Багатопрофільна голландська юридична фірма

Law & More є динамічною багатопрофільною нідерландською юридичною фірмою та податковим консультантом, що спеціалізується на голландському корпоративному, комерційному та податковому праві та базується в Amsterdam і Eindhoven Науковий парк – голландська «Кремнієва долина» в Нідерландах.

Маючи голландський корпоративний та податковий досвід, Law & More поєднує ноу-хау великої корпоративної та податкової консультативної фірми з увагою до деталей та індивідуального обслуговування, якого ви очікуєте від фірми-бутика. Ми справді міжнародні за обсягом та характером наших послуг і працюємо для цілого ряду складних голландських та міжнародних клієнтів, від корпорацій та установ до приватних осіб.

Law & More має в своєму розпорядженні спеціалізовану команду з багатомовних юристів та податкових радників з глибокими знаннями в галузях голландського договірного права, голландського корпоративного права, податкового права Нідерландів, голландського трудового права та міжнародного права власності. Фірма також спеціалізується на ефективному податковому структуруванні активів та діяльності, голландському енергетичному праві, голландському фінансовому праві та операціях з нерухомістю.

Незалежно від того, ви багатонаціональна корпорація, МСП, бізнес, що розвивається, або приватна особа, ви побачите, що наш підхід залишається тим самим: загальна прихильність бути доступною та відповідати вашим потребам у будь-який час. Ми пропонуємо більше, ніж просто технічну досконалість - ми пропонуємо складні мультидисциплінарні рішення за допомогою персоналізованого сервісу та підходу.

Юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam

Корпоративний юрист

Law & More також надає юридичні послуги з вирішення спорів та судових спорів компаніям та фізичним особам. Він проводить виважену оцінку можливостей та ризиків заздалегідь усіх юридичних процедур. Він надає допомогу клієнтам з ранніх стадій аж до завершальної фази судового розгляду, спираючись на свою роботу на продуману, прогресивну стратегію. Фірма також виступає юридичним юристом для різних голландських та міжнародних компаній.

Крім цього, фірма має досвід у проведенні складних процедур переговорів та посередництва в Нідерландах. І останнє, але не менш важливе, ми пропонуємо нашим клієнтам курси підвищення кваліфікації, розроблені відповідно до потреб своїх працівників, з різних юридичних тем, що мають важливе значення для відповідної компанії.

Ви можете заглянути на наш веб-сайт, де ви знайдете додаткову інформацію про Law & More. Якщо ви хочете обговорити конкретний юридичний питання або якщо у вас є питання щодо наших послуг, будь ласка, не соромтеся зв’язатися.

Наша фірма є членом мережі юристів LCS, яка базується в Гаазі, Брюсселі та Валенсії.

Що говорять про нас клієнти

"Law & More тримається і тримає іншу сторону під тиском »

Наша філософія

Наш мультидисциплінарний підхід до юридичних, адвокатських та податкових консультацій Голландії є юридичним, комерційним, а також практичним. Ми завжди в першу чергу проникаємо в ядро ​​бізнесу та потреб наших клієнтів. Передбачаючи їх вимоги, наші юристи мають можливість надавати професійні послуги на найвищому рівні якості.

Наша репутація побудована на глибокій прихильності вирішувати та відповідати індивідуальним вимогам кожного з наших клієнтів, незалежно від того, чи це багатонаціональні корпорації, нідерландські підприємства, які розширюють інноваційні підприємства чи приватні особи. Ми прагнемо допомогти нашим клієнтам найефективнішим чином досягти їхніх цілей, беручи до уваги часто складне міжнародне середовище, в якому вони працюють та розвивають свій бізнес.

Наші клієнти перебувають у центрі всього, що ми робимо. Law & More Таким чином, повністю відданий досконалості як фундаменту, на якому ми постійно розвиваємо свій професійний авторитет та доброчесність. З моменту свого заснування ми прагнули залучити талановитих та відданих юристів та податкових радників, які забезпечують найкращі результати для наших клієнтів, задоволення яких передує, хто ми та що робимо.

статті

Наша філософія

Історично склалося, що Нідерланди завжди були надзвичайно привабливою юрисдикцією для організації своєї діяльності в ЄС та світі, інвестування, розвитку та ведення бізнесу. Нідерланди постійно приваблюють велику кількість технологічних та складних багатонаціональних компаній, а також «громадян світу».

наш Корпоративний клієнт Практика зосереджується на широкому спектрі міжнародних корпорацій, таких як державні та приватні компанії, зареєстровані як у Нідерландах, так і через кордон.

Поради команди  Приватні клієнти практика Law & More фокусується на наданні допомоги приватним особам та міжнародним сім'ям, які структурують свою ділову діяльність за допомогою голландської юрисдикції. Наші міжнародні клієнти приїжджають з різних країн та походження. Вони є успішними підприємцями, висококваліфікованими переселенцями та іншими особами, що мають інтереси та активи в різних юрисдикціях.

Наші корпоративні та приватні клієнти завжди отримують однаково високу якість індивідуальних, спеціалізованих та конфіденційних юридичних послуг, спеціально розроблених для задоволення їхніх особливих потреб та потреб.

Керуючий партнер / адвокат

Юридичний радник

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:
Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More