Дослідження показують, що 30% банкрутств у Нідерландах спричинені неоплаченими рахунками. Чи є у вашої компанії клієнт, який досі не заплатив? Або ви приватна особа і у вас є боржник, який все ще заборгував вам гроші? Потім зверніться до Law & More Адвокати стягнення боргів.

ЗБЕРІГАТЬ ВІДСТАВНІ ФАКТУРИ?
КОНТАКТ LAW & MORE

Стягнення боргів Юрист

Дослідження показують, що 30% банкрутств у Нідерландах спричинені неоплаченими рахунками. Чи є у вашої компанії клієнт, який досі не заплатив? Або ви приватна особа і у вас є боржник, який все ще заборгував вам гроші? Потім зверніться до Law & More Адвокати по стягненню боргів. Ми розуміємо, що неоплачені рахунки-фактури дуже дратують і небажані, тому ми допомагаємо вам від початку до кінця процесу збору. Наші юристи з питань стягнення боргу можуть пройти як процедуру позасудового стягнення, так і процедуру судового стягнення з вами. Law & More також знайомий із законом прихильності і може допомогти вам у разі банкрутства. Нарешті, для нас немає жодної різниці, чи боржник проживає в Нідерландах, чи має місце за кордоном. Зважаючи на наш міжнародний досвід, ми кваліфіковані для складніших, оспорюваних чи більших претензій.

швидке меню

Що стосується стягнення заборгованості, ви, мабуть, думаєте про агентство зі стягнення заборгованості або судового пристава, ніж про юриста зі стягнення боргу. Це тому, що всі три сторони здатні стягувати непогашені борги. Однак є кілька важливих кроків у процесі стягнення, які, як правило, може здійснити юрист зі стягнення боргу:

• Тільки адвокат із стягнення заборгованості уповноважений вести судові провадження за позовами понад 25.000,00 XNUMX євро.
• уповноважений накладати арешт на майно та доходи боржника
• Лише адвокат зі стягнення заборгованості має право подавати клопотання про банкрутство.
• Тільки юрист зі стягнення заборгованості має право вести справи щодо стягнення міжнародних боргів.
• кваліфікований для вирішення юридичних спорів. Адвокат по стягненню боргів більше підходить для надання індивідуальних рішень, а також для оцінки та спростування захисту.

Часто трапляється, що під час процесу стягнення все-таки потрібно перейти від колекторського агентства або судового пристава до юриста по справі про стягнення. У такій ситуації легше і організованіше опинитися в одній і тій же фірмі відразу, де ви вже відомі і файл вже створений для вас.

Рубі ван Керсберген

Рубі ван Керсберген

Адвокат

 Телефонуйте +31 40 369 06 80

чому обирають Law & More?

Легко доступний

Легко доступний

Law & More доступний з понеділка по п’ятницю
з 08:00 до 22:00 та у вихідні дні з 09:00 до 17:00

Гарне і швидке спілкування

Гарне і швидке спілкування

Наші юристи слухають вашу справу і виходять
з відповідним планом дій

Особистий підхід

Особистий підхід

Наш метод роботи гарантує, що 100% наших клієнтів рекомендують нас і що ми оцінюємо в середньому 9.4

"Я отримав
професійні консультації
протягом узгодженого часу ».

Підхід агентства збору боргів

Для кожної процедури збору необхідно вжити ряд кроків. Перший крок - повідомити боржника про те, що він не виконує свого платіжного зобов’язання. Це тому, що ви повинні дати йому можливість сплатити протягом розумного періоду часу без додаткових витрат. Ви повинні надіслати боржнику письмове нагадування про це. Це нагадування називається повідомленням про дефолт. Період чотирнадцяти днів зазвичай вважається розумним періодом, протягом якого боржник вимагає сплатити вимогу. Звичайно, Law & MoreЮристи можуть скласти повідомлення про дефолт для вас.

Якщо повідомлення про невиконання не було надіслано, суддя відхиляє будь-який позов про відшкодування збитків. Однак є ситуації, коли не потрібно надсилати повідомлення про невиконання, наприклад, дотримання угоди назавжди неможливо. Тим не менш, бажано завжди надсилати повідомлення про дефолт як запобіжну діяльність. Якщо запит на оплату не буде виконаний, ми можемо розпочати процес стягнення.

Чотири кроки праворуч на колекцію

Зв'язатися Law & More зображення

Контакти Law & More

Чи маєте ви справу з клієнтом, який не платить? Контактна інформація Law & More

Образне зображення

Повідомлення про дефолт

Ми просимо боржника сплатити за допомогою повідомлення про невиконання

Fane зображення Minnelijke

Сполучна фаза

Ми організовуємо переговори для того, щоб змусити боржника сплатити або здійснити платіж

Gerechelijke fase зображення

Судова фаза

Ми розпочинаємо судовий розгляд та забираємо майно, якщо це необхідно

зразок1X1_

Фази процесу збирання

У процесі стягнення є два можливі етапи: дружня стадія, відома також як позасудова стадія, і судова стадія.

Сполучна фаза
Якщо відносини між сторонами хороші, доцільно спочатку пройти фазу миролюбства. На цій фазі ми намагаємось заохотити боржника до оплати за допомогою письмових нагадувань та телефонного зв’язку. Цілком можливо, що ці дискусії та переговори призведуть до платіжного режиму. Ми рекомендуємо встановити платіжну угоду. Наші юристи з питань стягнення боргу можуть подбати про це. Перевага мирового етапу полягає в тому, що відносини між сторонами часто не пошкоджуються і що за судові провадження не вимагається ніяких витрат.

Судова фаза
Якщо дружня стадія не може бути закінчена платежем боржника або платіжною угодою, може бути порушено судовий розгляд. Також можна пропустити дружній етап і негайно розпочати судовий розгляд. На юридичній фазі ми вимагаємо сплати непогашених сум та витрат на стягнення перед судом. До початку судового провадження може бути захоплено майно боржника. Це називається захопленням консерваторії. Вкладення судового рішення має на меті забезпечити, щоб боржник не зміг перемістити майно до винесення рішення суду, щоб ви могли фактично стягнути з боржника свої витрати. Якщо суддя призначить вашу вимогу, запобіжне вкладення буде перетворене на примусове виконання. Це означає, що додані активи можуть бути продані приставом публічно, якщо боржник все ще не платить. Доходи від цих активів будуть використані для оплати вашої вимоги. Law & MoreЮристи з питань стягнення заборгованості мають досвід роботи в галузі права запозичення і з радістю допоможуть вам під час судового розгляду.

Запобігання ризикам
Law & More також надає підтримку для запобігання ризиків, пов’язаних із платежами та несвоєчасними платежами. Наприклад, ми радимо клієнтам включити в свої загальні умови оплати умови, що дозволяє уникнути неясностей у разі несвоєчасного платежу. Хочете отримати більше інформації про це? Зверніться до юристів з питань стягнення боргу Law & More.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Ейндховені?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:

Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - [захищено електронною поштою]
Містер. Максим Ходак, адвокат & More - [захищено електронною поштою]

Law & More B.V.