Загальні умови

1. Law & More B.V., створений за адресою Eindhoven, Нідерланди (далі – «Law & More”) - компанія з обмеженою відповідальністю, створена відповідно до голландського законодавства з метою здійснення юридичної професії.

2. Ці загальні умови поширюються на всі завдання клієнта, якщо інше не було письмово погоджено до завершення завдання. Застосування загальних умов закупівлі або інших загальних умов, які використовує клієнт, прямо не виключається.

3. Усі доручення клієнта будуть виключно прийняті та виконані Law & More. Застосування пункту 7 статті 407: 2 Цивільного кодексу Голландії прямо не виключається.

4. Law & More виконує доручення відповідно до правил поведінки Голландської асоціації адвокатів і відповідно до цих правил зобов’язується не розголошувати будь-яку інформацію, надану клієнтом у зв'язку з дорученням.

5. Якщо у зв’язку із завданнями, покладеними на Law & More треті сторони повинні бути залучені, Law & More заздалегідь проконсультується з клієнтом. Law & More не несе відповідальності за недоліки будь-яких видів цих третіх сторін і має право прийняти без попередньої письмової консультації та від імені клієнта можливе обмеження відповідальності з боку третіх осіб, залучених Law & More.

6. Будь-яка відповідальність обмежується сумою, яка буде виплачена в цьому конкретному випадку під страхування професійної відповідальності Law & More, збільшений на вирахуваний надлишок за цим страхуванням. Коли з будь-якої причини не здійснюються платежі під час страхування професійної відповідальності, будь-яка відповідальність обмежується сумою 5,000.00 євро. На запит, Law & More може надати інформацію про (покриття під) страхування професійної відповідальності, як було знято Law & More. Клієнт відшкодовує компенсацію Law & More і тримає Law & More нешкідливий щодо вимог третіх осіб у зв'язку з дорученням.

7. За виконання доручення клієнт заборгував Law & More плата (плюс ПДВ). Плата обчислюється виходячи з кількості відпрацьованих годин, помноженої на відповідну погодинну ставку. Law & More залишає за собою право періодично коригувати її погодинну ставку.

8. Заперечення проти суми рахунка-фактури повинні бути мотивовані у письмовій формі та подані до них Law & More протягом 30 днів після дати виставлення рахунка-фактури, у разі відсутності якого рахунок-фактура буде прийнято остаточно і без протесту.

9. Law & More підпадає під дію голландського Закону про протидії відмиванню грошей та фінансуванню тероризму (Wwft). Якщо завдання припадає на обсяг Wwft, Law & More проведе клієнтську ретельну перевірку. Якщо відбувається (задумана) незвична транзакція в контексті Wwft, то Law & More зобов'язаний повідомити про це Голландському підрозділу фінансової розвідки. Такі звіти клієнту не розголошуються.

10. Голландське законодавство застосовується до відносин між Law & More і клієнт.

11. У разі виникнення суперечки голландський суд в Усть-Брабанті матиме юрисдикцію, розуміючи це Law & More залишається право подавати спори до суду, який би був юрисдикційним, якби цей вибір форуму не був би зроблений.

12. Будь-яке право клієнта пред'являти претензії проти Law & More, втрачає чинність у будь-якому випадку протягом одного року після дати, коли клієнт дізнався або міг обґрунтовано знати про існування цих прав.

13. Рахунки за Law & More буде надіслано клієнтові електронною поштою або звичайною поштою, і оплата повинна відбутися протягом 14 днів після дати виставлення рахунка, якщо клієнт не має законних зобов'язань і зобов'язаний сплачувати відсотки в розмірі 1% щомісяця, не вимагаючи офіційного повідомлення . За роботу, яку виконує Law & More, проміжні платежі можуть виставляти рахунки в будь-який час. Law & More має право вимагати сплати авансу. Якщо клієнт не вчасно сплатить виставлені суми, Law & More має право негайно призупинити її роботу, не зобов’язавшись виплачувати будь-які збитки внаслідок цього.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:
Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Містер. Максим Ходак, адвокат & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Law & More