за кермо, випивши занадто багато, і вас зупинять після перевірки на алкоголь. У цьому випадку ви можете очікувати штраф або навіть повістку на килимок. Інша поширена ситуація – у сумках пасажирів через незнання чи неуважність лежать заборонені товари, взяті з відпустки, або товари чи гроші, які були неправильно задекларовані. Незалежно від причини, наслідки цих дій можуть бути серйозними, а кримінальні штрафи можуть досягати 8,200 євро. Law & More має різноманітні знання:

  • Жертва
  • Наклеп і наклеп
  • Кримінальне право дорожнього руху
  • Шахрайство з товарами та ідентифікацією
  • Інтернет-шахрайство
  • Корпоративне кримінальне право
  • Коноплі/наркотики

Айлін Селамет

Айлін Селамет

АДВОКАТ

aylin.selamet@lawandmore.nl

Експертиза юристів кримінального права Росії Law & More

Кримінальне законодавство про дорожній рух

Кримінальне законодавство про дорожній рух

Вас звинувачують у керуванні автомобілем під впливом алкоголю чи наркотиків? Попросіть нашу юридичну допомогу.

Шахрайство

Шахрайство

Вас звинувачують у шахрайстві?
Ми можемо Вам порадити.

корпоративне кримінальне право імідж

Корпоративне кримінальне право

Чи ризикуєте ви питаннями корпоративного кримінального права?
Ми можемо Вам допомогти.

Шахрайство

Шахрайство

Вас обдурили?
Почніть судовий розгляд.

«Ефективна робота зробила це доступним для моєї маленької компанії. Я настійно рекомендую Law & More до будь-якої компанії в Нідерландах»

Як проходить загальна кримінально-правова справа?

Кожен випадок унікальний. Якщо вам потрібна додаткова інформація або виникли запитання щодо вашої справи, ви завжди можете зв’язатися Law & More по телефону або електронній пошті. Щоб дати вам уявлення про кримінальне право, нижче ми пояснюємо, як проходить загальна кримінальна справа.

Крок 1 – зв’язатися з нами

Якщо вас затримає поліція, вас доставлять у відділок поліції. Поліція може протримати вас до 6 годин для допиту в відділку поліції, не враховуючи часу з 00:00 до 09:00. Розумно звернутися до адвоката, оскільки поліція задаватиме вам запитання, щоб зібрати проти вас докази. Ви можете призначити адвоката безкоштовно, але ви також можете обрати фахівця-спеціаліста, наприклад юристів з Law & More.

Крок 2 – попереднє розслідування

Попереднє слідство починається вже на момент допиту. На цьому етапі вам доведеться мати справу з поліцією та прокуратурою (ОМ), які розслідуватимуть, чи вчинили ви злочин як підозрюваний. Якщо під час або після допиту виявиться, що 6 годин недостатньо для встановлення фактів, прокурор – помічник прокурора – може прийняти рішення про затримання вас на більш тривалий період часу для подальшого розслідування. Вас більше не можуть тримати під вартою за незначні правопорушення, за які не передбачено тимчасове ув’язнення.

Що говорять про нас клієнти

Наші кримінальні адвокати готові допомогти вам:

Office Law & More

Крок 3 – виклик

Якщо прокурор вважає, що ваша справа має бути направлена ​​до суду, ви отримаєте повістку від прокуратури. У повістці зазначено, за яке правопорушення вас притягнуть до відповідальності, де і коли суддя розглядатиме справу. Крім того, у повістці зазначається, який саме суддя буде вирішувати справу. Це може бути кантональний суддя у справах про правопорушення (незначні правопорушення), поліцейський суддя (за правопорушення, за яке передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк не більше одного року), багатосудова палата (більш серйозні правопорушення розглядаються трьома суддями) або господарський суддя (за господарські правопорушення). Ви можете заперечити проти виклику, якщо вважаєте, що вас викликали неправомірно. Ви можете зробити це протягом 8 днів після того, як вам було вручено повістку (ви офіційно отримали повістку). Для цього важливо звернутися до юриста.

Крок 4 – сесія

У кожній кримінальній справі відбувається слухання. Якщо справа велика, перше слухання – це судове засідання. Справа не буде розглянута по суті, але буде розглянуто те, що ще хоче розслідувати прокурор чи ваш адвокат. У менших випадках часто відбувається лише одне слухання. Ви не зобов’язані приходити на слухання, але завжди маєте на це право. Якщо ви не прийшли на слухання, ви можете уповноважити свого адвоката захищати вас. Якщо ви взагалі не відповідаєте на виклик і не уповноважуєте свого адвоката захищати вас, то мова йде про прогул. Тоді слухання і справа будуть розглядатися без вашої присутності. Однак суддя може зобов’язати вас бути на засіданні.

Крок 5 – вирок

Визначення судді залежить від типу справи та від того, який тип судді розглядає вашу справу. Кантональний суддя і суддя поліції часто виносять вирок усно негайно. Для більших злочинів часто суддів більше, і ви отримаєте рішення – вирок – протягом 2 тижнів після судового розгляду.

Крок 6 – Звернення

Якщо ви не згодні з рішенням судді, ви можете оскаржити його до апеляційного суду.

Підозрюваний у кримінальному злочині?
Так можна притягнути до суду за наклеп чи наклеп

strafrecht-image

Кримінальний процес починається з повідомлення про злочин до поліції. Якщо поліція та прокуратура підозрюють вас у скоєнні правопорушення, ви є підозрюваним. Проте може статися так, що ви стверджуєте, що не вчинили правопорушення, що описана вище ситуація була зовсім іншою. Що тоді можна зробити?

Перш за все, важливо пам’ятати, що підозрюваний невинний, поки його вину не буде доведено. Ви є винними у кримінальному правопорушенні лише в тому випадку, якщо кримінальний суд визнає вас таким у вироку або прокурор у кримінальному наказі. Ви можете оскаржити це в касаційному порядку. Те, що ви є підозрюваним, не означає, що ви також є злочинцем. Крім того, ви можете звинувачувати особу, яка звинувачує вас у вчиненні правопорушення, наприклад, якщо вас звинувачують у зґвалтуванні передбачуваної жертви, у наклепі. Це означає, що хтось звинувачує вас у неправдивому факті і завдає шкоди вашій репутації або що вас навмисно наклеп. Це кримінальне правопорушення. Проконсультуйтеся Law & More для отримання додаткової інформації про позов за наклеп і наклеп. Ми будемо раді Вам допомогти.

Чому вибирають адвокатів з кримінальних справ Law & More?

Кримінальні адвокати с Law & More надавати Вам юридичні консультації протягом усього кримінального процесу. Ми знаємо, що кримінальне провадження є напруженим, і тому надаємо додаткову цінність нашій адекватній та негайній доступності. Хороші кримінальні адвокати коштують дорого, ось чому Law & More вважає важливим підтримувати хороше співвідношення ціна/якість. Ми дбайливо та сумлінно ставимося до вашої справи. Якщо ви бажаєте зв’язатися з нами, надішліть електронний лист на адресу info@lawandmore.nl або телефонуйте +31 40 369 06 80.

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Адвокат у кримінальних справах – це юрист, який спеціалізується на кримінальному судочинстві. У разі підозри у вчиненні кримінального правопорушення вам потрібен адвокат з кримінальних справ. Кримінальним правопорушенням є порушення закону або злочин, що може спричинити такі санкції, як штраф, громадські роботи або позбавлення волі.
Адвокат з кримінальних справ допоможе Вам у кримінальному процесі. Якщо вас підозрюють у скоєнні кримінального правопорушення, як правило, тяжкого проступку або тяжкого злочину, уряд – прокуратура – ​​розпочинає кримінальне розслідування. Якщо прокурор вирішить притягнути вас до відповідальності, вам доведеться постати перед судом. Наші адвокати з кримінальних справ нададуть вам допомогу протягом усього кримінального процесу. Вони захищають ваші інтереси під час поліцейського розслідування та захищають ваші інтереси в суді.
Перед першим допитом у поліції вам буде надано можливість звернутися до адвоката. Після цього вам безкоштовно нададуть адвоката. Ви також можете вибрати адвоката, якому держава не оплачує, наприклад, адвокати в Law & More. Ми за індивідуальний підхід і належним чином розглянемо вашу справу. Вартість варіюється від 195 до 275 євро за годину без ПДВ, залежно від складності справи.

Консультація кримінального адвоката не є обов’язковою, але розумною. Бажано негайно звернутися до кримінального адвоката, якщо ви стикалися з поліцією. Це тому, що ви маєте право на допомогу адвоката з кримінальних справ. Поліція задаватиме вам запитання, щоб зібрати проти вас докази. Тому вам слід знати, що ви не зобов’язані відповідати на запитання поліції і що краще негайно звернутися до адвоката з кримінальних справ, який представляє вас.

Ви, наприклад, втратили водійські права і хочете отримати юриста, який спеціалізується на кримінальному праві дорожнього руху? Або вас заарештували за зберігання зброї, насильство, шахрайство, напад, відмивання грошей, підробку або розтрату, тоді ви можете прийти до Law & More. Ми також можемо допомогти вам у справах, пов’язаних з наркотиками, як-от зберігання коноплі, марихуани чи кокаїну.

Вас затримали, коли поліція доставила вас до відділку поліції для допиту. Якщо вас заарештували, не обов’язково залучати кримінального адвоката, але це розумно зробити. Це тому, що ви маєте право на допомогу адвоката з кримінальних справ. Юристи в Law & More може допомогти вам під час допиту та будь-якого подальшого кримінального провадження.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:
Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More