Чим займається юрист? зображення

Що робить юрист?

Збиток, заподіяний кимось іншим, заарештований поліцією або бажаючи відстояти свої права: різні справи, в яких допомога адвоката, безумовно, не є зайвою розкішшю, а в цивільних справах - навіть обов’язком. Але що саме робить адвокат і чому важливо найняти адвоката?

Голландська правова система дуже всебічна і підтверджена. Щоб уникнути непорозумінь і правильно передати мету законодавства, кожен варіант вибору слів розглядався і були запроваджені складні системи для забезпечення певних правових гарантій. Недоліком є ​​те, що через це часто важко маневрувати. Юрист навчений тлумачити закон і як ніхто інший знає свій шлях через правові «джунглі». На відміну від судді чи прокурора, адвокат представляє лише інтереси своїх клієнтів. При Law & More клієнт і найбільш успішний і справедливий результат для клієнта на першому місці. Але що саме робить адвокат? В принципі, це дуже залежить від справи, для якої ви залучаєте адвоката.

Адвокат може розпочати для вас два види провадження: процедура подання заяви та процедура виклику. У випадку адміністративного права ми працюємо через процедуру оскарження, яка також буде детальніше пояснено у цьому блозі. Згідно з кримінальним законодавством, ви можете отримати лише повістку. Адже лише прокуратура уповноважена переслідувати кримінальні правопорушення. Навіть тоді адвокат може допомогти вам у подачі заперечення, серед іншого.

Порядок подання петиції

Починаючи процедуру подання клопотання, як випливає з назви, подається запит до судді. Ви можете думати про такі питання, як розлучення, розірвання трудового договору та передача під опіку. Залежно від випадку, контрагент може бути, а може і не бути. Адвокат підготує для вас клопотання, яке відповідає всім формальним вимогам, і сформулює ваш запит максимально відповідним чином. Якщо є зацікавлена ​​сторона чи відповідач, ваш адвокат також відповість на будь -яку заяву захисту.

Якщо процедуру подання заяви подала інша сторона, з якою ви є протилежною стороною чи зацікавленою стороною, ви також можете звернутися до адвоката. Тоді адвокат може допомогти вам скласти заяву захисту та, за необхідності, підготуватися до усного слухання. Під час слухання вас також може представляти адвокат, який також може подати апеляцію, якщо ви не згодні з рішенням судді.

Процедура виклику

У всіх інших випадках розпочинається процедура виклику, в цьому випадку запитується думка судді щодо конкретного конфлікту. Судова повістка - це, по суті, повістка про виклик до суду; початок процедури. Звичайно, ваш адвокат готовий поговорити з вами під час судового розгляду, а також допомогти вам до та після слухання. Контакт з адвокатом часто починається після отримання повістки або коли ви хочете надіслати її самостійно. Коли ви розпочинаєте процедуру самостійно і, отже, є позивачем, адвокат не лише радить, чи успішно розпочати процедуру, але й пише повістку, яка повинна відповідати різним критеріям. Перед складанням повістки адвокат може, за бажанням, спочатку письмово звернутися до протилежної сторони для досягнення мирного рішення, не розпочинаючи судового розгляду. Якщо все -таки йдеться про процедуру виклику, адвокат також подбає про подальший контакт із протилежною стороною, щоб забезпечити безперебійне проходження процедури. Перед тим, як суддя розгляне справу усно, відбудеться письмовий раунд, у якому обидві сторони зможуть відповісти одна одній. Документи, які надсилаються туди -сюди, зазвичай включаються суддею під час усного слухання справи. Однак у багатьох випадках після письмового раунду та посередництва воно більше не приходить на зустріч за допомогою домовленостей між двома сторонами. Чи ваша справа закінчилася слуханням, і ви не погоджуєтесь з вироком після слухання? У цьому випадку також ваш адвокат допоможе вам оскаржити його у разі потреби.

Процедура оскарження адміністративного права

Якщо ви не згодні з рішенням адміністративного органу (державної організації), наприклад, ЦБР чи муніципалітету, ви можете заперечити. Ви можете отримати лист із запереченнями, складеним адвокатом, який має уявлення про успішність подання заперечення і який знає, які аргументи необхідно навести. Якщо ви зареєструєте заперечення, орган прийме рішення щодо заперечення (bob). Якщо ви не згодні з цим рішенням, ви можете подати апеляційне повідомлення. До якого органу, наприклад суду, CBb, CRvB або RvS, потрібно подати апеляційну скаргу, залежить від вашої справи. Адвокат може допомогти вам подати повідомлення про апеляцію до відповідного органу та, у разі необхідності, сформулювати відповідь на заяву захисту від адміністративного органу. Зрештою, суддя винесе рішення у справі після усного слухання. Якщо ви не згодні з рішенням судді, ви все одно можете подати апеляцію за певних обставин.

(Судова повістка) кримінальне право

У Нідерландах прокуратуру звинувачують у розслідуванні та переслідуванні кримінальних правопорушень. Якщо ви отримали повістку з прокуратури, вас підозрюють у скоєнні кримінального правопорушення після проведення попереднього розслідування. Найм адвоката - розумний крок. Кримінальна справа може бути юридично загрозливою, і для аналізу документів потрібен досвід. Адвокат може заперечити проти виклику, щоб запобігти усному слуханню. У більшості випадків усне слухання кримінальної справи відбувається публічно. Адвокат зможе представляти вас найкраще під час усного слухання. Переваги залучення адвоката, наприклад після виявлення помилок, допущених під час розслідування, можуть поширюватися аж до виправдання. Якщо ви зрештою не згодні з рішенням судді, ви можете оскаржити його.

Адвокат часто може щось зробити за вас до того, як ви отримали повістку. Адвокат може, серед іншого, запропонувати підтримку та допомогу під час допитів у поліції або порадити щодо кримінального правопорушення, у якому вас підозрюють.

Висновок

Хоча ви можете найняти адвоката для початку однієї з вищезазначених процедур, адвокати також можуть допомогти вам поза залом суду. Наприклад, адвокат також може написати вам лист у бізнес -середовищі. Мало того, що лист буде написано відповідно до ваших побажань, що покладе палець на хворе місце, але ви також отримаєте юридичні знання про свою справу. За допомогою адвоката вам допоможуть розібратися у своїх справах, а що - ні, а успіх - це більше факт, ніж просто надія.

Одним словом, адвокат консультує, виступає посередником та веде судові процеси у ваших юридичних питаннях і завжди діє в інтересах свого клієнта. Для найкращих перспектив вам неодмінно виграє найм адвоката.

Як ви вважаєте, чи потрібна вам експертна консультація чи юридична допомога від спеціалізованого юриста, прочитавши статтю вище? Будь ласка зв'яжіться Law & More. Law & MoreРосійські адвокати спеціалізуються на різних галузях права і раді допомогти вам по телефону або електронною поштою.

Law & More