Існує багато ситуацій, коли право відповідальності відіграє певну роль. Подумайте, наприклад, про ситуацію, в якій працівник зазнав нещасного випадку в контексті або під час виконання своєї роботи. У такому випадку роботодавець іноді може нести юридичну відповідальність перед працівником за завдану шкоду.

ПОТРІБНО ПРАВО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ?
ЗАПИТАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Адвокат з питань відповідальності

Існує багато ситуацій, коли право відповідальності відіграє певну роль. Подумайте, наприклад, про ситуацію, в якій працівник зазнав нещасного випадку в контексті або під час виконання своєї роботи. У такому випадку роботодавець іноді може нести юридичну відповідальність перед працівником за завдану шкоду. У деяких випадках виробники можуть нести відповідальність. Це той випадок, коли споживач зазнає шкоди і встановлено, що шкода була заподіяна дефектом товару. Також директор компанії може в певних випадках нести персональну відповідальність на додаток до компанії або замість неї.

швидке меню

Ви притягуєтесь до відповідальності чи хочете притягнути когось до відповідальності? Юридична відповідальність від Law & More буде радий запропонувати вам юридичну підтримку.

Приклади предметів, з якими ми можемо допомогти вам:

• відповідальність роботодавця;
• відповідальність за продукцію;
• відповідальність директора;
• сувора відповідальність;
• відповідальність за вини;
• Професійна відповідальність

Рубі ван Керсберген

Рубі ван Керсберген

Адвокат

 Телефонуйте +31 40 369 06 80

чому обирають Law & More?

Легко доступний

Легко доступний

Law & More доступний з понеділка по п’ятницю
з 08:00 до 22:00 та у вихідні дні з 09:00 до 17:00

Гарне і швидке спілкування

Гарне і швидке спілкування

Наші юристи слухають вашу справу і виходять
з відповідним планом дій

Особистий підхід

Особистий підхід

Наш метод роботи гарантує, що 100% наших клієнтів рекомендують нас і що ми оцінюємо в середньому 9.4

"Law & More Юристи
залучаються і
може співпереживати
проблема клієнта ”

Відповідальність роботодавця

Якщо працівник зазнав нещасного випадку під час або у зв’язку з виконанням своєї роботи, роботодавець може нести юридичну відповідальність перед працівником за заподіяну шкоду. Це пояснюється тим, що роботодавець має особливий обов’язок догляду, коли робота виконується. Він несе відповідальність за шкоду, зазнану працівником під час виконання своєї роботи, якщо тільки він не може продемонструвати, що він виконав свій обов’язок по догляду. Якщо роботодавець може продемонструвати, що він вжив усіх розумних заходів для запобігання нещасного випадку, він не несе відповідальності. Крім того, у ситуаціях, коли працівник був навмисно або навмисно необачний, роботодавця не можна звинувачувати. Ми розглядаємо всі факти та обставини і будемо раді допомогти вам, якщо ви несете відповідальності як роботодавець або якщо хочете притягнути свого роботодавця до відповідальності за завдані збитки.

Law & More може зробити це і за вас

Зображення насіннєвого екрану

Повідомлення про дефолт

Хіба ніхто не тримає своїх побачень? Ми можемо надіслати письмові нагадування та судові справи від вашого імені

Інтелектуальна власність

Угода про усиновлення

Складання угоди передбачає велику роботу. Тому заручись допомогою

Національний -національний образ

Контракт з найму

Чи хотіли б ви підтримку у складанні трудового договору? Викликати Law & More

Опріеленст опстеленного зображення

Позови про відшкодування збитків

Чи маєте ви справу з позовом про відшкодування збитків і хочете отримати юридичну допомогу в процедурі?

Відповідальність за товар

Купивши товар, ви очікуєте, що він буде надійним. Ви не сподіваєтесь, що його використання зашкодить вам. На жаль, це все ще може статися. Можна подумати про шкоду, заподіяну несправною машиною, продуктами харчування та іншими споживчими товарами.

Виробник несе юридичну відповідальність за шкоду, коли доведено, що шкоду завдав дефект у виробі. Товар вважається несправним, якщо він не забезпечує безпеку, яку ви очікуєте від нього. Якщо ви отримали шкоду внаслідок несправного товару, ми будемо раді запропонувати вам юридичну підтримку.

Відповідальність директора

В принципі, компанія несе відповідальність за виниклі борги. Однак директор компанії може у певних випадках нести персональну відповідальність на додаток до компанії або замість неї. Насправді директор зобов'язаний виконувати свої обов'язки належним чином. Якщо ви несете відповідальність як директор юридичної особи, наслідки можуть бути істотними. Law & More допомагає керівникам, які стикаються з обвинуваченням у відповідальності або загрожують їм. Ми також допомагаємо сторонам, які хочуть притягнути до відповідальності директора.

Закон про відповідальністьВідповідальність за вина

Цей вид відповідальності ґрунтується на вині чи необережності. Якщо ви завдали шкоди, ми будемо раді допомогти вам притягнути до відповідальності особу, яка спричинила цю шкоду. Ви також можете звернутися до нас за юридичною підтримкою, якщо хтось інший притягне до відповідальності за заподіяння шкоди.

Професійна відповідальність

Коли професіонал, який працює за наймом, наприклад, лікар, бухгалтер чи нотаріус, допустив професійну помилку, він може притягуватися до юридичної відповідальності перед клієнтами або пацієнтами. Але в яких випадках трапляється така професійна проступка? Це складне питання. Відповідь залежить від усіх фактів та обставин справи.

Якщо ви є самозайнятим професіоналом і несете відповідальність за професійну помилку, ми будемо раді допомогти вам.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Ейндховені?
Тоді зв'яжіться з нами за телефоном + 31 40 369 06 83 або надішліть нам електронний лист:

Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - [захищено електронною поштою]
Містер. Максим Ходак, адвокат & More - [захищено електронною поштою]

Law & More B.V.