Процедура заперечення

Процедура заперечення

Коли вас викликають, у вас є можливість захистити себе від позовних вимог. Позиція викликана означає, що ви офіційно зобов'язані з'явитися в суд. Якщо ви не дотримаєтесь і не з’явитесь до суду у вказану дату, суд заочно видасть вам рішення. Навіть якщо ви не сплачуєте судовий збір (вчасно), що є внеском у витрати правосуддя, суддя може винести рішення заочно. Термін "заочно" позначає ситуацію, коли судова справа розглядається без вашої присутності. Якщо вас справді викликають як відповідача, але ви не з'являєтесь, найімовірніше, вимога іншої сторони буде задоволена за замовчуванням.

Якщо ви не з'явитеся до суду після виклику, це не означає, що у вас більше немає шансів захистити себе. Є ще дві можливості захистити вас від претензій другої сторони:

  • Чистка заочно: якщо ви як відповідач не з’явитесь у провадженні, суд видасть вас заочно. Однак буде проміжок часу між неприйняттям та заочним рішенням суду. Тим часом можна прочистити заочно. Очищення за замовчуванням означає, що ви все одно будете фігурувати у провадженні або ви все одно сплатите судовий збір.
  • Заперечення: якщо було винесено заочне рішення, його неможливо заочно очистити. У такому випадку заперечення - це єдиний спосіб захистити вас від вимог другої сторони у рішенні.

Процедура заперечення

Як ви встановлюєте заперечення?

Заперечення встановлюється за допомогою виклику опору. Це відновлює провадження у справі. Ця повістка повинна містити захист проти позову. У запереченні викликаєте вас як відповідача, тому аргументуєте, чому ви вважаєте, що суд помилково задовольнив позов позивача. Виклики заперечень повинні відповідати ряду юридичних вимог. До них відносяться ті самі вимоги, що і звичайні повістки. Тому розумно звернутися до адвоката за адресою Law & More скласти заперечення.

У який термін ви маєте подати заперечення?

Строк видання запису про заперечення становить чотири тижні. Для відповідачів, які проживають за кордоном, строк подання заперечення становить вісім тижнів. Період чотирьох або восьми тижнів може розпочатися з трьох моментів:

  • Період може розпочатися після того, як судовий пристав виніс рішення суду про невиконання відповідача;
  • Період може початися, якщо ви як відповідач будете вчиняти дію, в результаті якого ви ознайомилися з рішенням суду або його службою. На практиці це також називається актом ознайомлення;
  • Період також може розпочатися з дня набрання рішення.

Не існує порядку пріоритетності між цими різними часовими рамками. Розглядається період, який починається першим.

Які наслідки заперечення?

Якщо ви почнете заперечення, справа буде відновлена ​​як би раніше, і ви все одно зможете висунути свою захисну силу. Заперечення подається до того ж суду, який виніс рішення. Відповідно до закону, заперечення призупиняє виконання рішення заочно, якщо рішення суду не визнано тимчасово виконаним. Більшість судових рішень за замовчуванням оголошені судом тимчасово виконаними. Це означає, що рішення суду може бути виконане, навіть якщо подано заперечення. Тому рішення суду не буде відмінено, якщо суд визнав його тимчасово придатним. Тоді позивач може виконувати рішення суду безпосередньо.

Якщо ви не будете подавати заперечення протягом встановленого періоду, рішення про невиконання рішення стане справедливим. Це означає, що тоді вам не буде доступний жоден інший правовий засіб захисту і що рішення за замовчуванням стане остаточним та безповоротним. У цьому випадку ви, таким чином, зобов'язані судом. Ось чому дуже важливо вчасно подати заперечення.

Чи можете ви також заперечувати проти процедури подання заявки?

Викладене вище було розглянуто заперечення в порядку виклику. Процедура подання заяви відрізняється від процедури виклику. Замість звернення до протилежної сторони заява направляється до суду. Потім суддя надсилає копії будь-яким зацікавленим особам та надає їм можливість реагувати на заяву. На відміну від процедури виклику, процедура подання заявки не надається заочно, якщо ви не з'являєтесь. Це означає, що процедура заперечення недоступна для вас. Це правда, що закон не передбачає, що в порядку подання заяви суд задовольнить запит, якщо запит не виявиться незаконним або необґрунтованим, але на практиці це часто трапляється. Ось чому важливо подати позов, якщо ви не згодні з рішенням суду. У процесі подання заявки доступний лише засіб апеляції та подання касаційної скарги.

Вас засудили заочно? І чи хочете ви очистити своє речення заочно чи заперечити за допомогою опозиційного виклику? Або ви хочете подати апеляційну скаргу чи касаційну скаргу в порядку подання заяви? Юристи в Law & More готові допомогти вам у судових справах і раді думати разом з вами.

Law & More