Порядок подання скарг на офіс

Law & More цінує задоволеність наших клієнтів. Наша фірма докладе всіх зусиль, щоб бути до ваших послуг. Тим не менш, може статися, що ви незадоволені певним аспектом наших послуг. Нижче ви знайдете дії, які ви можете вжити за таких обставин.

У випадку, якщо ви незадоволені створенням та виконанням угоди про доручення, якість наших послуг або сума нашої накладної, вас просять надіслати свої заперечення спочатку своєму юристу. Ви також можете зв’язатися з паном TGLM Meevis нашої фірми. Наша фірма розглядатиме скаргу в порядку, описаному в нашій процедурі скарги в офісі.

Ми за консультацією з вами знайдемо якнайшвидше вирішення поставленої проблеми. Ми завжди підтвердимо таке рішення в письмовій формі. Ви можете розраховувати, що ми отримаємо нашу реакцію на вашу скаргу письмово протягом 4 тижнів. У випадку, якщо нам потрібно відступити від цього терміну, ми повідомимо вас вчасно і зазначимо причину відхилення та термін, протягом якого ви можете очікувати реакції від нас.

Стаття 1 Визначення

У цій процедурі подання скарг терміни, викладені нижче, мають таке значення:

скарга: будь-яке письмове вираження невдоволення клієнта або від його імені від адвоката або особи (осіб), які працюють під його відповідальність щодо укладення або виконання зобов'язання клієнта з професійних послуг (overreenkomst van opdracht), якість наданих послуг або сума виставлених рахунків за такі послуги, за винятком скарги у значенні пункту 4 Закону Нідерландів про адвокатську професію (Advocatenwet);

скаржник: клієнт або його представник, що подає скаргу;

скарги офіцера: адвокат, який обвинувачується у розгляді скарги, спочатку пан TGLM Meevis.

Стаття 2 Сфера застосування

2.1 Цей порядок розгляду скарг поширюється на кожне залучення до професійних послуг, що надаються компанією Law & More BV своїм клієнтам.

2.2 Це відповідальність кожного юриста Law & More BV звертається зі всіма скаргами відповідно до цієї процедури скарг.

Стаття 3 Цілі

Мета цієї скарги:

  • встановити процедуру, за допомогою якої скарги клієнтів можуть бути вирішені орієнтованим на рішення та у розумний проміжок часу;
  • встановити порядок встановлення причини (-ів) скарги клієнта;
  • підтримувати та вдосконалювати існуючі стосунки з клієнтами шляхом належного розгляду скарг;
  • сприяти реагуванню на будь-яку скаргу клієнтом;
  • підвищити якість послуг шляхом вирішення та аналізу скарг.

Стаття 4 Інформація про початок послуг

4.1 Ця процедура оскарження була оприлюднена. У будь-якому листі про взаємодію з клієнтом клієнту повідомляється, що існує процедура подання скарг і що ця процедура застосовуватиметься до наданих послуг.

4.2 Стандартні умови участі (Умови), які застосовуються до будь-якої участі клієнта (також в силу будь-якого листа про залучення з клієнтом), повинні ідентифікувати незалежну сторону чи орган, до якого / яка може бути подана скарга, яка не була вирішена відповідно до цієї процедури скарг для отримання обов'язкове рішення.

4.3 Скарги за змістом статті 1 цієї процедури розгляду скарг, які не були вирішені після їх розгляду відповідно до цієї процедури скарг, можуть бути подані до Комітету з питань спорів (Geschillencommisse Advocatuur).

Стаття 5 Порядок внутрішніх скарг

5.1 Якщо клієнт звертається до офісу зі скаргою стосовно інструкцій, наданих Law & More BV., Скаргу направляють працівнику зі скарг.

5.2 Співробітник скарги інформує особу, проти якої було подано скаргу, про подання скарги та надасть скаржнику та особі, проти якої було подано скаргу, можливість пояснити скаргу.

5.3 Особа, проти якої було подано скаргу, намагається вирішити питання разом із відповідним клієнтом, незалежно від того, чи підлягає втручанню співробітник скарги чи ні.

5.4 Співробітник скарги вирішує скаргу протягом чотирьох тижнів після отримання скарги або повідомляє скаржника, вказуючи підстави, про будь-яке відхилення цього терміну із зазначенням строку, протягом якого повинна бути надана думка щодо скарги.

5.5 Співробітник скарги інформує скаржника та особу, проти якої було подано скаргу, у письмовій формі про думку щодо суті скарги, незалежно від того, будь-які рекомендації чи ні.

5.6 Якщо скарга буде розглянута задовільно, скаржник, службовець скарги та особа, проти якої було подано скаргу, підписують висновок щодо суті скарги.

Стаття 6 Конфіденційність та безкоштовне розгляд скарг

6.1 Співробітник скарги та особа, проти якої було подано скаргу, дотримуються конфіденційності стосовно розгляду скарги.

6.2 Скаржник не повинен заборгувати жодних відшкодувань стосовно витрат на розгляд скарги.

Стаття 7 Обов'язки

7.1 Співробітник скарги несе відповідальність за своєчасне розгляд скарги.

7.2 Особа, проти якої було подано скаргу, повинна інформувати скаржника про будь-який контакт зі скаржником та будь-яке життєздатне рішення.

7.3 Співробітник скарги інформує скаржника про поводження зі скаргою.

7.4 Службовець скарги повинен забезпечити збереження файлу скарги.

Стаття 8 Реєстрація скарги

8.1 Офіцер скарги реєструє скаргу, визначаючи тему скарги.

8.2 Скаргу можна розділити на окремі теми.

8.3 Співробітник скарги періодично звітує про розгляд будь-яких скарг та вносить рекомендації з метою запобігання виникненню нових скарг та вдосконалення процедур.

8.4 Будь-який звіт та рекомендації обговорюються та подаються для прийняття рішень не рідше одного разу на рік.