Що таке судимість?

Що таке судимість?

Ви порушили правила коронації і вас оштрафували? Тоді донедавна ви ризикували мати судимість. Штрафи за корону продовжують існувати, але на судимості вже немає примітки. Чому судимість була таким колючкою в очах Палати представників, і вони вирішили скасувати цей захід?

Що таке судимість?

Новини

Якщо порушити закон, то можна отримати судимість. Судимість також називається "витягом судової документації". Це огляд зареєстрованих правопорушень у системі судової документації. Тут важлива різниця між злочинами та правопорушеннями. Якщо ви вчинили злочин, це завжди буде у вашій судимості. Якщо ви вчинили правопорушення, це теж можливо, але це не завжди має бути так. Правопорушення - це незначні правопорушення. Злочини можуть бути зафіксовані, коли вони караються вироком на суму більше 100 євро, звільненням або штрафом на суму більше 100 євро. Злочини - це більш серйозні злочини, такі як крадіжка, вбивство та зґвалтування. Штрафи у розмірі корони - це також каральні рішення, що перевищують 100 євро. Отже, до цього часу в судовій документації зазначалося, коли накладався штраф у розмірі корони. У липні кількість штрафів склала більше 15 000. На цьому наполягав міністр Міністерства юстиції та безпеки Міністерства Граппергауз, після того як він сам отримав штраф і, отже, судимість за невиконання правил корони на власному весіллі.

Наслідки

Судимість може мати великий вплив на правопорушників. Коли ви претендуєте на роботу, іноді подається заявка на VOG (сертифікат належної поведінки). Це декларація, яка показує, що ваша поведінка не є запереченням проти виконання певного завдання чи становища в суспільстві. Судимість може означати, що ви не отримуєте VOG. У цьому випадку вам більше не дозволяється займатися якоюсь професією, наприклад, адвокатом, викладачем або судовим приставом. Іноді у візі чи дозволі на проживання може бути відмовлено. Страхова компанія також може запитати вас, чи є у вас судимість, коли ви подаєте заявку на страхування. У такому випадку ви зобов’язані говорити правду. Через судимість ви не можете отримати страховку.

Доступ до кримінальних даних та їх зберігання

Ви не знаєте, чи маєте ви судимість? Ви можете отримати доступ до своєї судимості, надіславши лист або електронне повідомлення до Служби судової інформації (Джустід). Юстид є частиною Міністерства юстиції та безпеки. Якщо ви не згодні з тим, що є у вашій судимості, ви можете подати заяву про зміну. Це називається запитом на виправлення. Цей запит повинен бути поданий до Фронт-офісу Джустіда. Ви отримаєте письмове рішення про запит протягом чотирьох тижнів. Певні періоди зберігання застосовуються до судових даних про правопорушення в судимості. Закон визначає, як довго ця інформація повинна існувати. Ці періоди коротші для злочинів, ніж для злочинів. У разі винесення кримінального рішення, наприклад у випадку штрафу за корону, дані будуть видалені через 5 років після повної сплати штрафу.

Зверніться до юриста

Оскільки судимість має такі серйозні наслідки, розумно якомога швидше зв’язатися з адвокатом, якщо, наприклад, ви отримали коронафін або вчинили правопорушення. Насправді може існувати певний проміжок часу, протягом якого опозиція повинна бути подана прокурору. Іноді може здатися простішим просто сплатити штраф або виконати громадські роботи, наприклад, у випадку кримінального рішення. Тим не менше, краще, щоб ситуацію оцінював адвокат. Зрештою, державний обвинувач може також помилитися або встановити протиправну провину. Крім того, прокурор або суддя іноді можуть бути більш м’якими, ніж посадова особа, яка наклала штраф або зафіксувала правопорушення. Адвокат може перевірити, чи виправданий штраф, та повідомити вас, чи правильно прийняти рішення щодо оскарження. Адвокат може написати повідомлення про заперечення та допомогти судді, якщо це необхідно.

У вас є якісь запитання щодо вищезазначеної теми чи ви хотіли б знати, що ми можемо зробити для вас? Будь ласка, звертайтесь до юристів за адресою Law & More для отримання додаткової інформації. Навіть якщо ви не впевнені, чи потрібен вам адвокат. Наші експерти та спеціалізовані юристи в галузі кримінального права будуть раді допомогти вам.

Law & More