Наші клієнти

Історично склалося, що Нідерланди завжди були надзвичайно привабливою юрисдикцією для організації своєї діяльності в ЄС та світі, інвестування, розвитку та ведення бізнесу. Нідерланди постійно приваблюють велику кількість технологічних та складних багатонаціональних компаній, а також «громадян світу».

наш Корпоративний клієнт Практика зосереджується на широкому спектрі міжнародних корпорацій, таких як державні та приватні компанії, зареєстровані як у Нідерландах, так і через кордон.

повне г, повне г,, показали, від, номер, XNUMX Приватні клієнти Практика закону та більше фокусується на наданні допомоги приватним особам та міжнародним сім'ям, які структурують свою ділову діяльність через юрисдикцію Нідерландів. Наші міжнародні клієнти приїжджають з різних країн та походження. Вони є успішними підприємцями, висококваліфікованими переселенцями та іншими особами, що мають інтереси та активи в різних юрисдикціях.

Наші корпоративні та приватні клієнти завжди отримують однаково високу якість індивідуальних, спеціалізованих та конфіденційних юридичних послуг, спеціально розроблених для задоволення їхніх особливих потреб та потреб.