Кар'єра

Law & More

Law & More - динамічна, багатопрофільна юридична фірма, розташована в Науковому парку в Ейндховені; також називається Кремнієвою долиною Нідерландів. Ми поєднуємо ноу-хау великого корпоративного та податкового бюро з особистою увагою та індивідуальним сервісом, який підходить до бутикового офісу. Наша юридична фірма по-справжньому міжнародна з точки зору обсягу та характеру наших послуг і працює для цілого ряду витончених голландських та міжнародних клієнтів, від корпорацій та установ до приватних осіб. Для того, щоб надати нашим клієнтам найкращий можливий сервіс, у нас є спеціальна команда багатомовних юристів та юристів, які, серед іншого, опановують російську мову. У команді приємна та неформальна атмосфера.

Наразі у нас є місце для студентського стажування. Як студентський стажер, ви берете участь у нашій щоденній практиці та отримуєте чудову підтримку. Після закінчення стажування ви отримаєте від нас оцінку стажування, і ви підете на крок далі, відповідаючи на питання, чи є для вас юридична професія. Тривалість стажування визначається за консультацією.

профіль

Ми очікуємо наступного від нашого студента-інтернату:

  • Відмінні навички письма
  • Відмінно володіє голландською та англійською мовами
  • Ви займаєтесь юридичною освітою на рівні HBO чи WO
  • Ви проявляєте інтерес до корпоративного права, договірного права, сімейного права чи імміграційного права
  • Ви ставитесь до дурниць, талановиті та амбітні
  • Вам доступні 3-6 місяців

відповідь

Ви хочете відповісти на цю вакансію? Надішліть своє резюме, мотиваційний лист та список марок (ив) на адресу [захищено електронною поштою] Ви можете звернутися зі своїм листом до містера TGLM Meevis.

Law & More завжди зацікавлений у знайомстві з талановитими та амбітними професіоналами з хорошою освітою та професійним досвідом.

Law & More B.V.