Ви шукаєте юридичну фірма в Нідерландах?

НАШІ ПРАВИЛИ - СПЕЦІАЛІСТИ У МІСЬКОМУ ЗАКОНУ

 Ми звикли працювати для місцевих та міжнародних клієнтів.

 Високий рівень обслуговування для кожного клієнта, фізичних осіб, а також компаній або інститутів.

 Ми доступні. Також сьогодні.

Юридична фірма в Ейндговені та Амстердамі - Law & More

Легко доступний


Law & More доступний з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 22:00 та у вихідні дні з 09:00 до 17:00

Гарне і швидке спілкування


Наші юристи слухають вашу справу і придумують відповідний план дій

Особистий підхід


Наш метод роботи гарантує, що 100% наших клієнтів рекомендують нас і що ми оцінюємо в середньому 9.4

Хто адвокати Law & More?

Ми - динамічна голландська юридична фірма з міжнародним характером, що спеціалізується на різних галузях голландського права. Ми розмовляємо нідерландською, англійською, французькою, німецькою, польською, турецькою, російською та українською мовами. Наша компанія пропонує послуги у багатьох сферах права для компаній, урядів, установ та приватних осіб. Наші клієнти приїжджають з Нідерландів та з -за кордону. Ми відомі своїм цілеспрямованим, доступним, керованим, безглуздим підходом.

Ви можете зв'язатися з Law & More практично з усіх питань, для яких вам потрібен юрист або юрисконсульт.

• Ваші інтереси завжди важливі для нас;
• Ми безпосередньо доступні;
• Зустрічі можна здійснити по телефону (  or  ), електронною поштою (info@lawandmore.nl) або через наш інтернет-інструмент lawyerappointment.nl;
• ми стягуємо розумні тарифи та працюємо прозоро;
• У нас є офіси в Ейндховені та Амстердамі.

Ваше конкретне питання чи ситуація не є на нашому веб-сайті? Не соромтеся звертатися до нас. Напевно, ми можемо і вам допомогти.

Наша команда

Том Мевіс


Керуючий партнер / адвокат
Максим Ходак


Партнер / адвокат

Севінц Хобен-Азізова


Юрисконсульт
Дунія ель Аттарі


Я дуже задоволений послугою Law & More. Було надзвичайно хороше та швидке спілкування, в результаті чого те, що мені потрібно було допомогти, було швидко вирішено. На роботу переходить швидко, безпосередньо і обережно. Дійсно рекомендується!

Зое, Ейндговен

Мені допомогли в процесі розлучення. Я отримав висококваліфіковану допомогу професійної команди. Важливим моментом у співпраці є особистий підхід до клієнта з урахуванням конкретної ситуації та інтересів клієнта.
Дженніфер, Ейндговен

За два роки я двічі звертався до Тома, оскільки в обох випадках мені терміново потрібна була юридична консультація з величезного питання з клієнтом. Він завжди давав мені найкращі кроки, допомагаючи мені в кожну мить, дуже чітко розуміючи різні відтінки та суть проблеми, він був дуже реактивний обидва рази, і ми могли знайти позасудову угоду з клієнтом, і зверху з них підтримувати дружні стосунки та продовжувати ділові стосунки з клієнтом. Дякую !
Кароліна, Барселона

Я зайшов до кабінету у свинцевому взутті, маючи в руках лист від муніципалітету, що мій дитячий садок буде закритий. Але лист-заперечення був написаний настільки професійно, що мій центр денного перебування може залишатися відкритим після слухання! Найкраща робота виконана!

Синдра Осепа, Ейндговен

Том - дуже обізнаний адвокат, який чудово пояснив мені взаємозв'язок між низкою різних юридичних частин.
Коен, де Кок

Отримав професійну консультацію протягом узгодженого часу. Дуже задоволений і дуже рекомендую компанію і особисто М.Ходаку.
Влад Добровінський, Амстердам

Метод роботи наших юристів

1. Ознайомлення
Цікаво про вашу позицію в юридичній справі і що Law & More може зробити для вас? Будь ласка зв'яжіться Law & More. Ви можете ознайомитись та надіслати своє запитання нашим юристам по телефону або електронною поштою. За бажанням вони призначать вам зустріч у Law & More офіс
2. Обговорення справи
Під час зустрічі в адвокатському бюро ми познайомимось з вами далі та обговоримо передумови та можливі рішення у вашій юридичній справі. Юристи Law & More також вкаже, що вони можуть зробити для вас конкретно і якими можуть бути ваші наступні кроки.
3. Покроковий план
Коли ви доручаєте Law & More щоб представляти ваші інтереси, наші юристи складуть договір про надання послуг. Цей контракт описує домовленості, які вони раніше обговорювали з вами. Зазвичай Вашу справу веде адвокат, з яким Ви контактували.
4. Обробка справи
Спосіб розгляду вашої справи залежить від вашого юридичного питання, яке може стосуватися, наприклад, складання консультації, оцінки договору або ведення судового провадження. В Law & More ми розуміємо, що кожен клієнт та його ситуація відрізняються. Тому ми використовуємо особистий підхід. Наші юристи завжди прагнуть швидко вирішити будь-які юридичні проблеми.

статті

ПИТАННЯ, ЩО ЧАСТО ЗАДАЮТЬСЯ

Скільки коштує найняття адвоката?
Витрати адвоката залежать від виду доручення та його тривалості.

Витрати на наші юридичні послуги, як правило, базуються на погодинній ставці та періодично стягуються. Однак іноді можна укласти фіксовану ціну. Law & More готовий надати кошторис або звіт про витрати, пов’язані із призначенням, заздалегідь. Згодом ви завжди отримаєте чітке уточнення кількості витрачених годин та виконаної роботи.

Law & More застосовуються такі погодинні тарифи:

Адвокат € 195 - € 225

Партнер 250 € - 275 €

Усі тарифи не включають ПДВ у розмірі 21%. Ставки можуть переглядатися щороку.

Law & More не пов'язаний з Голландським комітетом правової допомоги та не пропонує послуги на основі "доповнення". Якщо ви хочете отримати право на субсидовану правову допомогу, вам рекомендується звернутися до іншої юридичної фірми.
Що робить юрист?
Незалежно від юридичного питання, адвокати Law & More може керувати та допомагати вам від початку до кінця будь-якої юридичної справи на основі продуманої, передової стратегії. Незалежно від того, чи складаєте та переглядаєте юридичні документи чи надаєте юридичну консультацію у вашій справі, Law & More є для вас! Наша юридична фірма також пропонує юридичні послуги з вирішення спорів та судових спорів як для бізнесу, так і для приватних осіб, а також проводить збалансовану оцінку можливостей та ризиків до початку всіх судових процесів. Крім того, Law & More не тільки пропонує вам юридичні послуги в якості радника та судового спору, але також доступний вам як спаринг-партнеру.

Щодо кожного юридичного питання, адвокати в Law & More застосовувати чітку стратегію, що складається з чотирьох кроків: пізнання один одного, спільне обговорення справи, реалізація покрокового плану та розгляд справи.
Коли потрібен адвокат?
Ви підприємець або приватна особа, яка стикається з юридичною проблемою і хотіла б, щоб її вирішили? Тоді розумно зателефонувати до адвоката. Зрештою, незалежно від того, чи є ви підприємцем чи фізичною особою, будь-яка юридична проблема може мати значний фінансовий, матеріальний або нематеріальний вплив на ваш бізнес чи ваше життя. В Law & More, ми розуміємо, що кожна юридична проблема - це занадто багато. Тому, на відміну від більшості юридичних фірм, Law & More пропонує вам щось додаткове. Оскільки більшість юридичних фірм знають лише обмежену частину нашого законодавства і регулярно виконують роботу, Law & More пропонує Вам, крім великих та конкретних юридичних знань, швидке обслуговування та особистий підхід. Наприклад, наші юристи є експертами в галузі сімейного права, трудового права, корпоративного права, права інтелектуальної власності, права нерухомості та дотримання вимог. А коли справа стосується бізнесу, Law & More діє для підприємців у різних галузях промисловості, транспорту, сільського господарства, охорони здоров'я та роздрібної торгівлі.

Ви хочете знати, що Law & More як може зробити для вас юридична фірма в Ейндговені? Потім зв’яжіться Law & More, наші юристи будуть раді допомогти вам. Ви можете домовитись про зустріч

• за телефоном: +31403690680 або +31203697121
• електронною поштою: info@lawandmore.nl
• через сторінку Law & More: https://lawandmore.eu/appointing/
Як я знаю, який адвокат мені потрібен?
Який юрист вам потрібен, зазвичай залежить від характеру вашого юридичного питання. Наприклад, у вас є питання щодо вашої компанії? Тоді вам потрібен юрист, який спеціалізується на праві компаній. Чи має ваше юридичне питання міжнародний характер? Тоді вам краще з юристом, який спеціалізується на міжнародному праві. Слід також зазначити, що більшість правових питань стосуються більш ніж однієї галузі права, тому важливо залучити юриста, який має знання у кожній із задіяних галузей права.

Law & More є юридичною фірмою, що працює в галузі корпоративного права, права інтелектуальної власності та технологій, а також трудового права, сімейного права, імміграційного права та права нерухомості. На додаток до наших широких знань нідерландського (процесуального) права, Law & More також є міжнародною за обсягом та характером своїх послуг. Для того, щоб надати нашим клієнтам найкращий сервіс, у нас є спеціальна команда багатомовних юристів та юристів, які розмовляють англійською, німецькою, французькою, іспанською, турецькою, російською та українською мовами.

Шукаєте іншу галузь права? Тоді загляньте на нашу сторінку експертизи, де перелічені всі наші галузі права. Наші юристи є експертами у всіх згаданих областях і з радістю допоможуть вам у будь-якій галузі.
Як я знаю, який адвокат мені потрібен?
Який юрист вам потрібен, зазвичай залежить від характеру вашого юридичного питання. Наприклад, у вас є питання щодо вашої компанії? Тоді вам потрібен юрист, який спеціалізується на праві компаній. Чи має ваше юридичне питання міжнародний характер? Тоді вам краще з юристом, який спеціалізується на міжнародному праві. Слід також зазначити, що більшість правових питань стосуються більш ніж однієї галузі права, тому важливо залучити юриста, який має знання у кожній із задіяних галузей права.

Law & More є юридичною фірмою, що працює в галузі корпоративного права, права інтелектуальної власності та технологій, а також трудового права, сімейного права, імміграційного права та права нерухомості. На додаток до наших широких знань нідерландського (процесуального) права, Law & More також є міжнародною за обсягом та характером своїх послуг. Для того, щоб надати нашим клієнтам найкращий сервіс, у нас є спеціальна команда багатомовних юристів та юристів, які розмовляють англійською, німецькою, французькою, іспанською, турецькою, російською та українською мовами.

Шукаєте іншу галузь права? Тоді загляньте на нашу сторінку експертизи, де перелічені всі наші галузі права. Наші юристи є експертами у всіх згаданих областях і з радістю допоможуть вам у будь-якій галузі.