Умови в контексті возз’єднання сім’ї

Умови в контексті возз’єднання сім’ї

Коли іммігрант отримує дозвіл на проживання, йому або їй також надається право на возз’єднання сім’ї. Возз'єднання сім'ї означає, що членам сім'ї власника статусу дозволено приїжджати до Нідерландів. Стаття 8 Європейської конвенції з прав людини передбачає право на повагу сімейного життя. Возз'єднання сім'ї часто стосується батьків, братів і сестер іммігрантів або дітей. Однак власник статусу та його сім’я повинні відповідати ряду умов.

Умови в контексті возз’єднання сім’ї

Референт

Власник статусу також називається спонсором у процедурі возз’єднання сім’ї. Спонсор повинен подати заявку на возз'єднання сім'ї до IND протягом трьох місяців після отримання ним дозволу на проживання. Важливо, щоб члени сім'ї вже створили сім'ю до того, як іммігрант поїхав до Нідерландів. У випадку шлюбу чи партнерства іммігрант повинен продемонструвати, що партнерство є тривалим та ексклюзивним і що воно вже існувало до імміграції. Тому власник статусу повинен довести, що створення сім’ї вже відбулося до його поїздки. Основними засобами доказу є офіційні документи, такі як свідоцтва про шлюб або свідоцтва про народження. Якщо власник статусу не має доступу до цих документів, іноді може бути запропоновано проведення ДНК-тесту для підтвердження сімейного зв’язку. Окрім підтвердження сімейних стосунків, важливо, щоб спонсор мав достатньо грошей на підтримку члена сім'ї. Зазвичай це означає, що власник статусу повинен отримувати мінімальну заробітну плату в законі або її відсоток.

Додаткові умови

Додаткові умови застосовуються до конкретних членів сім'ї. Члени сім'ї у віці від 18 до 65 років повинні пройти базовий іспит з питань громадянської інтеграції перед тим, як прибути до Нідерландів. Це також називають вимогою громадянської інтеграції. Крім того, для шлюбів, укладених до того, як власник статусу здійснив поїздку до Нідерландів, обидва партнери повинні досягти мінімального віку 18 років. Для шлюбів, укладених пізніше, або для позашлюбних стосунків обов’язково вимагається, щоб обидва партнери мали не менше 21 року. років.

Якщо спонсор хоче об’єднатися зі своїми дітьми, потрібно наступне. На момент подання заяви про возз’єднання сім’ї діти повинні бути неповнолітніми. Діти у віці від 18 до 25 років також можуть мати право на возз'єднання сім'ї з батьками, якщо дитина завжди насправді належала до сім'ї і все ще належить до сім'ї батьків.

МВВ

Перш ніж IND надає дозвіл сім'ї на приїзд до Нідерландів, члени сім'ї повинні повідомити про це посольство Нідерландів. У посольстві вони можуть подати заявку на MVV. MVV означає "Machtiging voor Voorlopig Verblijf", що означає дозвіл на тимчасове перебування. Під час подання заяви працівник посольства візьме відбитки пальців у члена сім’ї. Також він повинен подати фотографію паспорта та підписати її. Потім заявка буде перенаправлена ​​до IND.

Вартість поїздки до посольства може бути дуже високою, а в деяких країнах - дуже небезпечною. Таким чином, спонсор може також подати заявку на MVV разом з IND для члена своєї сім'ї. Це насправді рекомендує IND. У цьому випадку важливо, щоб спонсор зробив паспортну фотографію члена сім'ї та попередню декларацію, підписану членом сім'ї. За допомогою попередньої декларації член родини заявляє, що не має кримінального минулого.

Рішення IND

IND перевірятиме, чи ваша заявка заповнена. Це той випадок, коли ви правильно заповнили реквізити та додали всі необхідні документи. Якщо заявка не заповнена, ви отримаєте лист про виправлення упущення. Цей лист міститиме вказівки щодо заповнення заявки та дати, до якої заявка повинна бути заповнена.

Після того, як IND отримає всі документи та результати будь-яких розслідувань, він перевірить, чи відповідаєте ви умовам. У всіх випадках IND визначає на основі індивідуальної оцінки інтересів, чи існує сім'я чи сімейне життя, до яких застосовується стаття 8 ЄКПЛ. Потім ви отримаєте рішення за заявою. Це може бути негативне рішення або позитивне рішення. У разі негативного рішення IND відхиляє заявку. Якщо ви не згодні з рішенням IND, ви можете заперечити проти рішення. Це можна зробити, надіславши повідомлення про заперечення до IND, де ви пояснюєте, чому ви не згодні з рішенням. Ви повинні подати це заперечення протягом 4 тижнів після дати рішення IND.

У разі позитивного рішення заява про возз’єднання сім’ї схвалюється. Члену сім'ї дозволено їхати до Нідерландів. Він або вона може отримати MVV у посольстві, зазначеному у формі заяви. Це має бути зроблено протягом 3 місяців після прийняття позитивного рішення, і часто доцільно призначити зустріч. Співробітник посольства наклеює MVV на паспорт. MVV діє 90 днів. Потім член сім'ї повинен поїхати до Нідерландів протягом цих 90 днів і повідомити про це в приймальні в Тер-Апелі.

Ви іммігрант і чи потрібна вам допомога або у вас є запитання щодо цієї процедури? Наші юристи будуть раді допомогти вам. Будь ласка зв'яжіться Law & More.

Law & More