Розлучення та ситуація навколо вірусу корони

Розлучення та ситуація навколо вірусу корони

Коронавірус має далекосяжні наслідки для всіх нас. Ми повинні намагатися якомога більше залишатися вдома та працювати і вдома. Це гарантує, що ви щодня проводите більше часу зі своїм партнером, ніж раніше. Більшість людей не звикли щодня проводити стільки часу разом. У деяких домогосподарствах ця ситуація навіть викликає необхідну напругу. Спеціально для тих партнерів, яким вже доводилося стикатися з проблемами відносин до кризи в короні, нинішні обставини можуть створити неспроможні ситуації. Деякі партнери можуть навіть дійти висновку, що краще розлучитися. Але як щодо цього під час кризи корони? Чи можете ви подати заяву на розлучення, незважаючи на заходи щодо коронавірусу, щоб якомога більше залишатися вдома?

Незважаючи на більш жорсткі заходи RIVM, ви все одно можете розпочати процедури розлучення. Юристи з розлученням Law & More може порадити та допомогти вам у цьому процесі. У ході шлюборозлучних процедур можливе розмежування між розлученням за спільним проханням та одностороннім розлученням. У разі розлучення за спільним проханням ви та ваш (колишній) партнер подаєте одну заяву. Крім того, ви погоджуєтесь на всі домовленості. Односторонній запит на розлучення - це запит одного з двох партнерів до суду про розірвання шлюбу. У разі розлучення за спільним проханням, судове засідання, як правило, не потрібно. У разі одностороннього прохання про розірвання шлюбу звичайною є практика планування усного слухання в суді після письмового раунду. Більше інформації про розлучення можна знайти на нашій сторінці розлучення.

Внаслідок спалаху коронавірусу суди, трибунали та спеціальні колегії працюють на відстані та максимально цифровими методами. Для сімейних справ, пов’язаних із коронавірусом, існує тимчасова угода, згідно з якою районні суди в принципі розглядають лише усно справи, які вважаються дуже невідкладними через телефонний (відео) зв’язок. Наприклад, справа вважається дуже нагальною, якщо суд вважає, що безпека дітей під загрозою. У менш нагальних сімейних справах суди оцінюють, чи підходить характер справ, які розглядаються у письмовій формі. Якщо це так, сторонам буде запропоновано погодитися на це. Якщо сторони мають заперечення проти письмової процедури, суд все ще може запланувати усне слухання через телефонне (відео) з'єднання.

Що це означає для вашої ситуації?

Якщо ви можете обговорити процедуру розлучення один з одним і також можливо домовитись разом, радимо віддати перевагу спільному запиту на розлучення. Тепер, коли це, як правило, не вимагає судового засідання і розлучення може бути врегульовано у письмовій формі, це найбільш підходящий спосіб розлучення під час кризи в короні. Суди намагаються приймати рішення щодо спільних заявок у встановлені законодавством строки, навіть під час кризи в короні.

Якщо ви не зможете домовитись зі своїм (колишнім) партнером, вас змусять розпочати односторонню процедуру розлучення. Це можливо також під час коронного кризу. Процедура розлучення за одностороннім запитом починається з подання клопотання, в якому розлучення та будь-які допоміжні положення (аліменти, поділ майна тощо) вимагаються адвокатом одного з партнерів. Потім це клопотання подається іншим партнером судовим виконавцем. Потім інший партнер може подати письмовий захист протягом 6 тижнів. Після цього зазвичай проводиться усне слухання, і, в принципі, випливає вирок. В результаті заходів корони одностороння заява про розлучення може зайняти більше часу, перш ніж може відбутися усне слухання, якщо справа не може розглядатися в письмовій формі.

У цьому контексті можна розпочати розлучення про розлучення також під час кризи в короні. Це може бути або спільний запит, або одностороння заява про розлучення.

Розлучення в Інтернеті під час кризи корони за адресою Law & More

Також у ці особливі часи адвокати з розлучення Law & More до ваших послуг. Ми можемо порадити та направити вас за допомогою телефонного дзвінка, відеодзвінка чи електронної пошти. Якщо у вас є якісь питання щодо вашого розлучення, будь ласка, не соромтеся звертатися до нашого офісу. Ми раді Вам допомогти!

Law & More