Ви можете зареєструвати компанію за адресою віртуального офісу

Чи можете ви зареєструвати компанію за віртуальною адресою офісу?

Поширене питання серед підприємців - чи можна зареєструвати компанію за адресою віртуального офісу. У новинах ви часто читаєте про іноземні компанії з поштовою адресою в Нідерландах. Наявність так званих компаній, що працюють в ящиках, має свої переваги. Більшість підприємців знають, що така можливість існує, але як ви керуєте нею та яким вимогам ви повинні відповідати, для багатьох поки незрозуміло. Все починається з реєстрації у Торговій палаті. Зареєструвати свій бізнес можна, навіть якщо ви живете за кордоном. Однак є головний запит: у вашої компанії повинен бути голландський адреса відвідування, або ділова діяльність вашої компанії повинна проходити в Нідерландах.

Юридичні вимоги веб-магазину

Як власник інтернет-магазину ви маєте юридичні зобов'язання перед клієнтом. Обов’язковою є політика повернення, ви повинні бути доступні для запитів клієнтів, ви несете відповідальність за гарантію та зобов’язані запропонувати принаймні один варіант післяплати. У випадку споживчої покупки попит також полягає в тому, що споживачеві не потрібно сплачувати більше 50% суми покупки заздалегідь. Звичайно, дозволяється, якщо споживач робить це добровільно, здійснити повну оплату, але (веб) роздрібний торговець не зобов’язаний зобов’язувати. Ця вимога стосується лише придбання продуктів, за послуги потрібна повна передоплата.

Згадка про адресу є обов'язковою?

Розташування контактної інформації повинно бути чітко та логічно зрозумілим у веб-магазині. Причиною цього є те, що замовник має право знати, з ким він / вона має справу. Ця вимога підтримується законом і тому є обов'язковою для кожного веб-магазину.

Контактна інформація складається з трьох частин:

  • Ідентифікація компанії
  • Контактні дані компанії
  • Географічна адреса компанії.

Ідентифікація компанії означає реєстраційні дані компанії, такі як номер Торгової палати, номер ПДВ та назва компанії. Контактні дані - це дані, які споживачі можуть використовувати для зв’язку з веб-магазином. Географічна адреса називається адресою, з якої компанія веде свою діяльність. Географічна адреса повинна бути доступною для відвідування і не може бути адресою поштової скриньки. У багатьох невеликих веб-магазинах контактна адреса така ж, як і географічна. Може бути важко виконати вимогу про надання контактних даних. Тут нижче ви можете прочитати більше про те, як ви все ще можете задовольнити цю вимогу.

Віртуальна адреса

Якщо ви не хочете або не можете вказати доступну адресу у своєму інтернет-магазині, ви можете використовувати адресу віртуального офісу. Цією адресою також може керувати організація, якій ви платите оренду. Такі організації також мають різні послуги, такі як відстеження та пересилання поштових відправлень. Наявність голландської адреси корисно для довіри відвідувачів вашого Інтернет-магазину.

Для кого?

Можливо, вам знадобиться адреса віртуального офісу з кількох причин. Адреса віртуального офісу в основному для:

  • Люди, які займаються бізнесом вдома; які хочуть тримати ділове та приватне життя окремо.
  • Люди, які ведуть бізнес за кордоном, але також намагаються підтримувати офіс у Нідерландах;
  • Люди з підприємством у Нідерландах, які хотіли б мати віртуальний офіс.

За певних умов віртуальна адреса може бути зареєстрована в Торговій палаті.

Реєстрація в Торговій палаті

Під час подання заявки буде зареєстровано одне або більше відділень вашої компанії. У цьому процесі будуть зареєстровані і поштова адреса, і адреса відвідування. Візитна адреса застосовуватиметься лише в тому випадку, якщо ви зможете довести, що ваше відділення знаходиться там. Це можна перевірити за допомогою договору оренди. Це також стосується, якщо ваша компанія розташована в бізнес-центрі. Якщо у договорі оренди квартир видно, що ви постійно орендуєте офіс (приміщення), ви можете зареєструвати це як свою відвідувальну адресу в Торговому реєстрі. Постійна адреса оренди не означає, що ви завжди повинні бути присутніми, але ви повинні мати можливість постійно бути присутнім у разі потреби. Наприклад, якщо ви орендуєте бюро або офіс на дві години на тиждень, цього недостатньо для того, щоб відповідати вимогам щодо реєстрації вашої компанії.

Щоб зареєструвати свою компанію, вам потрібно мати кілька документів:

  • Реєстраційні форми Торгово-промислової палати;
  • Підписаний договір оренди, - купівлі чи договору оренди з голландської адреси відвідування;
  • Легалізована копія дійсного підтвердження посвідчення особи (ви можете домовитись про це з посольством Нідерландів або нотаріусом);
  • Оригінальний витяг або легалізована копія реєстру населення закордонного муніципалітету, в якому ви проживаєте, або інший документ офіційної організації із зазначенням вашої іноземної адреси.

Положення Торгової палати щодо "Віртуального офісу"

В останні роки було помічено, що віртуальний офіс - це офіс, де розташована компанія, але фактична робота не виконується. Пару років тому Торгова палата змінила правила роботи віртуального офісу. Раніше для так званих компаній-привидів було звичним розміщувати свій бізнес за адресою віртуального офісу. З метою запобігання незаконній діяльності Торгова палата перевіряє, чи є у компаній віртуальний офіс, який також здійснює свою діяльність за цією ж адресою. Торгова палата називає це стійкою діловою практикою. Це не означає, що підприємці, які мають віртуальний офіс, також повинні постійно бути там, але це означає, що вони повинні мати можливість постійно бути присутніми, коли це потрібно.

Якщо у вас є які-небудь запитання щодо цього блогу або якщо у вас виникли труднощі з торговою палатою, звертайтесь до юристів Law & More. Ми відповімо на ваші запитання та надамо юридичну допомогу, коли це необхідно.

Law & More