ПОТРІБЕН СІМЕЙНИЙ АДВОКАТ?
ЗАПИТАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

НАШІ ПРАВИЛИ - СПЕЦІАЛІСТИ У МІСЬКОМУ ЗАКОНУ

Перевірено Очистити.

Перевірено Персональний і легкодоступний.

Перевірено Ваші інтереси насамперед.

Легко доступний

Легко доступний

Law & More доступний з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 22:00 та у вихідні дні з 09:00 до 17:00

Гарне і швидке спілкування

Гарне і швидке спілкування

Наші юристи вислухають вашу справу та розроблять відповідний план дій
Особистий підхід

Особистий підхід

Наш метод роботи гарантує, що 100% наших клієнтів рекомендують нас і що ми оцінюємо в середньому 9.4

Адвокат сім'ї

Іноді, можливо, доведеться мати справу з юридичним питанням у галузі сімейного права. Найпоширенішим юридичним питанням у сімейно-правовій практиці є розлучення.

швидке меню

Більше інформації про шлюборозлучні справи та наших адвокатів по розлученню можна знайти на нашій сторінці розлучення. Окрім розлучення, ви можете подумати, наприклад, про визнання вашої дитини, відмову в батьківстві, отримання опіки над дітьми або процес усиновлення. Це питання, які необхідно належним чином врегулювати, щоб уникнути подальших проблем. Шукаєте юридичну фірму, яка спеціалізується на сімейному праві? Тоді ви знайшли правильне місце. Law & More пропонує вам юридичну допомогу в галузі сімейного права. Наші юристи з питань сімейного права до ваших послуг з особистими порадами.

На додаток до питань, пов’язаних із визнанням, опікою, відмовою від батьківства та усиновленням, наші юристи з питань сімейного права можуть також допомогти вам у процедурах, пов'язаних із тим, що перебувають у відставці та нагляді за вашими дітьми. Якщо ви маєте справу з одним або декількома з цих питань, розумно мати допомогу юриста з сімейного права, який допоможе вам у вирішенні правових питань.

Айлін Селамет

Айлін Селамет

АДВОКАТ

aylin.selamet@lawandmore.nl

Вам потрібен сімейний юрист?

Аліменти

Кожен бізнес унікальний. Тому ви отримаєте юридичну консультацію, яка безпосередньо стосується вашого бізнесу.

У нас індивідуальний підхід і ми разом з вами працюємо над відповідним рішенням.

Ми сідаємо з вами, щоб розробити стратегію.

Живіть окремо

Живіть окремо

Наші корпоративні юристи можуть оцінити угоди та надати консультації щодо них.

"Law & More Юристи
беруть участь і можуть співчувати
з проблемою клієнта»

Підтвердження

Підтвердження створює відносини сімейного права між особою, яка визнає дитину, і дитиною. Тоді чоловіка можна назвати батьком, дружину - матір'ю. Особа, яка визнає дитину, не повинна бути біологічним батьком чи матір'ю дитини. Ви можете визнати свою дитину до народження, під час декларації про народження або пізніше.

Що говорять про нас клієнти

Наші сімейні юристи готові допомогти вам:

Office Law & More

Умови визнання дитини

Якщо ви хочете визнати дитину, ви повинні виконати кілька умов. Наприклад, ви повинні мати 16 років і старше, щоб визнати дитину. Але є більше умов. Вам потрібен дозвіл від матері. Якщо тільки дитина старше 16 років. Коли дитині виповнилося 12 років, вам також потрібен письмовий дозвіл дитини. Крім того, ви не можете визнати дитину, якщо вам не дозволяють одружуватися з матір'ю. Наприклад, тому що ви кровний родич матері. Крім того, дитина, яку ви хочете визнати, може вже не мати двох законних батьків. Ви поміщені під опіку? У такому випадку вам спочатку знадобиться дозвіл підсудного окружного суду.

Визнання дитини під час вагітності

Це стосується визнання ненародженої дитини. Ви можете визнати дитину в будь-якому муніципалітеті Нідерландів. Якщо (майбутня) мати не приходить з вами, вона повинна дати письмовий дозвіл на підтвердження. Ваша партнерка вагітна близнюками? Тоді підтвердження стосується обох дітей, від яких ваш партнер на той час вагітний.

Визнання дитини під час декларації про народження

Ви також можете підтвердити свою дитину, якщо ви повідомляєте про народження. Ви повинні повідомити про народження в муніципалітеті, де народилася дитина. Якщо мати не приходить з вами, вона повинна дати письмовий дозвіл на підтвердження.

сім’я-адвокат-підтвердження-імідж (1)Пізніше визнати дитину

Буває також, що дітей не визнають, поки вони не набагато старші або навіть вікові. Тоді підтвердження можливе в кожному муніципалітеті Нідерландів. З 12 років вам знадобиться письмовий дозвіл дитини та матері. Якщо дитині вже 16 років, вам потрібен лише дозвіл дитини.

Вибір імені при визнанні дитини

Важливим аспектом визнання вашої дитини є вибір імені. Якщо ви хочете вибрати прізвище дитини під час підтвердження, ви та ваш партнер повинні разом поїхати до муніципалітету. Якщо дитині на момент підтвердження старше 16 років, вона обирає, яке прізвище він хоче мати.

Наслідки підтвердження

Якщо ви визнаєте дитину, ви стаєте законним батьком дитини. Тоді у вас буде кілька прав та обов’язків. Щоб стати законним представником дитини, ви також повинні подати заяву на батьківські повноваження. Підтвердження дитини означає наступне:

 • Між особою, яка визнає дитину, і дитиною створюється юридичний зв'язок.
 • Ви маєте аліментні зобов’язання щодо дитини до досягнення нею 21 року.
 • Ви і дитина стаєте законними спадкоємцями один одного.
 • Прізвище дитини ви вибираєте разом з матір'ю під час визнання.
 • Дитина може отримати ваше громадянство. Це залежить від законодавства країни, громадянством якої ви є.

Чи хотіли б ви визнати свою дитину, і у вас все ще виникають питання щодо процедури підтвердження? Не соромтеся звертатися до наших досвідчених юристів з сімейного права.

Заперечення батьківства

Коли мати дитини перебуває у шлюбі, чоловік стає батьком дитини. Це стосується і зареєстрованих товариств. Можна відмовити у батьківстві. Наприклад, тому що подружжя не є біологічним батьком дитини. Відмову у батьківстві може вимагати батько, мати чи сама дитина. Відмова має наслідком того, що закон не вважає законного батька батьком. Це застосовується заднім числом. Закон робить вигляд, що батьківство законного батька ніколи не існувало. Наприклад, це має наслідки для того, хто є їх спадкоємцем.

Однак є три випадки, коли відмова у батьківстві неможлива (або вже не можлива):

 • Якщо законний батько також є біологічним батьком дитини;
 • Якщо законний батько дав згоду на акт, яким його дружина завагітніла;
 • Якщо законний батько ще до шлюбу знав, що його майбутня дружина вагітна.
 • Виняток становлять два останні випадки, коли мати нечесно розповідала про біологічного батька дитини.

Відмова від батьківства залишається важливим рішенням. Сімейні адвокати с Law & More готові проконсультувати вас найкращим чином, перш ніж приймати це важливе рішення.

імідж сім'ї-адвоката-опіки (1)Зберігання

Неповнолітньої дитини заборонено приймати деякі рішення самостійно. Ось чому дитина перебуває під владою одного або обох батьків. Часто батьки автоматично отримують опіку над своїми дітьми, але іноді доводиться подавати заяву на опіку через процедуру суду або через форму заяви.

Якщо ви маєте опіку над дитиною:

 • Ви несете відповідальність за догляд та виховання дитини.
 • У вас майже завжди є аліменти, а це означає, що ви повинні оплачувати витрати на догляд та навчання (до 18 років), а також витрати на проживання та навчання (від 18 до 21 року).
 • Ви розпоряджаєтеся грошима та іншими речами дитини;
 • Ви є його або її законним представником.

Опіка над дитиною може бути організована двома способами. Коли одна особа має опіку, ми говоримо про одноосібне тримання під вартою, а коли двоє осіб мають опіку, це стосується спільної опіки. Максимум дві людини можуть мати опіку. Тому ви не можете подавати заяву на батьківські повноваження, якщо двоє людей вже мають опіку над дитиною.

Коли ви отримуєте опіку над дитиною?

Ви одружені або у вас зареєстроване партнерство? Тоді обидва батьки матимуть спільну опіку над дитиною. Якщо це не так, лише мати буде автоматично надана під опіку. Ви одружуєтесь як батьки після народження вашої дитини? Або ви вступаєте в зареєстроване товариство? У такому випадку ви також отримаєте автоматичні батьківські повноваження. Умова полягає в тому, що ви визнали дитину батьком. Щоб отримати батьківський авторитет, ви можете бути не молодше 18 років, перебувати під опікою або мати психічний розлад. Неповнолітня мати віком 16 або 17 років може звернутися до суду для оголошення віку для отримання опіки над дитиною. Якщо ніхто з батьків не має опіки, суддя призначає опікуна.

Спільна опіка у разі розлучення

Передумова розлучення полягає в тому, що обидва батьки зберігають спільну опіку. У деяких випадках суд може відхилитися від цього правила, якщо це є в інтересах дітей.

Ви хочете отримати опіку над своєю дитиною чи у вас є інші питання стосовно батьківських повноважень? Потім зверніться до одного з наших досвідчених сімейних юристів. Ми раді думати разом з вами та допомагати вам у заяві на батьківські повноваження!

Прийняття

Кожен, хто хоче усиновити дитину з Нідерландів або з-за кордону, повинен відповідати певним умовам. Наприклад, ви повинні бути принаймні на 18 років старшими за дитину, яку ви хочете усиновити. Умови усиновлення дитини з Нідерландів відрізняються від умов усиновлення дитини з-за кордону. Наприклад, усиновлення в Нідерландах вимагає, щоб усиновлення було в інтересах дитини. Крім того, дитина повинна бути неповнолітньою. Якщо дитині, яку ви хочете усиновити, виповнилося 12 років або старше, для усиновлення потрібна його згода. Крім того, важливою умовою усиновлення дитини з Нідерландів є те, що ви доглядали та виховували дитину не менше одного року. Наприклад, як прийомний батько, опікун чи вітчим.

Для усиновлення дитини з-за кордону важливо, щоб ви ще не досягли 42-річного віку. У разі особливих обставин може бути зроблено виняток. Крім того, щодо усиновлення дитини з-за кордону застосовуються такі умови:

 • Ви та ваш партнер повинні дати дозвіл на перевірку Системи судової документації (JDS).
  Різниця у віці між найстаршим усиновителем і дитиною не може перевищувати 40 років. У разі особливих обставин також може бути зроблений виняток.
 • Ваше здоров’я не може бути перешкодою для усиновлення. Ви повинні пройти медичне обстеження.
 • Ви повинні жити в Нідерландах.
 • З моменту від’їзду дитини-іноземця до Нідерландів ви зобов’язані покривати витрати на догляд та виховання дитини.

Країна, з якої родом усиновлена ​​дитина, також може встановити умови для усиновлення. Наприклад, про ваше здоров'я, вік чи дохід. В принципі, чоловік та жінка можуть усиновити дитину з-за кордону лише тоді, коли вони одружені.

Ви бажаєте усиновити дитину з Нідерландів чи з-за кордону? Якщо це так, будьте добре поінформовані про процедуру та конкретні умови, що стосуються вашої ситуації. Юристи з питань сімейного права Law & More готові порадити та допомогти вам під час цього процесу.

familierechtadvocaten-uithuisplaatsing-image (1)Аутпластінг

Потужність - дуже драматична міра. Його можна використовувати, коли для захисту вашої дитини краще деякий час жити десь в іншому місці. Набір завжди йде рука об руку з наглядом. Мета перенапруг - забезпечити, щоб ваша дитина знову могла жити вдома через певний проміжок часу.

Прохання помістити свою дитину поза домом може бути подано до дитячого судді у справах молоді або догляду за дитиною. Існують різні форми випередження. Наприклад, Вашу дитину можна помістити в прийомну сім'ю чи будинок піклування. Можливо також, що ваша дитина розміщена з родиною.

У такій ситуації важливо, щоб ви могли найняти адвоката, якому ви довіряєте. В Law & More, ваші інтереси та інтереси вашої дитини мають першочергове значення. Якщо вам потрібна допомога в цьому процесі, наприклад, щоб запобігти розміщенню вашої дитини далеко від дому, ви прийшли в потрібне місце. Наші юристи можуть допомогти вам та вашій дитині, якщо запит на заміщення був поданий або може бути поданий до дитячого судді.

Юристи з питань сімейного права Law & More може керувати та допомагати вам упорядкувати всі аспекти сімейного права найкращим чином. Наші юристи мають спеціалізовані знання в галузі сімейного права. Вам цікаво, що ми можемо зробити для вас? Тоді звертайтесь Law & More.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:
Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More