Ми активно надаємо консультації голландським та міжнародним клієнтам, які інвестують у різноманітні об'єкти нерухомості в Нідерландах, такі як готелі, курорти, комерційні проекти та житловий портфель.

Операції з нерухомістю та нерухомістю
ЗАПИТАННЯ ПРАВОВОЇ ПІДТРИМКИ

Операції з майном та нерухомістю

Закон про нерухомість складається з усіх правових аспектів нерухомого майна. Ми в Law & More здатні допомогти вам з юридичною порадою, коли виникають питання або конфлікти щодо купівлі та продажу нерухомого майна. На додаток до цього ми можемо надати вам юридичну консультацію у сфері рентного права.

Крім того, голландські та міжнародні клієнти Росії Law & More їм допомагають і консультуються в структуруванні своїх голландських та міжнародних інвестицій у нерухомість найбільш вигідним чином для оподаткування, використовуючи підхід під юрисдикцію. Наша експертиза сягає від придбання квартири для приватного користування до проведення переговорів щодо складних угод з комерційною власністю та нерухомістю.

Ми активно надаємо консультації голландським та міжнародним клієнтам, які інвестують у різноманітні об'єкти нерухомості в Нідерландах, такі як готелі, курорти, комерційні проекти та житловий портфель.

Закон оренди

Law & More допомагає орендарям та орендодавцям у запобіганні та вирішенні правових проблем. Як і з орендою житла, і з орендою будівлі для магазину та офісної будівлі. Орендарі та орендодавці мають особливі юридичні зобов’язання. Вони містять регулюючий характер, що означає, що сторони можуть замінити їх на свої власні угоди. Крім того, в законодавстві про оренду є обов'язкові положення. Не можна відрізнятись від цих правил, які головним чином мають намір захистити орендаря, оскільки це слабша сторона, договором. Якщо ви знаходитесь у ситуації, коли ваш контрагент не дотримується його домовленостей, можна здійснити кілька дій. У таких випадках ви можете довірити нам надання вам необхідних юридичних порад.

Приклади предметів, з якими ми могли б вам допомогти:

• складання договору оренди, якщо ви є орендодавцем
• суперечки щодо пояснення угоди
• вжити заходів, якщо орендар або орендодавець не діють відповідно до укладених угод
• розірвання договору оренди

Образ Тома Мевіса

Том Мевіс

Керуючий партнер / адвокат

Телефонуйте +31 40 369 06 80

Послуги Law & More

Корпоративне право

Корпоративне право

Кожна компанія унікальна. Тому ви отримаєте юридичну консультацію, яка безпосередньо стосується вашої компанії

Повідомлення про дефолт

Тимчасовий юрист

Потрібен юрист тимчасово? Надати достатню юридичну підтримку завдяки Law & More

Адвокат

Закон про імміграцію

Ми займаємось питаннями про прийом, проживання, депортацію та іноземців

Угода акціонерів

Бізнес-право

Кожен підприємець повинен мати справу з законодавством про товариство. Добре підготуйтеся до цього.

"Law & More Юристи
залучаються і
може співпереживати
проблема клієнта »

Ніталійний менталітет

Нам подобається креативне мислення і виходимо за рамки правових аспектів ситуації. Вся справа в тому, щоб дістати до основи проблеми та вирішити її у визначеному питанні. Через нашу нісенітницю та багаторічний досвід наш клієнт може розраховувати на особисту та ефективну юридичну підтримку.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Ейндховені?
Тоді зв'яжіться з нами за телефоном + 31 40 369 06 83 або надішліть нам електронний лист:

Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Містер. Максим Ходак, адвокат & More - maxim.hodak@lawandmore.nl