Аліменти та перерахунок

Фінансові угоди є частиною розлучення. Одна з угод зазвичай стосується аліментів на партнера або дитини: внесок у вартість життя дитини або колишнього партнера. Коли колишні партнери спільно або один з них подає на розлучення, включається нарахування аліментів. Закон не містить жодних правил щодо нарахування аліментних виплат. Ось чому так звані «стандарти Треми», розроблені суддями, є відправною точкою для цього. Потреба та потужність лежать в основі цього розрахунку. Необхідність стосується благополуччя, до якого колишній партнер та діти звикли до розлучення. Зазвичай після розлучення колишньому партнеру неможливо забезпечити добробут на тому ж рівні, оскільки фінансовий простір або можливості для цього занадто обмежені. Аліменти на дитину зазвичай мають перевагу над аліментами партнера. Якщо після цього визначення залишається певна фінансова спроможність, вона може бути використана для сплати будь-яких аліментів партнеру.

Аліменти та перерахунок

Аліменти на партнер або дитину розраховуються виходячи з поточної ситуації колишніх партнерів. Однак після розлучення ця ситуація і разом з нею платоспроможність можуть з часом змінюватися. Для цього можуть бути різні причини. У цьому контексті ви можете думати, наприклад, одруження з новим партнером або менший дохід через звільнення. Крім того, початкові аліменти, можливо, були визначені на основі невірних або неповних даних. У такому випадку може знадобитися перерахунок аліментів. Хоча це часто не є наміром, перерахунок будь-яких видів аліментів може спричинити старі проблеми або створити нові фінансові проблеми для колишнього партнера, так що напруга між колишніми партнерами може знову нароститися. Тому доцільно подати змінену ситуацію та здійснити перерахунок аліментів посередником. Law & MoreПосередники з радістю допоможуть вам у цьому. Law & MoreМедіатори проводять вас через консультації, гарантують юридичну та емоційну підтримку, враховують інтереси обох сторін, а потім записують ваші спільні угоди.

Однак іноді посередництво не призводить до бажаного рішення між колишніми партнерами, а отже, до нових угод про перерахунок аліментів. У цьому випадку крок до суду очевидний. Ви хочете зробити цей крок до суду? Тоді вам завжди потрібен юрист. Потім адвокат може просити суд змінити аліментні зобов'язання. У такому випадку у вашого колишнього партнера буде шість тижнів, щоб подати заяву захисту або зустрічний запит. Потім суд може змінити аліменти, тобто збільшити, зменшити або встановити його на нуль. Відповідно до закону, це вимагає "зміни обставин". Такими зміненими обставинами є, наприклад, такі ситуації:

  • звільнення або безробіття
  • переїзд дітей
  • нова чи інша робота
  • одружуватися, співживати або вступати в зареєстроване товариство
  • зміна режиму батьківського доступу

Оскільки закон точно не визначає поняття "зміна обставин", він також може включати обставини, відмінні від зазначених вище. Однак це не стосується ситуацій, коли ви вирішили менше працювати або просто отримати нового партнера, не живучи разом, одружуючись або вступаючи в зареєстроване партнерство.

Чи визнає суддя, що обставин немає зміни? Тоді ваш запит не буде задоволено. Чи є якась зміна обставин? Тоді, звичайно, ваш запит буде задоволений. До речі, ваш запит буде наданий негайно та без коригувань, якщо на нього не буде відповіді вашого колишнього партнера. Зазвичай рішення приймається між чотирма та шістьма тижнями після слухання. У своєму рішенні суддя також вкаже день, з якого належить сплатити будь-яку щойно визначену суму в утриманні партнера чи дитини. Крім того, суд може визначити, що зміна утримання відбуватиметься із зворотною дією. Ви не згодні з рішенням судді? Потім ви можете оскаржити протягом 3 місяців.

У вас є питання щодо аліментів, чи ви хотіли б перерахувати аліменти? Тоді зв’яжіться Law & More. У Law & Moreми розуміємо, що розлучення та наступні події можуть мати глибокі наслідки для вашого життя. Тому ми маємо особистий підхід. Разом з вами та, можливо, з вашим колишнім партнером, ми можемо визначити ваше правове становище під час розмови на основі документації та спробувати скласти карту та записати ваше бачення чи побажання щодо перерахунку аліментів. Ми також можемо юридично допомогти вам у будь-якій процедурі аліментів. Law & MoreАдвокати є фахівцями в галузі особи та сімейного права і раді провести вас через цей процес, можливо разом з вашим партнером.

частка