ПОТРІБНИЙ ЮРИСТ з придбання бізнесу?
ЗАПИТАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

НАШІ ПРАВИЛИ - СПЕЦІАЛІСТИ У МІСЬКОМУ ЗАКОНУ

Перевірено Очистити.

Перевірено Персональний і легкодоступний.

Перевірено Ваші інтереси насамперед.

Легко доступний

Легко доступний

Law & More доступний з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 22:00 та у вихідні дні з 09:00 до 17:00

Гарне і швидке спілкування

Гарне і швидке спілкування

Наші юристи вислухають вашу справу та розроблять відповідний план дій
Особистий підхід

Особистий підхід

Наш метод роботи гарантує, що 100% наших клієнтів рекомендують нас і що ми оцінюємо в середньому 9.4

Придбання бізнесу

Якщо у вас є своя компанія, завжди може настати час, коли ви хочете припинити свою діяльність. З іншого боку, також можливо, що ви хочете придбати існуючу компанію. В обох випадках придбання бізнесу пропонує рішення.

Придбання бізнесу - це складний процес, який може зайняти від шести місяців до року. Тому важливо призначити радника з придбання, який може консультувати вас та підтримувати, але також може приймати завдання від вас. Фахівці в Law & More співпрацюватимемо з вами, щоб визначити оптимальну тактику купівлі чи продажу компанії та запропонуємо вам юридичну підтримку.

Дорожня карта для придбання бізнесу

Хоча кожне придбання бізнесу відрізняється, залежно від обставин справи, існує глобальна дорожня карта, яка дотримується, коли ви хочете придбати чи продати компанію. Law & MoreАдвокати допоможуть вам у кожному кроці цього покрокового керівництва.

Образ Тома Мевіса

Том Мевіс

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР / АДВОКАТ

tom.meevis@lawandmore.nl

Наші корпоративні юристи готові до вас

Law and More

Індивідуальна юридична підтримка

Кожен бізнес унікальний. Тому ви отримаєте юридичну консультацію, яка безпосередньо стосується вашого бізнесу.

Law and More

Ми можемо судитися за вас

Якщо до цього дійде, ми також можемо подати за вас позов. Зв'яжіться з нами за умовами.

Law and More

Ми ваш спаринг-партнер

Ми сідаємо з вами, щоб розробити стратегію.

Law and More

Оцінка угод

Наші корпоративні юристи можуть оцінити угоди та надати консультації щодо них.

"Law & More Юристи
беруть участь і можуть співчувати
з проблемою клієнта»

Крок 1: Підготовка до придбання

Перш ніж придбання бізнесу може відбутися, важливо правильно підготуватися. На етапі підготовки формулюються ваші особисті вимоги та побажання. Це стосується як партії, яка хоче продати компанію, так і тієї сторони, яка хоче придбати компанію. Перш за все, важливо визначити, якою комерційною діяльністю займається компанія, на якому ринку компанія працює і скільки ви хочете отримати або заплатити за компанію. Тільки тоді, коли це зрозуміло, придбання можна кристалізувати. Після того, як це буде визначено, слід дослідити правову структуру компанії та роль директора (ів) та акціонера (ів). Слід також визначити, чи бажано придбання відбутися відразу або поступово. На етапі підготовки дуже важливо не дозволити собі керувати емоціями, а прийняти добре продумане рішення. Юристи в Law & More допоможе вам у цьому.

Що говорять про нас клієнти

Наші юристи з питань придбання бізнесу готові допомогти вам:

Office Law & More

Крок 2: пошук покупця чи компанії

Після того, як ваші побажання будуть чітко викладені, наступним кроком є ​​пошук відповідного покупця. Для цього можна скласти анонімний профіль компанії, на основі якого можна вибрати відповідних покупців. Коли серйозний кандидат знайдений, перш за все важливо підписати угоду про нерозголошення. Згодом відповідна інформація про компанію може бути надана потенційному покупцеві. Коли ви хочете перейняти компанію, важливо, щоб ви отримали всю релевантну інформацію про компанію.

Крок 3: дослідницька дискусія

Коли потенційний покупець або потенційна компанія, яка займається захопленням, знайдені і сторони обмінюються інформацією між собою, саме час розпочати розвідувальну дискусію. Зазвичай, присутні не тільки потенційний покупець і продавець, а й будь-які радники, фінансисти та нотаріус.

Придбання бізнесуКрок 4: переговори

Переговори про придбання розпочинаються, коли покупець чи продавець напевно зацікавлені. Рекомендується проводити переговори фахівцем з питань придбання. Law & MoreАдвокати можуть домовитись від вашого імені про умови поглинання та ціну. Після досягнення згоди між двома сторонами складається лист про наміри. У цьому листі про наміри викладені умови придбання та механізми фінансування.

Крок 5: Завершення придбання бізнесу

Перед тим як скласти остаточну угоду про купівлю, слід провести ретельну перевірку. У цій належній ретельності перевіряється правильність та повнота всіх даних компанії. Належна ретельність має велике значення. Якщо належна ретельність не призведе до порушення, кінцевий договір про закупівлю може бути складений. Після того, як передача права власності була зареєстрована нотаріусом, акції були передані та викуплена ціна сплачена, придбання компанії завершено.

Крок 6: вступ

Залучення постачальника часто не закінчується відразу, коли бізнес переноситься. Часто погоджуються, що продавець представляє свого наступника і готує його до роботи. Тривалість цього періоду імплементації повинна бути обговорена заздалегідь під час переговорів.

Придбання бізнесуДорожня карта для придбання бізнесу

Існує кілька способів фінансування придбання бізнесу, кожен з яких має свої переваги та недоліки. Ці можливості фінансування також можна поєднувати. Ви можете розглянути наступні варіанти фінансування придбання бізнесу.

Власні кошти покупця

Важливо дослідити, скільки власних грошей ви можете або хочете внести, перш ніж компанія придбається. На практиці часто буває дуже важко завершити придбання бізнесу без будь-якого внеску власних активів. Однак розмір власного внеску залежить від вашої ситуації.

Позика у продавця

На практиці придбання бізнесу також часто фінансується продавцем, надаючи часткове фінансування у вигляді позики правонаступнику. Це також відоме як позика продавця. Частина, що фінансується продавцем, часто не перевищує тієї частини, яку вносить сам покупець. Крім того, також регулярно погоджується, що оплата буде здійснюватися в розстрочку. Договір позики складається, коли узгоджується позика продавця.

Купівля акцій

Також покупець може поетапно приймати частки в компанії від продавця. Для цього може бути обрана схема заробітку. У випадку домовленості про заробіток, оплата залежить від досягнення покупцем певного результату. Однак така домовленість про поглинання бізнесу включає великі ризики у разі виникнення суперечок, оскільки покупець може впливати на результати компанії. З іншого боку, перевагою продавця може бути те, що більше платять, коли отримують великий прибуток. У будь-якому випадку доцільно проводити незалежний моніторинг продажів, покупок та повернення коштів за схемою заробітку.

(Не) формальні інвестори

Фінансування може мати форму позик від неофіційних чи формальних інвесторів. Неформальні інвестори - це друзі, родина та знайомі. Такі позики поширені при придбанні сімейного бізнесу. Однак дуже важливо правильно фіксувати фінансування неформальних інвесторів, щоб між членами сім'ї чи друзями не виникало непорозумінь чи суперечок.

Крім того, можливе фінансування офіційних інвесторів. Це сторони, які забезпечують власний капітал за допомогою позики. Недоліком для покупця є те, що офіційні інвестори часто також стають акціонерами компанії, що дає їм певний контроль. З іншого боку, формальні інвестори часто можуть сприяти великій мережі та знанню ринку.

Колективного фінансування

Метод фінансування, що набуває все більшої популярності - це краудфандинг. Коротше кажучи, краудфандинг означає, що за допомогою онлайн-кампанії велику кількість людей просять вкласти гроші у ваше придбання. Однак недоліком краудфандингу є конфіденційність; щоб реалізувати краудфандинг, потрібно заздалегідь повідомити, що компанія продається.

Law & More допоможе вам вивчити можливості фінансування придбання бізнесу. Наші юристи можуть проконсультувати вас щодо можливостей, які відповідають вашій ситуації та допоможуть вам влаштувати фінансування.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Eindhoven та Amsterdam?
Потім зв’яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть електронний лист на адресу:
Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More