ПИТАННЯ ПРО ВАШЕ ПРАВОВЕ ПОЛОЖЕННЯ? ЗРАБІТЬ СПРАВУ ЗАРАЗ!

Сканування випадків

Ви приватна особа? Вам потрібна юридична консультація та хочете отримати чітке уявлення про своє правове становище? Тоді ви в потрібному місці. Law & More пропонує можливість юридичної консультації за допомогою сканування справи. Це розслідування щодо передісторії питання, надісланого нам вами. Зрозуміло, що вже було домовлено або що ще потрібно, де знаходяться цікаві місця та які можливі рішення. Кожне завдання є самостійним і йому надається відповідний підхід. Для вас дуже вигідно, щоб вашу юридичну позицію перевірив експерт.

Як це працює?

Ви подаєте запит на сканування випадків за допомогою онлайн-анкети. Після отримання запиту ми зв’яжемось з вами по телефону. Після взаємної згоди та підписання угоди про присвоєння ми розпочнемо з сканування справи. На підставі відповідних фактів та юридичних джерел юридична ситуація та ризики будуть належним чином проаналізовані. Після аналізу ми формулюємо письмову пораду, в якій наші міркування дають уявлення про те, як формувалася порада. Тут обговорюються можливості та оцінюється рівень успішності. Результатом «Сканування справ» є результати звіту від 2 до 4 сторінок. Ця порада написана зрозумілою мовою, практично працездатною та безпосередньо застосовною. На основі сканування випадків ви можете визначити, які дії ви хочете вжити та які ризики ви хочете максимально усунути чи обмежити.

Law & More не зобов'язаний задовольняти запит на сканування справи. У деяких ситуаціях ми можемо відмовитись від сканування справи, наприклад, якщо це виходить за межі наших послуг.

Зв'яжіться з нами безпосередньо за допомогою кнопки.

Ми передзвонимо вам якнайшвидше.

Покроковий план: сканування протягом одного тижня

Призначення приймання

Після інвентаризації ми зв'яжемося з вами по телефону. Ми починаємо працювати над скануванням за домовленістю. Law & More не зобов'язаний задовольняти кожен запит на сканування справи

Аналізувати

Ситуація буде складена на основі відповідних фактів та юридичних джерел, і ви отримаєте дорадчий звіт
Консультативний звіт

Ваша правова позиція розробляється з чіткими аргументами за допомогою консультативного звіту. Ця порада практична і негайно застосовна
Подальші дії

На основі сканування ви можете визначити, які дії потрібно вжити. Ми також можемо направляти вас у подальшому процесі

"Контакт з Law & More був надзвичайно позитивним і дуже професійним з самого початку "

ціна

Case Scan має фіксовану ставку, чітку пропозицію та підтвердження замовлення. Ви точно знаєте ціну діяльності, яка Law & More виконує для вас. Плата за сканування справи становить 750 євро на годину без урахування ПДВ у розмірі 21%.

Будь ласка, запиши! Law & More не є членом Ради з правової допомоги, це означає, що у вас немає можливості отримувати субсидовану правову допомогу.

За більш складне або розширене сканування застосовується додаткова плата. Звичайно, вартість буде узгоджена з вами заздалегідь.

Наступний крок

Ми раді допомогти вам у застосуванні порад та допомогти вжити необхідних заходів. Звичайно, ви не зобов’язані робити подальший крок у результаті сканування справи. Можливі подальші дії, що виникають у результаті сканування справи, - якщо ви цього бажаєте - будуть викладені в послідовному призначенні.

в кінці кінців

Зауважте, що сканування справ призначено лише для показових цілей, прав на нього не можна вимагати. Наші загальні умови застосовуються до наших послуг.

Якщо ви підприємець і у вас виникли юридичні проблеми, ми будемо раді допомогти вам в іншій формі послуги. У вас є які-небудь питання? Зверніться до юристів Law & More.

Ви хочете знати, що Law & More може зробити для вас як юридична фірма в Ейндховені?
Тоді зв'яжіться з нами за телефоном +31 40 369 06 80 або надішліть нам електронний лист:
Містер. Том Мевіс, адвокат у Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Містер. Максим Ходак, адвокат & More - maxim.hodak@lawandmore.nl