Вам потрібен юрист у вашій компанії тимчасово? Переконайтеся, що ваша компанія має достатню юридичну підтримку та негайно зателефонуйте до тимчасового юриста від Law & More. Причина найму тимчасового юриста для кожної компанії різна. Можливо, у вас є зміни у вашій компанії, хворий працівник, ви хочете наздогнати прострочену роботу або хочете бути впевнені, що проект іде добре.

Ви шукаєте спеціаліста для тимчасового розширення?
КОНТАКТИ ЗАКОН І БІЛЬШЕ

Тимчасовий юрист

Вам потрібен юрист у вашій компанії тимчасово? Переконайтеся, що ваша компанія має достатню юридичну підтримку та негайно зателефонуйте до тимчасового юриста від Law & More. Причина найму тимчасового юриста для кожної компанії різна. Можливо, у вас є зміни у вашій компанії, хворий працівник, ви хочете наздогнати прострочену роботу або хочете бути впевнені, що проект іде добре. Всілякі різні проблеми можна вирішити, найнявши тимчасового юриста з Law & More. Ці проблеми можуть призвести до того, що ваша компанія не буде працювати максимально, і це може мати негативні наслідки. Основна мета найму тимчасового юриста - гарантувати якість вашої компанії. Це можливо, оскільки він чи вона надає новий та свіжий погляд на вашу компанію. Оскільки адвокат також може приймати самостійні рішення простіше, вам не доведеться довго чекати, щоб зробити вибір.

Наймання тимчасового адвоката

Ми, адвокати та юрист, вважаємо, що важливо, щоб ви працювали натомість, коли ви найняли тимчасового адвоката. Тому ми маємо юристів з багаторічним досвідом роботи, які також мають спеціалізовані знання адвоката, щоб ви могли їх негайно розгорнути. Наприклад, ви збираєтеся розпочати проект, плануєте реорганізацію чи берете тимчасову відпустку? Потім зателефонуйте до одного з тимчасових юристів Law & More.

Максим Ходак

Максим Ходак

Партнер / адвокат

Телефонуйте + 31 40 369 06 83

Чому найняти тимчасового юриста з Law & More?

Рівень знань

Рівень знань

Тимчасові юристи юридичних та інших компаній вже знаходяться на рівні знань

Без затримки

Без затримки

Не відставайте від роботи та наймайте тимчасового юриста

Правові знання

Правові знання

Наші тимчасові адвокати також мають знання адвоката

Негайно розгорнутий

Негайно розгорнутий

Затягніть прострочену роботу, оскільки наших тимчасових юристів можна негайно розгорнути

«Обговорено у вступі
говорити чіткий план дій.
Залучається і може співпереживати
з проблемою клієнта »

Коли ви наймаєте адвоката тимчасової компанії, важливо, щоб цього адвоката можна було розгорнути в найкоротші терміни. Ми в компанії Law & More прагнемо забезпечити можливість тимчасового розміщення наших тимчасових корпоративних юристів для вашої компанії, щоб ви могли продовжувати роботу без перешкод. Юристи Law & More допомагають вам у повсякденному судочинстві, але також можуть виконувати роботу, яка очікується від професійного юриста. Крім того, наші фахівці можуть співпрацювати з вашим юридичним відділом та іншими вашими внутрішніми та зовнішніми радниками, але вони також можуть брати основні проекти у вашій компанії та надавати незалежні консультації. Вам потрібен тимчасовий юрист? Тоді, будь ласка, зв'яжіться з юристами Law & More.

Ви хочете знати, що Law & More можуть зробити для вас як юридична фірма в Ейндховені?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:

Містер. Том Мейвіс, адвокат у галузі Law & More - [Електронна пошта захищена]
Містер. Максим Ходак, адвокат компанії & More - [Електронна пошта захищена]