Зміна прізвищ

Зміна прізвищ

Виберіть одне або кілька імен для дітей

В принципі, батьки можуть вільно вибирати одне або кілька імен для своїх дітей. Однак, зрештою, вас може не влаштувати обране ім’я. Ви хочете змінити своє ім’я чи ім’я вашої дитини? Тоді потрібно стежити за низкою важливих речей. Зрештою, зміна імені не просто «просто» можлива.

Зміна прізвищ

По-перше, вам потрібна поважна причина, щоб змінити ім’я, наприклад:

  • Прийняття чи натуралізація. Як результат, ви можете бути готові до нового початку, коли ви хочете дистанціюватися від свого минулого або після програми інтеграції від попереднього громадянства через нове ім’я.
  • Зміна статі. В принципі, ця причина говорить сама за себе. Зрештою, цілком можливо, що ваше ім'я в результаті вже не відповідає вашій особі чи статі та потребує змін.
  • Ви також можете хотіти дистанціюватися від своєї віри і тому змінити своє типове релігійне ім'я. І навпаки, можливо, також можливо, що, взявши типове релігійне ім'я, ви хочете зміцнити зв’язок зі своєю релігією.
  • Знущання чи дискримінація. Нарешті, можливо, ваше ім’я чи ім’я вашої дитини через його написання викликають погані асоціації або настільки ж незвично, як це призводить до появи чуми.

У зазначених випадках, звичайно, інше ім’я запропонує рішення. Крім того, ім’я не повинно бути невідповідним і містити лайливі слова або бути таким же, як існуюче прізвище, якщо це також не є звичайним іменем.

Чи є у вас поважна причина, і ви хочете змінити своє ім’я чи прізвище своєї дитини? Тоді вам потрібен юрист. Адвокат відправить лист до суду від вашого імені з проханням ввести інше ім’я. Такий лист також відомий як додаток. З цією метою ви повинні надати своєму юристу необхідні документи, такі як копія паспорта, справжня копія свідоцтва про народження та оригінальний виписка BRP.

Процедура в суді зазвичай проходить у письмовій формі, і вам не доведеться з’являтися в суді. Однак слухання можливе, якщо після ознайомлення із заявою судді потрібна додаткова інформація, щоб прийняти рішення, зацікавлена ​​сторона, наприклад один з батьків, не погоджується з проханням або якщо суд бачить іншу причину для цього.

Суд також зазвичай виносить своє рішення у письмовій формі. Час між заявою та рішенням на практиці становить приблизно 1-2 місяці. Якщо суд задовольнить ваш запит, суд передасть нове ім’я муніципалітету, де ви чи ваша дитина зареєстровані. Після позитивного рішення суду муніципалітет зазвичай має 8 тижнів, щоб змінити прізвище у своїй муніципальній базі даних персональних записів (GBA), перш ніж ви зможете подати заяву на отримання нового посвідчення особи або посвідчення водія з новим іменем.

Суд також може прийняти інше рішення і відхилити ваш запит, якщо суд вважає, що недостатньо причин для зміни вашого імені або прізвища вашої дитини. У такому випадку ви можете звернутися до вищого суду протягом трьох місяців. Якщо ви також не погоджуєтесь з рішенням апеляційного суду, протягом 3 місяців ви можете подати клопотання Верховного суду у касаційному порядку скасувати рішення апеляційного суду. Вам повинен допомогти адвокат як у апеляційному, так і в касаційному порядку.

Ви хочете змінити своє ім'я чи прізвище своєї дитини? Будь ласка зв'яжіться Law & More. У Law & More ми розуміємо, що зміна може мати багато причин, і причина залежить від людини. Ось чому ми використовуємо особистий підхід. Наші юристи можуть не лише надати вам поради, але й допомогти вам у застосуванні змінити прізвище чи допомогти під час судового розгляду.

Law & More