Для того, щоб інші люди не могли використовувати вашу роботу, закон про інтелектуальну власність пропонує можливість захистити ваші розроблені ідеї та творчі концепції. Це означає, що твої твори можна використовувати лише з вашого дозволу. Це особливо важливо в нашому швидко мінливому та інноваційному суспільстві. Хочете дізнатися більше про право інтелектуальної власності?

ВАС ДЕВЕЛОПЕР?
ЗАХИСТУЙТЕ СВІТИ

Закон про інтелектуальну власність

Для того, щоб інші люди не могли використовувати вашу роботу, закон про інтелектуальну власність пропонує можливість захистити ваші розроблені ідеї та творчі концепції. Це означає, що твої твори можна використовувати лише з вашого дозволу. Це особливо важливо в нашому швидко мінливому та інноваційному суспільстві. Хочете дізнатися більше про право інтелектуальної власності? Фахівці Юридичної Консультації можуть отримати юридичну допомогу, якщо Ви хочете захистити свої ідеї чи творчість. Якщо ви зв’яжетесь з нами, ми допоможемо вам в реєстрації інтелектуальної власності і будемо діяти від вашого імені проти будь-яких порушників. Наш досвід у галузі права інтелектуальної власності:

• Авторські права;
• торговельні марки;
• патенти та патенти;
• Торгові назви

Том Мевіс

Том Мевіс

Керуючий партнер / адвокат

Телефонуйте + 31 40 369 06 83

Право інтелектуальної власності

Правильне зображення автора

Адвокат з авторських прав

Ви власник книги, фільму, музики, живопису, фотографії чи скульптури? Зв'яжіться з нами

Закладка право зображення

Реєстрація товарних знаків

Ви бажаєте зареєструвати свій товар чи послугу? Ми можемо вам допомогти

Патенти на зображення octrooien

Подати заявку на патент

Ви власник винаходу? Оформити патент

Зображення торгових назв

Торгові назви

Ми допомагаємо вам зареєструвати ваше торгове найменування

«Закон та багато іншого
бере участь і
може співпереживати
це проблеми клієнта ».

Інтелектуальна власність

Якщо ви винахідник, дизайнер, розробник чи автор, ви можете захистити свою роботу через закон про інтелектуальну власність. Закон про інтелектуальну власність гарантує, що інші не можуть використовувати ваші твори, якщо ви не дасте на це дозвіл. Це дає можливість відшкодувати свої інвестиції в розробку продукту. Для отримання захисту важливо мати детальне уявлення. Сама ідея недостатня, оскільки її можна виробити декількома способами. Коли у вас є розроблена ідея, наші юристи можуть записувати вашу інтелектуальну власність різними способами. Існують різні види права інтелектуальної власності, які можна використовувати окремо або комбіновано.

Інтелектюель-ейгондальний закон

Різні права власності

Існують різні типи законів про інтелектуальну власність, характер, обсяг та тривалість яких варіюються від одного права власності до іншого. Іноді можуть бути зареєстровані одночасно кілька прав інтелектуальної власності. Досвід Law & More у галузі права інтелектуальної власності включає авторські права, закони про торговельні марки, патенти та патенти та торгові назви. Звернувшись до Law & More, ви можете запитати про можливості.

Copyright

Авторські права захищають твори творця та надають творцю право публікувати, відтворювати та захищати його твір від неправомірного використання сторонніми особами. Термін "робота" включає книги, фільми, музику, картини, фотографії та скульптури. Хоча авторські права не потрібно застосовувати, оскільки це відбувається автоматично при створенні твору, бажано записати авторські права. Для того, щоб встановити право, ви завжди можете довести, що робота існувала в певну дату. Ви хочете зареєструвати свої авторські права та захистити свою роботу від осіб, які порушують ваше авторське право? Зверніться до юристів юристів та юристів.

Закон про торговельні марки

Закон про торговельну марку дає можливість зареєструвати вашу торговельну марку, щоб ніхто не міг використовувати ваше ім’я без вашого дозволу. Право на торговельну марку підтверджується лише в тому випадку, якщо ви зареєструєте товарний знак в реєстрі товарних знаків. Юристи Law & More із задоволенням допоможуть вам у цьому. Якщо ваша торгова марка була зареєстрована та використовується без вашого дозволу, це порушення торговельної марки. Тоді ваш адвокат із закону та більше зможе допомогти вам вжити заходів проти порушників.

Патенти та патенти

Після розробки винаходу, технічного продукту чи способу ви можете подати заявку на патент. Патент гарантує, що ви маєте виключне право на ваш винахід, продукт чи процес. Щоб подати заявку на патент, ви повинні відповідати чотирьом вимогам:

• це повинен бути винахід;
• винахід повинен бути новим;
• Має бути винахідницький крок. Це означає, що ваш винахід має бути інноваційним, а не лише невеликим вдосконаленням існуючого продукту;
• Ваш винахід має бути промислово застосованим.

Law & More перевіряє відповідність усім вимогам та допомагає подавати заявку на отримання патенту.

Торгові назви

Торгова назва - це назва, під якою ведеться компанія. Торгове найменування може бути таким же, як і бренд, але це не завжди так. Торгові назви можна захистити, зареєструвавши їх у Торговій палаті. Учасникам заборонено використовувати ваше торгове найменування. Торгові назви, які заплутано схожі на ваше торгове найменування, також не дозволяються. Однак цей захист має регіональний характер. Компанії в іншому регіоні можуть використовувати аналогічну або однойменну назву. Однак торгове найменування може надати додатковий захист, також зареєструвавши його як товарний знак. Юристи Law & More з радістю проконсультують вас щодо можливостей.

Шукаєте юриста з інтелектуальної власності? Будь ласка, зверніться до закону та іншого. Ми можемо допомогти вам встановити свої права та підтримати вас, коли ваші права порушені.

Ви хочете знати, що Law & More можуть зробити для вас як юридична фірма в Ейндховені?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:

Містер. Том Мейвіс, адвокат у галузі Law & More - [Електронна пошта захищена]
Містер. Максим Ходак, адвокат компанії & More - [Електронна пошта захищена]