Податки в Нідерландах стосуються всіх, хто живе або має справу з Нідерландами. І в Нідерландах, і в країнах Європи (ЄС) є складна система оподаткування, що складається із складних норм та міжнародних договорів. Наприклад, система оподаткування Голландії знає багато різних видів закону та податків, таких як податок на прибуток, податок на заробітну плату, податок з обороту та податок на прибуток підприємств. Крім того, всі ці згадані раніше системи, положення та договори могли мати вплив на систему оподаткування Голландії.

МІЖНАРОДНЕ І НАЦІОНАЛЬНЕ ПЛАНУВАННЯ ПОДАТКУ
КОНТАКТИ ЗАКОН І БІЛЬШЕ

Податкове право

Податки в Нідерландах стосуються всіх, хто живе або має справу з Нідерландами.

І в Нідерландах, і в країнах Європи (ЄС) є складна система оподаткування, що складається із складних норм та міжнародних договорів. Наприклад, голландська система оподаткування знає багато різних видів закону та податків, таких як податок на прибуток, податок на заробітну плату, податок з обороту та податок на прибуток підприємств. Крім того, всі ці згадані раніше системи, положення та договори могли мати вплив на систему оподаткування Голландії.

Перш ніж розпочати бізнес у Нідерландах, кожен підприємець має бути проінформований щодо голландських податкових аспектів та голландських податкових тарифів. Мистецтво оптимально використовувати податкові норми для обмеження тиску голландського оподаткування до мінімуму.

Що закон і більше можуть зробити, щоб допомогти вам?

Податкові консультанти з питань закону та більше допомагають розробити належну корпоративну структуру для оптимального використання податкових пільг у Голландії. Нідерланди передбачають вигідні режими податкових угод для транснаціональних компаній з іноземними дочірніми компаніями. Заміна виробництва на інші країни може призвести до податкових пільг. Подвійне оподаткування може бути обмежене через численні податкові договори, які уклали Нідерланди. Також у багатьох випадках можна уникнути голландських тарифів на імпорт.

Law & More у співпраці зі своїми податковими радниками та разом із своїми клієнтами розглядає варіанти, які надає голландське та податкове законодавство ЄС. При необхідності ми будемо співпрацювати з надійними податковими радниками та зареєстрованими бухгалтерами як у Нідерландах, так і в інших юрисдикціях, щоб надати найкращі можливі поради та рішення для наших голландських та міжнародних клієнтів.

Образ Тома Мевіса

Том Мевіс

Керуючий партнер / адвокат

Телефонуйте +31 40 369 06 80

«Юристи та інші адвокати
залучаються і
може співпереживати
проблема клієнта »

Ніталійний менталітет

Нам подобається креативне мислення і виходимо за рамки правових аспектів ситуації. Вся справа в тому, щоб дістати до основи проблеми та вирішити її у визначеному питанні. Через наш нісенітницький менталітет та багаторічний досвід, наші клієнти можуть розраховувати на особисту та ефективну юридичну підтримку.

Ви хочете знати, що Law & More можуть зробити для вас як юридична фірма в Ейндховені?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:

Містер. Том Мейвіс, адвокат у галузі Law & More - [Електронна пошта захищена]
Містер. Максим Ходак, адвокат компанії & More - [Електронна пошта захищена]