Товари, які легально переглядаються Зображення

Товар легальний перегляд

Коли говорити про власність у юридичному світі, це часто має інше значення, ніж ви зазвичай звикли. До товарів належать речі та майнові права. Але що це насправді означає? Ви можете прочитати більше про це в цьому блозі.

Товари

Об'єкт власності включає товари та майнові права. Товари можна розділити на рухоме та нерухоме. У Кодексі зазначено, що речі — це певні об’єкти, відчутні для людей. Ви можете володіти ними.

Рухоме майно

Рухоме майно включає предмети, які не фіксуються, або речі, які можна взяти з собою. До них відносяться такі меблі в будинку, як стіл або шафа. Деякі елементи виготовляються на замовлення для кімнати в будинку, наприклад, вбудована шафа. Тоді незрозуміло, чи належить ця шафа до рухомих чи нерухомих речей. Часто при переїзді складається список речей, які може забрати попередній власник.

Нерухоме майно

Рухоме майно протилежне нерухомому майну. Вони є майном, пов’язаним із землею. У світі нерухомості нерухоме майно також називають нерухомістю. Таким чином, це відноситься до речей, які не можна забрати.

Іноді не зовсім зрозуміло, чи є річ рухомою чи нерухомою. Тоді й розглядається, чи можна винести річ з дому без пошкоджень. Прикладом може служити вбудована ванна. Це стало частиною будинку, тому його потрібно прийняти під час купівлі будинку. Оскільки з правила є деякі винятки, доцільно скласти список усіх предметів, які потрібно взяти.

Передача нерухомого майна вимагає нотаріального акту. Право власності на будинок переходить між сторонами. Для цього нотаріальний акт має бути спочатку зареєстрований у державних реєстрах, якими опікується нотаріус. Після реєстрації власник отримує право власності проти всіх.

Право власності

Майнове право — це матеріальна блага, що передається. Прикладами прав власності є право на оплату грошової суми або право на передачу речі. Це права, за якими ви можете оцінити гроші, наприклад гроші на своєму банківському рахунку. Якщо у вас є право власності, у юридичній термінології вас називають «правовласником». Це означає, що ви маєте право на товар.

Law & More