Кар'єра

Law & More

Law & More – динамічна багатопрофільна юридична фірма, розташована в Науковому парку в м Eindhoven; також називають Кремнієвою долиною Нідерландів. Ми поєднуємо ноу-хау великої корпоративної та податкової служби з персональною увагою та індивідуальним обслуговуванням, які підходять для офісу бутіка. Наша юридична фірма є справді міжнародною з точки зору обсягу та характеру наших послуг і працює для низки досвідчених голландських та міжнародних клієнтів, від корпорацій та установ до фізичних осіб. Для того, щоб надавати нашим клієнтам найкращі послуги, у нас є спеціальна команда багатомовних юристів і юристів, які, серед іншого, володіють російською мовою. У колективі приємна та неформальна атмосфера.

Наразі у нас є місце для студентського стажування. Як студентський стажер, ви берете участь у нашій щоденній практиці та отримуєте чудову підтримку. Після закінчення стажування ви отримаєте від нас оцінку стажування, і ви підете на крок далі, відповідаючи на питання, чи є для вас юридична професія. Тривалість стажування визначається за консультацією.

профіль

Ми очікуємо наступного від нашого студента-інтернату:
  • Відмінні навички письма
  • Відмінно володіє голландською та англійською мовами
  • Ви займаєтесь юридичною освітою на рівні HBO чи WO
  • Ви проявляєте інтерес до корпоративного права, договірного права, сімейного права чи імміграційного права
  • Ви ставитесь до дурниць, талановиті та амбітні
  • Вам доступні 3-6 місяців

відповідь

Ви хочете відповісти на цю вакансію? Надішліть своє резюме, мотиваційний лист та список марок (ив) на адресу info@lawandmore.nl. Ви можете звернутися зі своїм листом до пана TGLM Meevis. Law & More завжди зацікавлений у знайомстві з талановитими та амбітними професіоналами з хорошою освітою та професійним досвідом.

Що говорять про нас клієнти

Образ Тома Мевіса

Керуючий партнер / адвокат

Юридичний радник
Law & More