1 липня 2017 року в Нідерландах законодавство про працю змінюється ...

1 липня 2017 року в Нідерландах змінюється законодавство про працю. І при цьому умови для здоров'я, безпеки та профілактики.

Умови праці є важливим фактором трудових відносин. Отже, роботодавці та працівники можуть скористатися чіткими угодами. На даний момент існує велика різноманітність договорів між службами охорони здоров’я та безпеки, лікарями компанії та роботодавцями, що може призвести до недостатнього догляду. Для боротьби з цією ситуацією уряд вводить базовий договір.

Stappenplan Arbozorg

Уряд також запустить «Stappenplan Arbozorg». Цей план повинен призвести до гідного виконання схеми охорони здоров’я та безпеки в компанії. Не тільки роботодавець, а й адвокат із зайнятості чи представництво персоналу та зовнішня служба охорони здоров'я та безпеки будуть грати роль у цьому плані.

Вам цікаво, які наслідки матиме нове законодавство для вашої організації? 13 червня 2017 року Міністерство соціальних питань та зайнятості представило цифровий набір інструментів «Зміни до трудового законодавства», де ви можете знайти інформаційні бюлетені, документи та анімацію щодо змін у законодавстві.

Law & More