Повідомлення про типовий приклад

Повідомлення про типовий приклад

Що таке повідомлення про невиконання зобов'язань?

На жаль, досить часто буває так, що сторона не виконує свої зобов'язання або не виконує це вчасно чи належним чином. А повідомлення про дефолт дає цій стороні ще одну можливість (належним чином) виконати протягом розумного періоду. Після закінчення розумного строку, зазначеного в листі, боржник знаходиться в дефолт. Дефолт необхідний, наприклад, щоб мати можливість розірвати договір або вимагати відшкодування збитків. Залежно від обставин, замовчування може не знадобитися. Приклади включають ситуації, коли продуктивність назавжди неможлива, наприклад, фотограф не з’являється на весіллі.

Дефолт без попередження?

У деяких ситуаціях дефолт настає без повідомлення про дефолт, наприклад, якщо для виконання зобов’язань було встановлено фатальний термін.

Зразок офіційного повідомлення

Ви можете використати наведений нижче зразок листа, щоб оголосити вашу договірну сторону про невиконання зобов’язань. Однак кожна ситуація різна; тому вам доведеться самостійно заповнити лист і ви несете повну відповідальність за його зміст. Не забудьте надіслати лист рекомендованим листом і зберегти всі необхідні докази (копії, підтвердження відправлення тощо).

[Місто/село, куди ви пишете листа], [дата]

Тема: Повідомлення про дефолт

Dear Sir / Madam,

Я уклав [доданий] договір з вами [дата] [номер рахунку-фактури можна додати в дужках, якщо необхідно]. [Ви/назва компанії] не виконали умови угоди.

Угода зобов’язує [ви/назва компанії] [пояснити зобов’язання, яких сторона не виконала. Зробіть це всебічно, але не вдавайтеся в деталі]

Цим я оголошую, що ви не виконуєте зобов’язання, і пропоную вам ще один шанс (належним чином) виконати вимоги протягом 14 (чотирнадцяти) робочих днів з дати [залежно від обставин, ви можете змінити період; закон вимагає розумного періоду]. Після закінчення встановленого періоду починається невиконання зобов’язань, і я буду змушений подати позов до суду. Тоді я також вимагатиму відсотки, встановлені законом, і будь-які позасудові витрати та збитки.

З повагою,

[Ваше ім'я та підпис]

[Переконайтеся, що ваша адреса вказана в листі].

Шукаєте більше, ніж приклад офіційного повідомлення?

Ви повинні знати, що наведене вище офіційне повідомлення є простим і не підходить для кожної ситуації. Чи бажаєте ви допомогти скласти повідомлення про невиконання зобов’язань чи вас повністю звільнити від цього завдання? Бажаєте знати, чи і з якого часу ви можете вимагати відсотки та відшкодування збитків? Вам потрібні роз’яснення, чи потрібне надсилання повідомлення про невиконання зобов’язань, чи ви сумніваєтеся, чи потрібне невиконання зобов’язань у вашій ситуації? Тоді не зволікайте і звертайтеся Law & More. Наші юристи є експертами в договірне право і з радістю допоможе вам із усіма вашими запитаннями та проблемами.  

Зразок розстрочного листа

Law & More