Колишній партнер, який має право на утримання, не хоче працювати - імідж

Колишній партнер, який має право на утримання, не хоче працювати

У Нідерландах утримання - це фінансовий внесок у витрати на проживання колишнього партнера та будь-яких дітей після розлучення. Це сума, яку ви отримуєте або маєте платити щомісяця. Якщо у вас недостатньо доходу для утримання, ви маєте право на аліменти. Якщо у вас є достатній дохід для утримання, але колишній партнер не має, можливо, вам доведеться сплатити аліменти. Враховується рівень життя на момент одруження. Присудження підтримки з боку подружжя базується на потребі правової сторони та фінансових можливостях зобов'язаної сторони. На практиці це часто є предметом обговорення між сторонами. Можливо, ваш колишній партнер вимагає аліментів, поки він чи вона можуть працювати самі. Ви можете вважати це дуже несправедливим, але що ви можете зробити в такому випадку?

Подружнє забезпечення

Особа, яка вимагає аліментів на подружжя, повинна бути в змозі довести, що вона не має або не має достатнього доходу для утримання себе, і що вона або вона також не може отримати цей дохід. Якщо ви маєте право на підтримку подружжя, відправним пунктом є те, що ви повинні зробити все, що від вас залежить, щоб забезпечити себе. Цей обов'язок випливає із закону, а також його називають зобов'язанням щодо зусиль. Це означає, що колишній партнер, який має право на аліменти, повинен шукати роботу протягом періоду, коли він або вона отримує аліменти.

Зобов'язання докласти зусиль є предметом багатьох судових процесів на практиці. Зобов'язана сторона часто дотримується думки, що уповноважена сторона може працювати та отримувати дохід таким чином. Роблячи це, зобов'язана сторона часто дотримується позиції, згідно з якою отримувач повинен мати можливість заробити достатньо грошей, щоб утримуватись. На підтримку своєї точки зору зобов’язана сторона може подати докази, наприклад, освітнього курсу (курсів), який проходить одержувач та наявних робочих місць. Таким чином, зобов’язана сторона намагається чітко пояснити, що не потрібно платити за утримання або, принаймні, якомога менше.

З судової практики випливає, що зобов'язання кредитора аліментів докладати зусиль, щоб знайти роботу, не слід сприймати легковажно. Кредитор на утримання повинен довести та обґрунтувати, що він чи вона доклала достатніх зусиль для створення (більшої) здатності заробляти. Таким чином, кредитор аліментів повинен буде довести, що він або вона є нужденним. Що розуміється під поняттям "демонстрація" та "докладання достатніх" зусиль, оцінюється на практиці для кожного конкретного випадку.

У деяких випадках кредитор на утримання не може бути притягнутий до цього зобов'язання щодо зусиль. Наприклад, про це можна домовитись у договорі про розлучення. Ви також можете подумати про таку ситуацію, яка склалася на практиці: сторони розлучені, і чоловік повинен платити аліменти партнеру та дитині. Через 7 років він просить суд зменшити аліменти, оскільки вважає, що жінка повинна мати можливість утримуватись до цього часу. У судовому засіданні виявилося, що подружжя домовилися під час розлучення, що жінка буде піклуватися про дітей щодня. У обох дітей були складні проблеми, і вони потребували інтенсивної терапії. Жінка працювала приблизно 13 годин на тиждень тимчасовою працівницею. Оскільки вона мала невеликий досвід роботи, частково через турботу про дітей, їй було нелегко знайти постійну роботу. Тому її поточний дохід був нижчим за рівень соціальної допомоги. За цих обставин від жінки не могли вимагати, щоб вона повністю виконувала свій обов'язок докладати зусиль та розширювати свою роботу, щоб їй більше не доводилося покладатися на підтримку з боку подружжя.

Наведений приклад показує, що зобов’язаній стороні важливо стежити за тим, чи виконує одержувач своє зобов’язання докласти зусиль для отримання доходу. Якщо докази свідчать про протилежне або якщо є якісь інші підозри у тому, що зобов’язання щодо отримання доходу не виконується, може бути розумним для зобов’язаної сторони розпочати судовий процес, щоб ще раз перевірити зобов’язання щодо утримання. Наші досвідчені юристи із сімейного права будуть раді повідомити вас про вашу посаду та допомогти вам у таких провадженнях.

У вас є питання щодо аліментів чи ви хочете подати заявку, змінити або припинити аліменти? Тоді зверніться до адвокатів сімейного права за адресою Law & More. Наші юристи спеціалізуються на (пере) обчисленні аліментів. Крім того, ми можемо допомогти вам у можливих процедурах технічного обслуговування. Адвокати в Law & More є експертами в галузі особистого та сімейного права і із задоволенням проведуть вас через цей процес, можливо, разом із вашим партнером.

Law & More