Швидке розлучення: як це зробити?

Швидке розлучення: як це зробити?

Розлучення майже завжди емоційно важка подія. Проте все залежить від того, як відбуватиметься розлучення. В ідеалі всі хотіли б якомога швидше закінчити розлучення. Але як це зробити?

Порада 1: уникайте суперечок з колишнім партнером

Найважливіша порада щодо швидкого розлучення — уникати суперечок з колишнім партнером. У більшості випадків на боротьбу один з одним втрачається багато часу. Якщо колишні партнери добре спілкуються один з одним і певною мірою тримають свої емоції під контролем, розлучення може відбутися значно швидше. Це не тільки економить багато часу та енергії, витрачених на боротьбу один з одним, це також означає, що судові процедури, пов’язані з розлученням, протікають швидше.

Порада 2: Зверніться до адвоката разом

Коли колишні партнери можуть домовитися, вони можуть спільно найняти одного юриста. Таким чином, вам обом не потрібен власний адвокат, але спільний адвокат може включити домовленості про розлучення до шлюборозлучної угоди спільного адвоката. Це дозволяє уникнути подвійних витрат і заощадити багато часу. Адже якщо є спільна вимога про розірвання шлюбу, то не обов’язково звертатися до суду. З іншого боку, це той випадок, коли обидві сторони наймають свого адвоката.

Крім того, ви та ваш колишній партнер можете підготуватися до кількох речей, перш ніж найняти адвоката, щоб заощадити ще більше часу та грошей:

  • Заздалегідь обговоріть зі своїм колишнім партнером, які домовленості ви робите, і запишіть це на папері. Таким чином, деякі питання не потрібно довго обговорювати з адвокатом, а адвокату потрібно лише включити ці домовленості в угоду про розірвання шлюбу;
  • Уже зараз можна провести інвентаризацію товарів, які підлягають розподілу. Думайте не тільки про майно, а й про будь-які борги;
  • Організуйте якомога більше щодо майна, наприклад нотаріус, іпотека, оцінка та можлива покупка нового будинку.

Порада 3: посередництво

Якщо ви не можете досягти згоди щодо розлучення з колишнім партнером, розумно буде викликати посередника. Завдання посередника при розлученні – вести розмову між вами та вашим колишнім партнером як неупереджена третя сторона. За допомогою медіації шукаються рішення, з якими можуть погодитися обидві сторони. Це означає, що ви не по різні боки паркану, а разом вирішуєте конфлікти та досягаєте розумних угод. Коли ви спільно знайдете рішення, посередник викладе домовленості на папері. Після цього ви та ваш колишній партнер можете проконсультуватися з юристом, який потім може включити домовленості в угоду про розлучення.

Law & More