Спільне життя з вашим партнером у Нідерландах 1X1 зображення

Спільно жити з партнером у Нідерландах

«»Law & More допомагає та направляє вас та вашого партнера на всіх етапах процедури подання заяви на посвідку на проживання ''.

Ви хочете жити в Нідерландах разом зі своїм партнером? У такому випадку вам знадобиться посвідка на проживання. Для того, щоб отримати право на проживання, вам та вашому партнеру доведеться відповідати декільком вимогам. Існує кілька загальних та специфічних вимог, які застосовуються.

Кілька загальних вимог

Перша загальна вимога - вам і вашому партнеру потрібно мати дійсний паспорт. Вам також потрібно буде заповнити декларацію попередника. У цій декларації ви заявляєте, серед іншого, про те, що раніше не вчинили жодних кримінальних злочинів. У деяких випадках вам доведеться брати участь у дослідженнях на туберкульоз після прибуття в Нідерланди. Це залежить від вашої ситуації та національності. Крім того, вам обом доведеться мати 21 або більше років.

Кілька конкретних вимог

Однією з конкретних вимог є те, щоб ваш партнер мав достатній дохід, який є незалежним і довгостроковим. Дохід, як правило, повинен бути щонайменше рівним встановленої законом мінімальної заробітної плати. Іноді застосовується інша вимога доходу, це залежить від вашої ситуації. Ця умова не застосовується, якщо ваш партнер досяг пенсійного віку AOW, якщо ваш партнер постійно і повністю непридатний для роботи або якщо ваш партнер постійно не може задовольнити вимогу щодо участі в роботі.

Ще одна важлива особлива вимога, яку підтримує Нідерландська служба з питань імміграції та натуралізації, - здача іспиту громадянської інтеграції за кордоном. Тільки якщо ви звільнені від складання цього іспиту, вам не потрібно здавати іспит. Ви хочете знати, чи звільнені ви від складання іспиту, які витрати складаються на складання іспиту та як ви можете записатися на іспит? Зверніться до нас для отримання інформації.

Як працює процедура подання заявки?

Перш за все, всі необхідні документи та інформацію потрібно буде зібрати, легалізувати та перекласти (за необхідності). Після того, як всі необхідні документи будуть зібрані, заява на дозвіл на проживання може бути подана.

У більшості ситуацій потрібна спеціальна віза для того, щоб можна було подорожувати до Нідерландів та перебувати більше 90 днів. Ця спеціальна віза називається регулярним тимчасовим дозволом на проживання (mvv). Це наклейка, яку буде представлено у вашому паспорті представництвом Нідерландів. Це залежить від вашого громадянства, якщо вам потрібен mvv.

Якщо вам потрібен mvv, заяву на посвідку на проживання та mvv можна подати за один раз. Якщо вам не потрібен mvv, можна подати заяву лише на посвідку на проживання.

Після подання заявки Голландська служба імміграції та натуралізації перевірить, чи відповідаєте ви та ваш партнер усім вимогам чи ні. Рішення буде прийнято протягом 90 днів.

Контакти

У вас є якісь запитання чи коментарі щодо цієї статті?

Будь ласка, не соромтеся зв’язуватися з паном. Максим Ходак, адвокат Law & More через maxim.hodak@lawandmore.nl або Mr. Том Мівіс, адвокат Law & More через tom.meevis@lawandmore.nl. Ви також можете зателефонувати нам за таким номером телефону: +31 (0) 40-3690680.

Law & More