ПОТРІБНО ПРАВО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ?
ЗАПИТАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

НАШІ ПРАВИЛИ - СПЕЦІАЛІСТИ У МІСЬКОМУ ЗАКОНУ

Перевірено Очистити.

Перевірено Персональний і легкодоступний.

Перевірено Ваші інтереси насамперед.

Легко доступний

Легко доступний

Law & More доступний з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 22:00 та у вихідні дні з 09:00 до 17:00

Гарне і швидке спілкування

Гарне і швидке спілкування

Наші юристи вислухають вашу справу та розроблять відповідний план дій
Особистий підхід

Особистий підхід

Наш метод роботи гарантує, що 100% наших клієнтів рекомендують нас і що ми оцінюємо в середньому 9.4

Адвокат з питань відповідальності

Існує багато ситуацій, коли право відповідальності відіграє певну роль. Подумайте, наприклад, про ситуацію, в якій працівник зазнав нещасного випадку в контексті або під час виконання своєї роботи. У такому випадку роботодавець іноді може нести юридичну відповідальність перед працівником за завдану шкоду. У деяких випадках виробники можуть нести відповідальність. Це той випадок, коли споживач зазнає шкоди і встановлено, що шкода була заподіяна дефектом товару. Також директор компанії може в певних випадках нести персональну відповідальність на додаток до компанії або замість неї.

швидке меню

Ви притягуєтесь до відповідальності чи хочете притягнути когось до відповідальності? Юридична відповідальність від Law & More буде радий запропонувати вам юридичну підтримку.

Рубі ван Керсберген

Рубі ван Керсберген

АДВОКАТ

ruby.van.kersbergen@lawandmore.nl

Law & More може зробити це і за вас

Law and More

Угода про усиновлення

Складання договору вимагає великої роботи. Тому зверніться за допомогою до.

Law and More

Повідомлення про дефолт

Ніхто не дотримується своїх призначень? Ми можемо надсилати письмові нагадування та подавати до суду від вашого імені.

Law and More

Контракт з найму

Чи хотіли б ви підтримку у складанні трудового договору? Викликати Law & More.

Чи маєте ви справу з позовом про відшкодування збитків і хочете отримати юридичну допомогу в процедурі?

"Law & More Юристи
беруть участь і можуть співчувати
з проблемою клієнта»

Приклади предметів, з якими ми можемо допомогти вам:

  • Відповідальність роботодавця;
  • Відповідальність за продукцію;
  • відповідальність директора;
  • Сувора відповідальність;
  • Відповідальність за вину;
  • Професійна відповідальність

Що говорять про нас клієнти

Наші юристи з відповідальності готові допомогти вам:

Office Law & More

Відповідальність роботодавця

Якщо працівник зазнав нещасного випадку під час або у зв’язку з виконанням своєї роботи, роботодавець може нести юридичну відповідальність перед працівником за заподіяну шкоду. Це пояснюється тим, що роботодавець має особливий обов’язок догляду, коли робота виконується. Він несе відповідальність за шкоду, зазнану працівником під час виконання своєї роботи, якщо тільки він не може продемонструвати, що він виконав свій обов’язок по догляду. Якщо роботодавець може продемонструвати, що він вжив усіх розумних заходів для запобігання нещасного випадку, він не несе відповідальності. Крім того, у ситуаціях, коли працівник був навмисно або навмисно необачний, роботодавця не можна звинувачувати. Ми розглядаємо всі факти та обставини і будемо раді допомогти вам, якщо ви несете відповідальності як роботодавець або якщо хочете притягнути свого роботодавця до відповідальності за завдані збитки.

Відповідальність за товар

Купивши товар, ви очікуєте, що він буде надійним. Ви не сподіваєтесь, що його використання зашкодить вам. На жаль, це все ще може статися. Можна подумати про шкоду, заподіяну несправною машиною, продуктами харчування та іншими споживчими товарами.

Виробник несе юридичну відповідальність за шкоду, коли доведено, що шкоду завдав дефект у виробі. Товар вважається несправним, якщо він не забезпечує безпеку, яку ви очікуєте від нього. Якщо ви отримали шкоду внаслідок несправного товару, ми будемо раді запропонувати вам юридичну підтримку.

Відповідальність директора

В принципі, компанія несе відповідальність за виниклі борги. Однак директор компанії може у певних випадках нести персональну відповідальність на додаток до компанії або замість неї. Насправді директор зобов'язаний виконувати свої обов'язки належним чином. Якщо ви несете відповідальність як директор юридичної особи, наслідки можуть бути істотними. Law & More допомагає керівникам, які стикаються з обвинуваченням у відповідальності або загрожують їм. Ми також допомагаємо сторонам, які хочуть притягнути до відповідальності директора.

Відповідальність за вина

Цей вид відповідальності ґрунтується на вині чи необережності. Якщо ви завдали шкоди, ми будемо раді допомогти вам притягнути до відповідальності особу, яка спричинила цю шкоду. Ви також можете звернутися до нас за юридичною підтримкою, якщо хтось інший притягне до відповідальності за заподіяння шкоди.

Професійна відповідальність

Коли професіонал, який працює за наймом, наприклад, лікар, бухгалтер чи нотаріус, допустив професійну помилку, він може притягуватися до юридичної відповідальності перед клієнтами або пацієнтами. Але в яких випадках трапляється така професійна проступка? Це складне питання. Відповідь залежить від усіх фактів та обставин справи.

Якщо ви є самозайнятим професіоналом і несете відповідальність за професійну помилку, ми будемо раді допомогти вам.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:
Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More