ПОТРІБЕН ЮРИСТ З ТРУДОВОГО ПІСНЯ?
ЗАПИТАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

НАШІ ПРАВИЛИ - СПЕЦІАЛІСТИ У МІСЬКОМУ ЗАКОНУ

Перевірено Очистити.

Перевірено Персональний і легкодоступний.

Перевірено Ваші інтереси насамперед.

Легко доступний

Легко доступний

Law & More доступний з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 22:00 та у вихідні дні з 09:00 до 17:00

Гарне і швидке спілкування

Гарне і швидке спілкування

Наші юристи вислухають вашу справу та розроблять відповідний план дій
Особистий підхід

Особистий підхід

Наш метод роботи гарантує, що 100% наших клієнтів рекомендують нас і що ми оцінюємо в середньому 9.4

Закон про зайнятість

Закон про зайнятість - це розширена сфера права. Права та обов'язки регулюються трудовими договорами, положеннями про працю, колективними договорами, законодавством та судовою практикою. Юристи з працевлаштування Law & More кваліфіковані та знайомі з чинним законодавством та юриспруденцією.

швидке меню

Питання законодавства про зайнятість часто мають далекосяжні наслідки для роботодавців та службовців. Ось чому важливо, щоб вам надавали допомогу спеціалізований та досвідчений адвокат з трудового права. Зрештою, хороша юридична консультація з питань зайнятості заздалегідь може бути вирішальною для майбутнього. На жаль, конфлікти не завжди можна запобігти, наприклад, у разі звільнення, реорганізації чи відсутності через хворобу. Така ситуація дуже неприємна та емоційна і може зашкодити трудовим відносинам між роботодавцем та працівником. Якщо вас турбує трудовий конфлікт, Law & More буде радий допомогти вам зробити правильні кроки.

Айлін Селамет

Айлін Селамет

АДВОКАТ

aylin.selamet@lawandmore.nl

Юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam

Корпоративний юрист

"Law & More залучені юристи
і вміє співчувати
проблема клієнта ”

Юридична порада

Law & More пропонує допомогу бізнесу, статутним керівникам, роботодавцям та службовцям у сфері трудового права. Наша команда надає юридичну консультацію та при необхідності розглядатиме судові справи.

Приклади тем, з якими ми хочемо допомогти вам:

 • складання та оцінка приватних і колективних трудових договорів;
 • розірвання трудових договорів роботодавців і працівників;
 • допомога у вирішенні трудових спорів
 • оформлення кадрової справи
 • процедури звільнення
 • питання щодо виплати заробітної плати
 • упущення
 • питання щодо колективних договорів
 • відпустку і відпустку
 • хвороба та реінтеграція
 • співвизначення
 • відповідальність роботодавців і працівників.

Що говорять про нас клієнти

Наші юристи з трудових питань готові допомогти вам:

Office Law & More

Роботодавці

Як роботодавець, ви щодня стикаєтеся з питаннями законодавства про зайнятість. Вам доведеться складати трудові договори, стикатися з нефункціональними або хворими працівниками та трудовими конфліктами, або, можливо, вашій компанії доведеться реорганізовуватись через зміну кон'юнктури ринку. Ви точно знаєте, які ваші права та обов'язки? Що б ви не стикалися, ми будемо раді допомогти вам. Зрештою, хороша стратегія трудового законодавства має вирішальне значення для здорової компанії.

Співробітники

Як працівник, вам доведеться дотримуватися законодавства про працю, як запитуваного, так і без запиту. Подумайте про прийняття та підписання трудового договору, застереження про конкуренцію та свої права та обов'язки у випадку хвороби та звільнення. Ми будемо раді допомогти вам у вирішенні будь-яких питань, пов'язаних із зайнятістю, які потребують допомоги.

Закон про зайнятістьКорисна, адекватна та прозора

Крім консультацій з експертами, ви також хотіли б отримати швидку юридичну консультацію. Ми це усвідомлюємо і звикли працювати швидко і точно. Ми гарантуємо, що до нас легко дістатися і можемо швидко надати вам практичні та експертні поради. Ви можете розраховувати на нас за точними порадами, які є стислими та зрозумілими.

Те, як ми працюємо, є прозорим та орієнтованим на рішення. Ми вступаємо в розмову з вами, щоб обговорити вашу справу, ваші побажання, юридичні можливості та фінансову картину. Потім ми визначимося з остаточним рішенням остаточної стратегії. Кожен крок обговорюється з вами, щоб ви ніколи не стикалися з жодними сюрпризами.

Ніталійний менталітет

Нам подобається креативне мислення і виходимо за рамки правових аспектів ситуації. Вся справа в тому, щоб дістати до основи проблеми та вирішити її у визначеному питанні. Через нашу нісенітницю та багаторічний досвід наш клієнт може розраховувати на особисту та ефективну юридичну підтримку.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:
Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More