Вкладення попередження

Укладення судового рішення: тимчасове забезпечення в разі неплатників

Прив’язаність до попередження може розглядатися як консерваційна, тимчасова форма прихильності. Укладення судового рішення може послужити тому, щоб боржник не позбувся своїх товарів до того, як кредитор може вимагати фактичного відшкодування через вилучення під виконавчий лист, для якого суддя повинен надати виконавчий лист. Всупереч тому, що часто вважається, прихильність до упереджень, а саме, не призводить до негайного задоволення позову. Вкладення упереджених судових рішень - це широко використовуваний інструмент, який також може бути використаний як важіль, щоб змусити боржника зрушити з місця і змусити його платити. Порівняно з іншими країнами, кріплення товарів у Нідерландах досить просте. Як товари можуть бути прикріплені за допомогою прихильності, що стосуються упереджень, і які наслідки?

Вкладення попередження

Вкладення попередження

Коли хтось захоче вилучити товари за допомогою домовленості про заборону, доведеться подати заяву судді попереднього надання допомоги. Ця програма повинна відповідати певним вимогам. Заявка повинна, наприклад, містити характер бажаного вкладення, інформацію, на яке право звертається (наприклад, право власності або право на відшкодування шкоди) та суму, на яку кредитор бажає захопити товари боржника. Коли суддя приймає рішення про заяву, він не проводить широкого дослідження. Проведене дослідження коротке. Однак запит про вкладення упереджень буде схвалено лише тоді, коли буде доведено, що існує обґрунтований страх, що боржник або третя сторона, до якої належать товари, позбудуться товару. Частково з цієї причини боржник не повідомляється про запит про прив’язання до заборони; захоплення стане несподіванкою.

На момент затвердження заяви основне провадження, що стосується позову, якому відповідає вкладення заборон, повинно бути розпочате протягом строку, встановленого суддею, що становить не менше 8 днів з моменту затвердження заяви про прихильність . Зазвичай суддя встановить цей термін 14 днів. Вкладення оголошується боржнику через повідомлення про вкладення, яке вручається йому приставом. Зазвичай вкладення залишаються в повному обсязі, поки не буде отримано виконавчий лист. Коли ця довідка отримана, вкладення упередження перетворюється на вилучення під виконавчий лист, і кредитор може пред'явити вимогу до товарів, що додаються боржником. Коли суддя відмовить у виконанні виконавчого листа, вкладення заборони закінчується. Заслуговує на увагу той факт, що вкладення упереджень не означає, що боржник не може продати доданий товар. Це означає, що вкладення залишаться на товарах, якщо вони будуть продані.

Які товари можна вилучити?

Всі активи боржника можуть бути додані. Це означає, що вкладення коштів може відбуватися щодо товарно-матеріальних цінностей, заробітної плати (заробітку), банківських рахунків, будинків, автомобілів тощо. Прикріплення заробітку - це форма гарнітури. Це означає, що товари (в даному випадку заробіток) утримуються третьою стороною (роботодавцем).

Скасування вкладеного файлу

Також може бути скасовано призупинення вступу на товари боржника. По-перше, це може статися, якщо суд в основному провадженні вирішить, що кріплення слід скасувати. Зацікавлена ​​сторона (як правило, боржник) також може вимагати скасування вкладення. Причиною цього може бути те, що боржник надає альтернативне забезпечення, що з підсумкової перевірки випливає, що вкладення є непотрібним або що сталася процесуальна, формальна помилка.

Недоліки прихильності упереджень

Незважаючи на те, що прихильність до забобонів здається приємним варіантом, також доведеться враховувати той факт, що можуть виникнути наслідки, коли одне прохання прив’язати до заборони занадто легко. Наразі вимога в основному провадженні, якій відповідає заборона, відхилена, кредитор, який подав доручення про примусове виконання, несе відповідальність за шкоду, зазнану боржником. Більше того, позов про притягнення до відповідальності коштує грошей (подумайте про судові збори, судові збори та адвокатські збори), не всі з яких будуть відшкодовані боржником. Крім того, кредитор завжди ризикує не вимагати нічого вимагати, наприклад, тому, що на доданому майні є застава, яка перевищує його вартість і має пріоритет при оформленні, або - у випадку вкладення банківського рахунку - тому що там немає грошей на банківському рахунку боржника.

Контакти

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання чи коментарі після прочитання цієї статті, не соромтесь звертатися до mr. Максим Ходак, адвокат в Law & More via maxim.ho[Електронна пошта захищена] або г. Том Мейвіс, адвокат в Law & More через [Електронна пошта захищена] або зателефонуйте нам за номером +31 (0) 40-3690680.

частка