Вам потрібен юрист у вашій компанії тимчасово? Переконайтеся, що у вашої компанії достатня юридична підтримка та зателефонуйте до тимчасового юриста Law & More негайно. Причина найму тимчасового юриста для кожної компанії різна. Можливо, у вас є зміни у вашій компанії, хворий працівник, ви хочете наздогнати прострочену роботу або хочете бути впевнені, що проект іде добре.

Ви шукаєте спеціаліста для тимчасового розширення?
КОНТАКТ LAW & MORE

Тимчасовий юрист

Вам потрібен юрист у вашій компанії тимчасово? Переконайтеся, що у вашої компанії достатня юридична підтримка та зателефонуйте до тимчасового юриста Law & More негайно. Причина найму тимчасового юриста для кожної компанії різна. Можливо, у вас є зміни у вашій компанії, хворий працівник, ви хочете наздогнати прострочену роботу або хочете бути впевнені, що проект іде добре. Всілякі різні проблеми можна вирішити, найнявши тимчасового юриста з Law & More. Ці проблеми можуть призвести до того, що ваша компанія не буде працювати максимально, і це може мати негативні наслідки. Основна мета найму тимчасового юриста - гарантувати якість вашої компанії. Це можливо, оскільки він чи вона надає новий та свіжий погляд на вашу компанію. Оскільки адвокат також може приймати самостійні рішення простіше, вам не доведеться довго чекати, щоб зробити вибір.

Наймання тимчасового адвоката

Ми в Law & More вважаю, що важливо, щоб у відповідь був результат, коли ви наймаєте тимчасового адвоката. Ось чому у нас є юристи з багаторічним стажем роботи, які також мають спеціалізовані знання адвоката, щоб ви могли їх негайно розгорнути. Наприклад, ви збираєтеся розпочати проект, плануєте реорганізацію чи берете тимчасову відпустку? Потім зателефонуйте в один із Law & Moreтимчасові адвокати.

Максим Ходак

Максим Ходак

Партнер / адвокат

Телефонуйте + 31 40 369 06 83

Навіщо найняти тимчасового адвоката з Law & More?

Рівень знань

Рівень знань

Тимчасові адвокати о Law & More вже на рівні знань

Без затримки

Без затримки

Не відставайте від роботи та наймайте тимчасового юриста

Правові знання

Правові знання

Наші тимчасові адвокати також мають знання адвоката

Негайно розгорнутий

Негайно розгорнутий

Затягніть прострочену роботу, оскільки наших тимчасових юристів можна негайно розгорнути

«Обговорено у вступі
говорити чіткий план дій.
Залучається і може співпереживати
з проблемою клієнта »

Коли ви наймаєте адвоката тимчасової компанії, важливо, щоб цього адвоката можна було розгорнути в найкоротші терміни. Ми в Law & More прагнути до того, щоб наші тимчасові корпоративні юристи могли бути розміщені за короткий термін для вашої компанії, щоб ви могли продовжувати роботу без перешкод. Юристи Росії Law & More допомагають вам у повсякденному судочинстві, але також можуть виконувати роботу, яку очікує професійний юрист. Крім того, наші фахівці можуть співпрацювати з вашим юридичним відділом та іншими вашими внутрішніми та зовнішніми радниками, але вони також можуть брати основні проекти у вашій компанії та надавати незалежні консультації. Вам потрібен тимчасовий юрист? Тоді звертайтесь до юристів за адресою Law & More.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Ейндховені?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:

Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Містер. Максим Ходак, адвокат & More - maxim.hodak@lawandmore.nl