Зміна прізвищ

В принципі, батьки вільні обирати одне або кілька імен для своїх дітей. Однак, врешті-решт, вас може не влаштовувати обране ім’я. Ви хочете змінити своє ім’я чи прізвище своєї дитини? Тоді потрібно стежити за низкою важливих речей. Зрештою, зміна імені неможливо "просто".

Зміна прізвищ

По-перше, вам потрібна поважна причина, щоб змінити ім’я, наприклад:

  • Прийняття чи натуралізація. Як результат, ви можете бути готові до нового початку, коли ви хочете дистанціюватися від свого минулого або після програми інтеграції від попереднього громадянства через нове ім’я.
  • Зміна статі. В принципі, ця причина говорить сама за себе. Зрештою, цілком можливо, що ваше ім'я в результаті вже не відповідає вашій особі чи статі та потребує змін.
  • Ви також можете хотіти дистанціюватися від своєї віри і тому змінити своє типове релігійне ім'я. І навпаки, можливо, також можливо, що, взявши типове релігійне ім'я, ви хочете зміцнити зв’язок зі своєю релігією.
  • Знущання чи дискримінація. Нарешті, можливо, ваше ім’я чи ім’я вашої дитини через його написання викликають погані асоціації або настільки ж незвично, як це призводить до появи чуми.

У зазначених випадках, звичайно, інше ім’я запропонує рішення. Крім того, ім’я не повинно бути невідповідним і містити лайливі слова або бути таким же, як існуюче прізвище, якщо це також не є звичайним іменем.

Чи є у вас поважна причина, і ви хочете змінити своє ім’я чи прізвище своєї дитини? Тоді вам потрібен юрист. Адвокат відправить лист до суду від вашого імені з проханням ввести інше ім’я. Такий лист також відомий як додаток. З цією метою ви повинні надати своєму юристу необхідні документи, такі як копія паспорта, справжня копія свідоцтва про народження та оригінальний виписка BRP.

Процедура в суді зазвичай проходить у письмовій формі, і вам не доведеться з’являтися в суді. Однак слухання можливе, якщо після ознайомлення із заявою судді потрібна додаткова інформація, щоб прийняти рішення, зацікавлена ​​сторона, наприклад один з батьків, не погоджується з проханням або якщо суд бачить іншу причину для цього.

Суд також зазвичай виносить своє рішення у письмовій формі. Час між заявою та рішенням на практиці становить приблизно 1-2 місяці. Якщо суд задовольнить ваш запит, суд передасть нове ім’я муніципалітету, де ви чи ваша дитина зареєстровані. Після позитивного рішення суду муніципалітет зазвичай має 8 тижнів, щоб змінити прізвище у своїй муніципальній базі даних персональних записів (GBA), перш ніж ви зможете подати заяву на отримання нового посвідчення особи або посвідчення водія з новим іменем.

Суд також може прийняти інше рішення і відхилити ваш запит, якщо суд вважає, що недостатньо причин для зміни вашого імені або прізвища вашої дитини. У такому випадку ви можете звернутися до вищого суду протягом трьох місяців. Якщо ви також не погоджуєтесь з рішенням апеляційного суду, протягом 3 місяців ви можете подати клопотання Верховного суду у касаційному порядку скасувати рішення апеляційного суду. Вам повинен допомогти адвокат як у апеляційному, так і в касаційному порядку.

Ви хочете змінити своє ім'я чи прізвище своєї дитини? Будь ласка зв'яжіться Law & More. У Law & More ми розуміємо, що зміна може мати багато причин, і причина залежить від людини. Ось чому ми використовуємо особистий підхід. Наші юристи можуть не лише надати вам поради, але й допомогти вам у застосуванні змінити прізвище чи допомогти під час судового розгляду.

частка