ПОТРІБНИЙ АДВОКАТ зі стягнення боргів?
ЗАПИТАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

НАШІ ПРАВИЛИ - СПЕЦІАЛІСТИ У МІСЬКОМУ ЗАКОНУ

Перевірено Очистити.

Перевірено Персональний і легкодоступний.

Перевірено Ваші інтереси насамперед.

Легко доступний

Легко доступний

Law & More доступний з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 22:00 та у вихідні дні з 09:00 до 17:00

Гарне і швидке спілкування

Гарне і швидке спілкування

Наші юристи вислухають вашу справу та розроблять відповідний план дій
Особистий підхід

Особистий підхід

Наш метод роботи гарантує, що 100% наших клієнтів рекомендують нас і що ми оцінюємо в середньому 9.4

колекції

Дослідження показують, що 30% банкрутств у Нідерландах спричинені неоплаченими рахунками. Чи є у вашої компанії клієнт, який досі не заплатив? Або ви приватна особа і у вас є боржник, який все ще заборгував вам гроші? Потім зверніться до Law & More Адвокати по стягненню боргів. Ми розуміємо, що неоплачені рахунки-фактури дуже дратують і небажані, тому ми допомагаємо вам від початку до кінця процесу збору. Наші юристи з питань стягнення боргу можуть пройти як процедуру позасудового стягнення, так і процедуру судового стягнення з вами. Law & More також знайомий із законом прихильності і може допомогти вам у разі банкрутства. Нарешті, для нас немає жодної різниці, чи боржник проживає в Нідерландах, чи має місце за кордоном. Зважаючи на наш міжнародний досвід, ми кваліфіковані для складніших, оспорюваних чи більших претензій.

Що стосується стягнення заборгованості, ви, мабуть, думаєте про агентство зі стягнення заборгованості або судового пристава, ніж про юриста зі стягнення боргу. Це тому, що всі три сторони здатні стягувати непогашені борги. Однак є кілька важливих кроків у процесі стягнення, які, як правило, може здійснити юрист зі стягнення боргу:

Імідж юриста зі стягнення боргів

Рубі ван Керсберген

Рубі ван Керсберген

АДВОКАТ

ruby.van.kersbergen@lawandmore.nl

Юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam

Корпоративний юрист

«Я отримав професійну консультацію в обумовлений термін»

Покроковий план процесу стягнення боргів

1. Дружна фаза. Якщо ваша вимога підлягає стягненню, то адвокатську діяльність з питань стягнення боргів спочатку можуть розпочати мирову процедуру Law & More. На цьому етапі ми намагаємося переконати боржника сплатити за допомогою листів та/або телефонних дзвінків, можливо, збільшивши за рахунок законних відсотків та витрат на позасудове стягнення.

2. Переговори. Чи підтримуєте ви хороші стосунки зі своїм контрагентом, і чи хотіли б ви зберегти ці хороші стосунки? На цьому етапі ми намагаємося досягти згоди між сторонами шляхом переговорів і, наприклад, домовитися про оплату.

3. Судова фаза. Проходження мирової процедури не є обов’язковим. Якщо ваш боржник не співпрацює, наші юристи щодо стягнення боргів можуть скласти повістку та надіслати її вашому боржнику. З викликом боржника викликають для явки до суду на певну дату. На юридичному етапі ми вимагаємо виплати непогашених сум та витрат на стягнення до суду.

4. Вирок. Після того, як ваш боржник отримає повістку, йому буде надана можливість відповісти на повістку у письмовій формі. Якщо боржник не відповідає, а він не з’являється у судове засідання, суддя видає заочне рішення, у якому він задовольняє вашу вимогу. Це означає, що ваш боржник повинен сплатити рахунок -фактуру, законні відсотки, витрати на стягнення та процесуальні витрати. Після винесення вироку суддею судовий пристав вручить це рішення боржнику.

5. Вирок. До початку судового провадження можливий арешт майна боржника. Це називається прихильністю до оранжереї. Запорізний арешт має на меті гарантувати, що боржник не може розпорядитися будь -якими активами до прийняття рішення суддею, щоб ви могли фактично стягнути з боржника свої витрати. Якщо суддя задовольняє ваш позов, укладений у судовому засіданні документ буде перетворений у виконавчий. Це означає, що арештовані активи можуть бути продані публічно судовим приставом, якщо боржник все ще не платить. Ваша вимога буде виплачена за рахунок коштів від цих активів.

Що говорять про нас клієнти

Наші юристи зі стягнення боргів готові допомогти вам:

Office Law & More

Підхід юриста щодо стягнення боргів

Для кожної процедури збору необхідно виконати описані вище кроки. Але чого можна очікувати Law & MoreРосійські юристи зі стягнення боргів, проходячи ці кроки?

 • Аналіз та консультації щодо вашої правової позиції
 • Прямий та особистий контакт, як по телефону, так і по електронній пошті
 • Якість і участь
 • Дійте та реагуйте швидко та ефективно
 • Сидячи зверху на корпусі
 • Завжди думайте наперед і готуйте наступні дії

Діяльність юриста з стягнення боргів

 • Контролюйте умови оплати та переглядайте рахунки-фактури
 • Ведення переговорів з боржниками
 • Складання та відправка повідомлення про невиконання зобов'язань
 • Запобігання рецепту та використання переривання
 • Складання повістки
 • Ведення судового процесу
 • Вилучення та проведення розстрілу
 • Розгляд справ про стягнення міжнародних боргів

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Закон про стягнення боргів у Нідерландах стосується (позасудового) стягнення грошових вимог. Коли ви передаєте непогашені рахунки -фактури юристам у справах про стягнення боргів, ви надаєте своєрідні повноваження юристам у справах про стягнення боргів відповідно до закону про стягнення боргів для стягнення непогашених вимог. Це є перевагою, наприклад, для приватних осіб або компаній, які самі мають занадто мало часу або які хочуть зосередитися в основному на своїй основній діяльності. Крім того, до (збору) непогашених рахунків -фактур додаються всі види правил, наприклад, щодо вимог та рецептів, а також беруть участь кілька сторін. Це робить закон про стягнення боргів цікавим, але складним. Ось чому доцільно залучити адвоката щодо стягнення боргів, якщо у вас є непогашені вимоги. Law & MoreРосійські адвокати є експертами в галузі права стягнення боргів і з радістю вам допоможуть.
Перший крок, який необхідно зробити, - повідомити боржника про те, що він не виконав своє зобов’язання щодо сплати. Ви повинні надати йому можливість оплатити протягом розумного періоду часу без додаткових витрат. Ви надсилаєте боржнику письмове нагадування, це називається повідомленням про невиконання зобов’язань. Період у чотирнадцять днів зазвичай вважається розумним терміном, протягом якого боржника вимагають все ще сплатити вимогу. Природно, Law & MoreАдвокати з питань стягнення боргів можуть підготувати для вас повідомлення про невиконання зобов’язань. Якщо повідомлення про невиконання зобов’язань не було надіслано, суд відхиляє будь -які вимоги про відшкодування збитків. Однак є ситуації, коли надсилання повідомлення про невиконання зобов’язань не є необхідним, наприклад, виконання угоди назавжди неможливо. Тим не менш, радимо завжди надсилати повідомлення про невиконання зобов’язань. Якщо запит на оплату не виконано, ми можемо розпочати процес збору.
 • Реквізити кредитора та боржника
 • Документи, пов’язані з заборгованістю (номер і дата рахунку-фактури)
 • Причина, чому борг ще не сплачено
 • Угода або інші домовленості, до яких відноситься борг
 • Чіткий опис та обґрунтування сум заборгованості
 • Будь-яке листування між кредитором і боржником щодо боргу
Law & More також пропонує підтримку для запобігання ризикам, пов'язаним із платежами та несвоєчасними платежами. Наприклад, ми радимо клієнтам включити умови оплати до загальних умов, які можуть запобігти виникненню неясностей у разі прострочення платежу. Чи хотіли б ви отримати більше інформації про це? Будь ласка, зверніться до юристів з питань стягнення Law & More.
Ваш боржник знаходиться за кордоном? У цьому випадку можуть відігравати роль різні фактори, такі як інша мова, культура та звички оплати, а це означає, що ризики в контексті процедури стягнення більші, ніж у боржників з їхньої країни. Однак для стягнення боргів адвокати Росії Law & More, ці фактори не становлять перешкоди. Ми не дозволяємо кордонам зупиняти нас і тому раді провести вас через процес стягнення, в якому боржник зарекомендував себе за кордоном, в Європі чи за її межами. Хочете дізнатися, що ми можемо зробити для вас, коли ви маєте справу з іноземним боржником? Будь ласка зв'яжіться Law & More. Наші адвокати з радістю вам допоможуть.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:
Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More