Практичні питання

Завдання

Коли ви довірите нашій юридичній фірмі представництво ваших інтересів, ми закладемо це в угоді про переуступку. Ця угода описує умови, які ми обговорили з вами. Вони стосуються роботи, яку ми виконаємо за вас, наш гонорар, відшкодування витрат та застосування наших загальних умов. При виконанні договору про доручення враховуються діючі положення, включаючи правила Нідерландської колегії адвокатів. Ваше доручення буде виконуватись адвокатом, з яким ви контактуєте, розуміючи, що цей адвокат може мати частину своєї роботи, яка проводиться під його відповідальність та нагляд з боку одного з інших юристів, юрисконсультів чи радників. Роблячи це, адвокат буде діяти так, як можна очікувати від компетентного та розумно діючого юриста. Під час цього процесу ваш адвокат буде постійно інформувати вас про розвиток, прогрес та зміни у вашій справі. Якщо інше не домовлено, ми, наскільки це можливо, подамо кореспонденцію, яка буде передана вам у проекті форми, із проханням повідомити нас, чи згодні ви з її змістом.

Ви можете достроково розірвати договір доручення. Ми надішлемо вам остаточну декларацію виходячи з витрачених годин. Якщо було узгоджено фіксовану плату і розпочато роботу, цей фіксований внесок або його частина, на жаль, не буде повернуто.

Юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam

Корпоративний юрист

фінанси

Це залежить від завдання, яким чином будуть укладені фінансові домовленості. Law & More готовий заздалегідь оцінити або вказати витрати, пов'язані з дорученням. Іноді це може призвести до угоди про фіксовану плату. Ми враховуємо фінансове становище наших клієнтів і завжди готові думати разом з нашими клієнтами. Витрати на наші юридичні послуги, які є довгостроковими та базуються на погодинній оплаті, стягуються періодично. Ми можемо попросити передоплату на початку роботи. Це для покриття початкових витрат. Цей аванс буде сплачено пізніше. Якщо кількість відпрацьованих годин менше суми авансу, невикористана частина авансу повертається. 

Ви завжди отримаєте чітку специфікацію витрачених годин і виконаної роботи. Ви завжди можете звернутися за поясненнями до свого адвоката. Узгоджена погодинна плата описана в підтвердженні призначення. Якщо інше не домовлено, вказані суми не включають ПДВ. Ви також можете сплатити такі витрати, як плата за реєстрацію суду, плата судовим приставам, витяги, витрати на проїзд і проживання та витрати на доставку. Ці так звані кишенькові витрати оплачуватимуться окремо. У справах, що тривають більше одного року, погоджена ставка може коригуватися щорічно з відсотком індексації.

Ми хотіли б попросити вас оплатити рахунок адвоката протягом 14 днів з дати виписки. Якщо оплата не буде здійснена вчасно, ми маємо право (тимчасово) призупинити роботу. Якщо ви не можете оплатити рахунок протягом встановленого періоду, повідомте нас про це. Якщо для цього є достатня причина, можливі подальші домовленості на розсуд адвоката. Вони будуть записані у письмовій формі.

Law & More не є членом Ради з правової допомоги. Ось чому Law & More не пропонує субсидовану юридичну допомогу. Якщо ви хочете отримати субсидіювану юридичну допомогу ("доповнення"), радимо звернутися до іншої юридичної фірми.

Ідентифікаційне зобов'язання

В нашій функції юридичної фірми та податкової консультації, що базується в Нідерландах, ми зобов'язані дотримуватися голландського та європейського законодавства щодо протидії відмиванню грошей та шахрайства (WWFT), яке вимагає від нас зобов'язання отримати чіткі докази особи нашого клієнта, перш ніж ми зможемо надати послуги та розпочати договірні відносини. Тому в цьому контексті може вимагати витяг з Торгово-промислової палати та / або підтвердження копії або дійсного підтвердження посвідчення особи. Більше про це можна прочитати на Зобов'язання KYC.

статті

Загальні умови

Наші загальні умови застосовуються до наших послуг. Ці загальні умови та кодиції будуть надіслані вам разом із угодою про присвоєння. Ви також можете їх знайти за адресою Загальні умови.

Порядок подання скарг

Ми надаємо велике значення задоволенню наших клієнтів. Наша фірма зробить все, що в її силах, щоб надати вам найкращий можливий сервіс. Якщо ви все-таки не задоволені певним аспектом наших послуг, ми просимо вас повідомити про це якнайшвидше і обговорити це з вашим юристом. Консультуючись з вами, ми спробуємо знайти рішення виниклої проблеми. Ми завжди підтвердимо вам це рішення у письмовій формі. У разі неможливості спільного вирішення проблеми, в нашому офісі є також процедура офіційних скарг. Більше про цю процедуру можна дізнатися за адресою Порядок подання скарг на офіс.

Що говорять про нас клієнти

Керуючий партнер / адвокат

Юридичний радник
Law & More