План виховання дітей у разі розлучення

План виховання дітей у разі розлучення

Якщо у вас є неповнолітні діти і ви розлучаєтесь, про дітей потрібно укласти угоди. Взаємні угоди будуть викладені у письмовій формі в угоді. Ця угода відома як батьківський план. План виховання - прекрасна основа для хорошого розлучення.

Чи обов'язковий план батьківства?

Закон передбачає, що для батьків, які перебувають у розлученні, батьківський план є обов’язковим. План виховання дітей також повинен бути складений, коли зареєстровані батьки припиняють свою реєстрацію. Батьки, які не перебувають у шлюбі або зареєстровані партнери, але які спільно здійснюють батьківські повноваження, також повинні скласти план батьківства.

Що говорить план батьківства?

Закон передбачає, що батьківський план повинен принаймні містити домовленості про:

  • як ви залучили дітей до складання плану батьків;
  • як ви розділяєте догляд та виховання (регулювання догляду) або як ви маєте справу з дітьми (регулювання доступу);
  • як і як часто ви даєте один одному інформацію про свою дитину;
  • як ви разом приймаєте рішення з важливих тем, таких як вибір школи;
  • витрати на догляд та виховання (аліменти).

Ви також можете включити інші плани до батьківського плану. Наприклад, те, що як батьки вважаєте важливим у вихованні, певні правила (перед сном, домашнє завдання) чи погляди на покарання. Ви також можете включити щось про контакт з обома сім’ями до батьківського плану. Тож ви можете добровільно включити це до плану виховання.

Складання батьківського плану

Звичайно, приємно, якщо ви можете домовитись з другим батьком про якісні домовленості. Якщо з якихось причин це неможливо, ви можете зателефонувати посереднику або сімейному адвокату за адресою Law & More. За допомогою Law & More медіатори, ви можете обговорити зміст батьківського плану під професійним та експертним керівництвом. Якщо медіація не пропонує рішення, до ваших послуг також наші спеціалізовані адвокати з питань сімейного права. Це дозволяє вам вести переговори з іншим партнером, щоб домовитись про дітей.

Що буде з планом виховання дітей?

Суд може оголосити ваше розлучення або розірвати зареєстроване товариство. Юристи сімейного права Law & More надішле вам оригінальний план батьківства до суду. Потім суд додає план батьківства до рішення про розлучення. Як результат, план батьківства є частиною рішення суду. Отже, обидва батьки зобов’язані дотримуватися домовленостей, передбачених у плані батьківства.

Чи не можна скласти план батьківства?

Часто трапляється так, що батьки не досягають повної згоди щодо змісту батьківського плану. У такому випадку вони також не можуть виконати законну вимогу про розлучення. Для таких випадків є виняток. Батьки, які можуть продемонструвати, що доклали достатніх зусиль для досягнення згоди, але не змогли цього зробити, можуть зазначити це в документах до суду. Потім суд може оголосити розлучення та вирішити сам питання, щодо яких батьки не погоджуються.

Ви хочете розлучення і чи потрібна вам допомога у складанні батьківського плану? Тоді Law & More є правильним місцем для вас. Спеціалізовані адвокати сімейного права Law & More може допомогти та направити вас при розлученні та складанні батьківського плану.

Law & More