Багатопрофільна голландська юридична фірма

Багатопрофільна голландська юридична фірмаLaw & More - це динамічна багатопрофільна голландська юридична фірма та податкова консультація, що спеціалізується на голландському корпоративному, комерційному та податковому праві та базується на Ейндховен і Амстердам.

Завдяки корпоративному та податковому досвіду, Law & More поєднує ноу-хау великої корпоративної та податкової консультативної фірми з увагою до деталей та індивідуальних послуг, яких ви очікуєте від бутикової фірми. Ми справді міжнародні за обсягом та характером наших послуг і працюємо для цілого ряду складних голландських та міжнародних клієнтів - від корпорацій та установ до приватних осіб.

Law & More має в своєму розпорядженні спеціалізованою командою багатомовних юристів та податкових радників з глибокими знаннями в галузях голландського договірного права, голландського корпоративного права, голландського податкового права, голландського трудового права та міжнародного права власності. Фірма також спеціалізується на ефективному оподаткуванні структуризації активів та діяльності, голландському енергетичному законодавстві, голландському фінансовому праві та операціях з нерухомістю.

Незалежно від того, ви багатонаціональна корпорація, МСП, бізнес, що розвивається, або приватна особа, ви побачите, що наш підхід залишається тим самим: загальна прихильність бути доступною та відповідати вашим потребам у будь-який час. Ми пропонуємо більше, ніж просто технічну досконалість - ми пропонуємо складні мультидисциплінарні рішення за допомогою персоналізованого сервісу та підходу.

Law & More також надає юридичні послуги з вирішення спорів та судових спорів компаніям та фізичним особам. Він проводить виважену оцінку можливостей та ризиків заздалегідь усіх юридичних процедур. Він надає допомогу клієнтам з ранніх стадій аж до завершальної фази судового розгляду, спираючись на свою роботу на продуману, прогресивну стратегію. Фірма також виступає юридичним юристом для різних місцевих та міжнародних компаній.

Крім цього, фірма має досвід у проведенні складних процедур переговорів та посередництва в Нідерландах. І останнє, але не менш важливе, ми пропонуємо нашим клієнтам курси підвищення кваліфікації, розроблені відповідно до потреб своїх працівників, з різних юридичних тем, що мають важливе значення для відповідної компанії.

Запросимо заглянути на наш веб-сайт, де ви знайдете додаткову інформацію про закон та багато іншого. Якщо ви хочете обговорити конкретний юридичний питання або якщо у вас є питання щодо наших послуг, будь ласка, не соромтеся зв’язатися.

Наша фірма є членом мережі юристів LCS, яка базується в Амстердамі, Гаазі, Брюсселі та Валенсії.